Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czubiński niezatapialny

Utworzony przez Nafciarz, 11 czerwca 2008 r. o 01:56 Powrót do artykułu
Brawo ludzie z Krasnika! Wybierzcie go raz jeszcze w nastepnych wyborach bo ma dobre ciuchy, dobrze prezentuje sie w telewizji i na zdjeciach i ladnie mowi, czegoz trzeba wiecej dla "nowo oswieconego ludu". A ze efektow pracy nie bylo i nie bedzie to szczegol, przeciez wszyscy "yntelygentni" glosuja na PO, nieprawdaz? Tak jakos przypomina mi to naszego mega uroczego premiera ktory tez "pracuje dla nas" od switu do nocy wpocie czola, nawet do Peru to dla nas polecial. Tacy politycy, jacy wyborcy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, czy tacy ludzie jak Pan Czubiński mają sumienie? Praca w administracji samorządowej wymaga właściwych i odpowiedzialnych zachowań. Zastanawiam się jak długo mieszkańcy Krasnika będą ufać takiemu człowiekowi? Współczuję....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macki władzy Czubińskiego sięgają nawet do Prokuratury Okręgowej. Nie ma się czemu dziwić ponieważ powiązania prawników są oczywiste bez względu na to gdzie są zatrudnieni czy w Prokuraturze Rejonowej, czy w Okręgowej. Przecież to jedna wielka rodzina, zwłaszcza gdy mecenas zatrudniony w UM w Kraśniku jest także pracownikiem naukowym na Wydziale Prawa UMCS i od niego także zależy wynik egzaminu dzieci tych prawników. Może to zbyt daleko idące domysły, a może nie. Wystarczy dokładniej przyjrzeć się powiązaniom personalnym wśród kierownictwa w firmach i instytucjach zależnych od władzy Czubińskiego. Powiązania mafijne opisana w " Ojcu Chrzestnym " to pikuś w porównaniu z tym co dzieje się w Kraśniku. Czasami słyszy się o tym, że " miłościwie nam panujący " doszedł do władzy poprzez fałszerstwa wyborcze. Ale kto to sprawdzi. W grę wchodzą przecież spore pieniądze no i oczywiście żądza władzy. Kraśniczanie! Gratuluję wyboru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nafciarz napisał:
Brawo ludzie z Krasnika! Wybierzcie go raz jeszcze w nastepnych wyborach
A kogo mają wybrać? Stawiarka ktory jest podobny do Czu.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i znów jaj z Czubińskim afera za aferą w zalewie już niemożna pływać po co ten zbiornik retencyjny Jak widze Czubka w gazecie czy w telewizji prywatnej Kraśnik to mi się śmiać chce lepszy jak satyryk jest buahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się czy Czubiński za cokolwiek w swoim życiu odpowie. zawsze spada na 4 łapy, ale jego dobra passa zapewne kiedyś się skończy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
........ napisał:
Zastanawiam się czy Czubiński za cokolwiek w swoim życiu odpowie. zawsze spada na 4 łapy, ale jego dobra passa zapewne kiedyś się skończy.
