Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cukrownicy protestowali pod urzędem (wideo)

Utworzony przez Zbigniew, 3 stycznia 2008 r. o 22:41 Powrót do artykułu
Cukrownię stworzono w 1995 roku, czyli w czasach gdy Polską rządzili Zaborcy. Przetrwała I wojnę światową, przetrwała II wojnę i inne bardzo trudne czasy. 113 lat trdycji to jest wartość i powód do chluby. To jest wymierna wartość w pieniądzu. O tej wartości świadczą wyniki i jakość produktu. A dziś, własnymi polskimi rękoma likwidujemy, to co wartościowe. Powinno sie zmniejszyć produkcję we wszystich cukrowniach o ten sam wskaźnik,na rok, może dwa.... A w tym czasie rządzący niech negocjują w Brukseli wyższe limity, skoro tak spaprali robotę w traktacie akcesyjnym do Unii. ( Pan obecny vicemarszłek Sejmu Kalinowski) A terenów w centrum Lublina nie brakuje pod inwestyje i infrastrukturę. Patrz chociażby na terny jeszcze lepiej położone - i niewielu służące - wzdłuż Al Unii Lub. na przeciw Zamku, aż do rzeki... "Park (?) Ludowy". Cała lewa strona Krochmalnej - chociażby..itd... Jest tego dużo więcej. Trzeba tylko chcieć widzieć i działać z myślą o dłuższej perspektywie, o młodym pokoleniu, a nie tylko patrzeć na dzień dzisiejszy lub następny tydzień... To nie jest demokracja, gdy jakiś człowiek z Torunia podejmuję dycyzję, dotycząca setek ludzi i całego środowiska wielkiego miasta. Decyzje mające swe skuti na wiele, może dziesiątki lat. Z taką głupotą trzeba - niestety - walczyć. Do skutku! Z.s.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głos pos. Masłowskiej: http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=6748
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.