Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czarny Piątek w Lublinie, czyli promocje i rabaty w sklepach. Gdzie kupimy taniej?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 listopada 2016 r. o 15:15 Powrót do artykułu
dantejskie sceny z powodu obniżki kilku złotych przed nami....oj będzie się działo znając krzepki temperament co po niektórych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pies drapał wszelkie promocje!To jedna wielka ściema!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma to coś wspólnego z czarnym protestem???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dzień KRETYNA zakupowego jest codziennie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do boju....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BLACK FRIDAY IN MY POCKET ;) Pozabijają się...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taa...najpierw podniosa cene na metce a potem obniza haha.... do stanów nam bardzo dalekooooooooooo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Promocji sięgających nawet do 80 procent spodziewać możemy się w Outlet Center." ... takie "obniżki" do (70 - 80 %) to oni ogłaszają non stop w swoich reklamach w prasie lubelskiej. a w rzeczywistości wiatr hula na ul. Mełgiewskiej, masa powierzchni centrum niewynajęta, a ceny ceny ciuchów jak wszędzie indziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarny piątek = sraczka zakupowa. Owocnej sraczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładna mi promocja. To szwindel sprawdziłem w OleOle zniknęły z oferty lepsze TV został niewielki wybór modeli , które nie mogą już znaleźć klienta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://sklep.marconi.com.pl/ - producent koszul męskich i dziecięcych marconi. z okazji blackfriday -20% na wszystkie koszule męskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech mi ktoś tu napisze co wczoraj kupił w super rewelacjnet cenie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...