Jak się czyta w gazetach o tych psełdo samorządowcach (Kraśnik, Dzwola) oraz o pozorowanych działaniach RIO w Lublinie i Prokuratury, to człowiek się zastanawia czy Polska to jeszcze istnieje. Gdzie jest prawo?, gdzie obowiązujące przepisy?. Komu i czemu to wszystko służy? Po co utrzymywać te służby, skoro i tak nic nie są w stanie wyegzekwować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włączasz TV Kraśnik Czubiński, czytasz gazety - Czubiński, bilboordy - Czubiński, banery - Czubiński. Wstyd nad Kraśnikiem jest większy niż smog w Londynie. I naszemu bohaterowi ciągle mało władzy. Teraz okazuje się, że wysyła swojego druha by zarządzał lubelską oświatą. Nawet FŁT przypadła w udziale wielkiej kraśnickiej jego partii. Co jeszcze wezmą, co zepsują?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapalmy swieczke ku jego pamieci [*] [*] [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak burmistrz Czubiński reaguje na krytykę prasową. Dostałem dzisiaj prezent od burmistrza Piotra Czubińskiego. Sympatyczny pan przyniósł mi styropianowe pudełko z kotletem schabowym, ziemniakami i surówką. Do pudełka przyklejona była karteczka "Sprawdź czy smakuje odgrzany. Piotr Czubiński". Sprawdziłem w firmie, która przywiozła jedzenie, faktycznie zamówił je burmistrz, podobnie dopisek. Zachowanie Czubińskiego pozostawiam do oceny czytelnikom. Nadmieniam, że nie jesteśmy na "ty". Obiadu nie zjadłem. Pozdrawiam Rafał Panas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rafał Panas napisał:
Jak burmistrz Czubiński reaguje na krytykę prasową. Dostałem dzisiaj prezent od burmistrza Piotra Czubińskiego. Sympatyczny pan przyniósł mi styropianowe pudełko z kotletem schabowym, ziemniakami i surówką. Do pudełka przyklejona była karteczka "Sprawdź czy smakuje odgrzany. Piotr Czubiński". Sprawdziłem w firmie, która przywiozła jedzenie, faktycznie zamówił je burmistrz, podobnie dopisek. Zachowanie Czubińskiego pozostawiam do oceny czytelnikom. Nadmieniam, że nie jesteśmy na "ty". Obiadu nie zjadłem. Pozdrawiam Rafał Panas
Kadencyjność. Tylko kadencyjność na tych stanowiskach może tylko odciąć r..e takim "działaczom", w przypadku braku kadencyjności mają stanowiska dożywotnio a może jeszcze dziedziczne dla swoich dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkając w Kraśniku kilkadziesiąt lat mogę z pełnym przekonaniem stwierdzić, że takiego cwaniactwa, draństwa i kumoterstwa kiedyś nie było. Teraz liczy się tylko to co ludzie z otoczenia burmistrza chcą i co on sam sobie wymyśli. Za nic ma sobie jakiekolwiek kontrole, bo wie że i tak wyjdzie z tego obronną ręką. Za pieniądze publiczne opłacane są programy w prywatnej telewizji i tam nie ma mowy o jakiejkolwiek krytyce poczynań burmistrza. Dla zamydlenia oczu (że niby są konsultacje z mieszkańcami) prowadzone są ankiety wśród mieszkańców, chociaż osobiście nie znam choćby jednej osoby, któraby takową ankietę wypełniała. Miasto oprócz pieniędzy ze sprzedaży majątku np KPEC czy grunty nie potrafi pozyskać żadnych pieniędzy z unii. Stworzono ośrodek przyjaźni polsko-ukraińskiej z którego to korzystają przedstawiciele samorządu, bo jeżdża na wycieczki na Ukrainę, a poza tym żadnych innych korzyście z tego nie ma dla miasta. Nie ma się co dziwić, że mnóstwo młodych ludzi ucieka z miasta nie widząc tutaj nadziei na jakąś przyszłość, bo nie mają układów z kim trzeba. Jak czytam artykuły, gdzie piszą o kraśnickim burmistrzu że jest niezatapialny to nasuwa mi się pytanie:GDZIE DO JASNEJ CH.....RY JEST SPRAWIEDLIWOŚĆ !?! Jeden może wziąśc sobie ot tak 150 tys i żyje w spokoju a inny za kradzież np w supemarkecie (z biedy) może być ciągany po sądach i szargany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkając w Kraśniku kilkadziesiąt lat mogę z pełnym przekonaniem stwierdzić, że takiego cwaniactwa, draństwa i kumoterstwa kiedyś nie było. Teraz liczy się tylko to co ludzie z otoczenia burmistrza chcą i co on sam sobie wymyśli. Za nic ma sobie jakiekolwiek kontrole, bo wie że i