Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czat z Ryszardem Petru na Dziennikwschodni.pl

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 marca 2017 r. o 21:13 Powrót do artykułu
Saryusz Wolski od ponad 25 pracuje z urzędnikami i politykami w Brukseli. Co sądzi RPetru o postawie Saryusza i jego obecnych wypowiedziach odnośnie UE?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie dokładnie wykształcenie ma Pan Petru? Tematy prac, itp itd? kim byli jego rodzice, rodzeństwo i czym się zajmowali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy Pan i pana spółka zaprzestaniecie procederu szkodzenia Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to są "polskie wartości? Czy był Pan w Brukseli na spotkaniu przewodniczących partii liberalnych? Jesli tak to w jakim charakterze i kto Pana tam zaprosił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy można zapisać się do .Nowoczesnej? nie znam nikogo kto mógłby podpisać mi wniosek. Czy te trzy podpisy są konieczne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto zniszczył podczas II wojny światowej Rotterdam? 'naziści' 'hitlerowcy' czy raczej żołnierze III Rzeszy Niemieckiej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odnośnie Pana wczorajszego wystąpienia o Moniki O. - O co chodzi z tym "stawianiem agresywnego, nacjonalistycznego rządu PiSowskiego przed Trybunałem Stanu za zbrodnie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy Pan znowu planuje wakacje na Maderze? i z kim tym razem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w Pańskim wieku chorba Alzcheimer jest niebezpieczna i w jakim stadium w tej chwili sie Pan znajuje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile było zgłoszonych wniosków o przerwę w tej kadencji sejmu zgłoszonych przez posłów Nowoczesnej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Pańska partia opracowała ustawę dotyczącą walki ze smogiem. Oczywiście cel jest szczytny ale chyba zabieracie się państwo za to nie z tej strony co trzeba gdyż ustawa uderzy tradycyjnie w tych biedniejszych w tym wypadku kierowców. Jak Pan myśli czy dla przykładu przeciętnego dostawce pizzy będzie stać żeby zapłacić dodatkowo za wjazd do centrum? Nasuwa się kolejne pytanie. Czy kiedy zapłaci za ten wjazd do czystej strefy mniej zanieczyści powietrze? Kolejna sprawa, orientuje się Pan może jaki procent zanieczyszczeń produkuje stary diesel w porównaniu do palących w piecach wszelakie odpadki? I jeszcze jedna sprawa. Czy ktoś u USA słyszał o takich strefach? Tam miasta są o wiele większe większość samochodów wysokolitrażowych, a jednak nikt nie próbuje przeforsować takiej ustawy. Wydaje mi się że tu nie chodzi wcale o smog, raczej o to aby wycisnąć z kierowców jak najwięcej pieniędzy, a także aby napędzić sprzedaż nowych aut, gdzie przeciętny kowalski nie będzie sobie w stanie sam usunąć usterki, a ten naszpikowany katalizatorami wszelkiego rodzaju i sondami lambda wydech który co chwila się zapycha będzie kosztował kilkanaście tysięcy. I co w razie awarii? Kredyt? Może we frankach? Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dużo nachapał się Pan na frankowiczach? Dlaczego Pan tych ludzi nie ostrzegł, podczas gdy sam wziął nogi za pas w odpowiednim momencie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moge szczerze od serca?? Czegos pan taki dureń i robisz pan z siebie jeszcze wiekszego durnia dla kasy, dla łatwych kobit czy po co? Sądzi pan, że pan Nobla za swoja frywolnośc dostanmie? PEwnie przysłowiowego kopa w... od serialowego Kipeskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie trzeba go o nic pytać, wyraz twarzy mówi o nim wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2+2 =... dlugo i moco bedzie ru szal glowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże! Widzisz i nie grzmisz! Dlaczego ten parchaty Petru znów mnie w oczy kole swoją tępotą umysłu? Po diabła jakiego zapraszacie tego człowieka do redakcji! Czy ja mam przestać kupować Dziennik Wschodni przez to że wiecznie zapraszacie jakiś kretynów do redakcji? Kogo obchodzi co myśli Petru. Przecież ten człowiek nie myśli, on może myśli że myśli a ja widzę że gość tępy jak małpa co wie jak obrać banana żeby go zjeść!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...