Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Będą wystarczy nie przyjmować antyszczepionkowców i odsyłać do domów tych co nie chcą żeby ich ratować wtedy łóżka się znajddą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od połowy grudnia systematycznie spada liczba zajętych łóżek covidowych zatem mamy 5 falę pozytywnych testów i posr***" ze strachu covidian, biegnijcie do sklepu bo papieru toaletowego już brakuje... lub po 4 dawkę "przypominającą" (o tym że jesteście idi***mi)... aaaaaaaaaaaahahhahahh wiem, prawda boli więc możecie mnie minusować, mam to w d...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że nie należy przyjmować zaszczepionych, raz, że sfinansowaliśmy im szprycę, a dwa to mieli być zdrowi i nie chorować na wirusa celebrytę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rybnicki szpital rozłączył się z komisją Norymbergi 2.0 w momencie, kiedy GrzegorzBraun_ zauważył, że dokument podpisany przez pracowników tego szpitala różni się od tego który posiada szpital, a ten który posiada komisja .... jednak NORYMBERGA czeka konowalow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwila przecież lekarze i tak na siłę ratują im życie skoro nie potrzebują pomocy to po co blokują łóżka nie chcesz ratunku to nie zawracaj dupy nie dzwoń po pogotowie tylko zaparz sobie ziółka i leż sobie grzecznie w łóżeczku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
We Francji 500 tys. zakażeń wczoraj. Może mi ktoś odpowiedzieć, kto roznosi tam tego wirusa, skoro niezaszczepieni nie mają nigdzie wejścia, więc ograniczony kontakt z ludźmi, a wyszczepienie to prawie 80% populacji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Apel do Redakcji: Wyrażajcie się bardziej precyzyjnie, bo wiele osób może być przez was wprowadzonych w błąd! Co to jest "Łóżko covidowe"? Czy to jest łóżko dla pacjenta, który: 1. zostanie przyjęty do szpitala Z POWODU choroby covid-19 czyli: pacjent był zdrowy, nagle zachorował na covid-19, miał jakies ciężkie objawy, że konieczne było zabranie go do szpitala i położenia go na "łóżku covidowym" ? czy też 2. zostanie przyjęty do szpitala z powodu innej choroby lub dolegliwości niż covid-19 ale w momencie przyjęcia zostanie mu wykonany test pod kątem KORNAWIRUSA Sars-Cov-2 i jeżeli taki test wyjdzie pozytywny, to pacjent ten zostanie położony na "łóżku covidowym" i leczony (bądź nie) z powodu dolegliwości/choroby z powodu jakiej zgłosił się? Wyjaśnijcie to, bo wiele osób może błędnie zrozumieć jakoby najłagodniejsza odmiana z ostatnio modnego koronawirusa czyli omicron chciała nas zdziesiątkować zapychając nam szpitale, co oczywiście nie jest prawdą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...