tak wyjdzie z tego obronną ręką. Za pieniądze publiczne opłacane są programy w prywatnej telewizji i tam nie ma mowy o jakiejkolwiek krytyce poczynań burmistrza. Dla zamydlenia oczu (że niby są konsultacje z mieszkańcami) prowadzone są ankiety wśród mieszkańców, chociaż osobiście nie znam choćby jednej osoby, któraby takową ankietę wypełniała. Miasto oprócz pieniędzy ze sprzedaży majątku np KPEC czy grunty nie potrafi pozyskać żadnych pieniędzy z unii. Stworzono ośrodek przyjaźni polsko-ukraińskiej z którego to korzystają przedstawiciele samorządu, bo jeżdża na wycieczki na Ukrainę, a poza tym żadnych innych korzyście z tego nie ma dla miasta. Nie ma się co dziwić, że mnóstwo młodych ludzi ucieka z miasta nie widząc tutaj nadziei na jakąś przyszłość, bo nie mają układów z kim trzeba. Jak czytam artykuły, gdzie piszą o kraśnickim burmistrzu że jest niezatapialny to nasuwa mi się pytanie:GDZIE DO JASNEJ CH.....RY JEST SPRAWIEDLIWOŚĆ !?! Jeden może wziąśc sobie ot tak 150 tys i żyje w spokoju a inny za kradzież np w supemarkecie (z biedy) może być ciągany po sądach i szargany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rany jaki on jest obleśny i ciagle ta ręka trzymająca podbrodek czyzbny mu zwisał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rafał Panas napisał:
Jak burmistrz Czubiński reaguje na krytykę prasową. Dostałem dzisiaj prezent od burmistrza Piotra Czubińskiego. Sympatyczny pan przyniósł mi styropianowe pudełko z kotletem schabowym, ziemniakami i surówką. Do pudełka przyklejona była karteczka "Sprawdź czy smakuje odgrzany. Piotr Czubiński". Sprawdziłem w firmie, która przywiozła jedzenie, faktycznie zamówił je burmistrz, podobnie dopisek. Zachowanie Czubińskiego pozostawiam do oceny czytelnikom. Nadmieniam, że nie jesteśmy na "ty". Obiadu nie zjadłem. Pozdrawiam Rafał Panas
Jak to przeczytałem, to aż mnie zatkało! Jeżeli jest to prawda, to na taki tupet stać tylko "mafiozów", których stać na taki gest, by przed zleceniem egzekucji kogoś niewygodnego o tym wcześniej informują tę osobę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~miska~ napisał:
Rany jaki on jest obleśny i ciagle ta ręka trzymająca podbrodek czyzbny mu zwisał?
I oczki ma jakieś kaprawe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rafał Panas napisał:
Jak burmistrz Czubiński reaguje na krytykę prasową. Dostałem dzisiaj prezent od burmistrza Piotra Czubińskiego. Sympatyczny pan przyniósł mi styropianowe pudełko z kotletem schabowym, ziemniakami i surówką. Do pudełka przyklejona była karteczka "Sprawdź czy smakuje odgrzany. Piotr Czubiński". Sprawdziłem w firmie, która przywiozła jedzenie, faktycznie zamówił je burmistrz, podobnie dopisek. Zachowanie Czubińskiego pozostawiam do oceny czytelnikom. Nadmieniam, że nie jesteśmy na "ty". Obiadu nie zjadłem. Pozdrawiam Rafał Panas
Nie chcę Pana straszyć, Panie Redaktorze, ale to może oznaczać rychłą konieczność szukania nowej pracy... Ten typ jest bardzo mściwy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Pan Prezes RIO besilny, rozkłada ręce. Biedna izba i inspektory. Biedaczki. I po co robią, to co robią i za co biorą kasę, jak są tacy bezsilni? Komu chcą pomóc to pomogą, a komu chcą zaszkodzic to też to zrobią. Taka prawda. Smutne i zarazem żałosne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak może być zatapialny, skoro wszyscy siedzą u niego w kieszeni?? Ale... nie ma się co dziwić... ludzie po prostu sami sie na to zgadzają, a Ci, którzy chcą coś zmienić, są zastraszani i glebieni...... i jest takich niestety duuuuużo za mało.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smutno jest w tym Kraśniku. Ciekawe, czy znajdzie się koś, kto będzie w stanie podnieść to miasto? Wysłanie obiadu dziennikarzowi uważam za szczy arogancji i prymitywizmu. Może kandydaci na odpowiedzialne stanowiska powinni mieć robione testy osobowości? Wtedy taki Czubński nie piastowałby urzędu burmistrza. Smutno i "wstydno".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...