Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czołowe zderzenie samochodów w Kalinówce. Trzy osoby poszkodowane

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 stycznia 2020 r. o 16:32 Powrót do artykułu
Średnio co miesiąc jest tam wypadek. W tym samym miejscu. Pewnie dopiero jak zginie parę osób to zaczną coś z tym robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Minął światła na Felinie i każdy zasówa 150 na godzinę, a tam jest ograniczenie do 80 na godzinę. Czy Policja to bierze pod uwagę przy wypadku w tym miejscu? NIE, ma na to wy***e to ten co wyjeżdża w stronę Lublina powoduje zagrożenmie, nie ten co jedzie jak Boingiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mistrz z wiochy,,który zamiast siedzieć w kościółku i różaniec klepać udaje, że jest Hamiltonem,a jest zwykłym burakiem ,,na starym ruplu,,kontra PRAWIDŁOWO JADĄCA HONDA,remis !! mistrz nauczył się jeździć autem, już nikomu drogi nie zajedzie i to jest świetna wiadomość !!oba ruple rozbebeszone!! zrobiło się bezpieczniej!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałam kiedyś problem z uzyskaniem odszkodowania, ale znajomi polecili mi sprawdzoną kancelarię, dzięki której udało się wygrać niemałe pieniądze. Teraz wiem, że nie ma co walczyć o odszkodowanie samodzielnie, bo to wymaga fachowej wiedzy.  Dla zainteresowanych podaję numer telefonu 533-200-004.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...