Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy parking na lotnisku Lublin jest zbyt drogi? Porównaliśmy ceny

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 sierpnia 2018 r. o 20:09 Powrót do artykułu
Masz na bilet na samolot a nie stać na taryfe albo parking? No błagam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie głosuję na PiS!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze taniej iść na piechotę z domu, ciągnąc walizkę, w godzinkę uda się doturlać, chyba, że z centrum Lublina, wówczas w 3 godziny się zdąży :) A temacik jak z pudelka :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież lotnisko w Świdniku jest na uboczu i ilość samochodów praktycznie się nie zmieni, jeśli opłaty będą niższe. Lotnisko chce zarabiać i tyle. Nie ma żadnego innego tłumaczenia na tę sytuację. A opłaty są wysokie, bo w mieście Lublinie są takie stawki, a to nie Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to, że jest drogi to jedna sprawa, a druga to kuriozum związane z płatnością, automaty przyjmują tylko gotówkę!-to jeden absurd, drugi -ciekawszy, że nie przyjmują banknotów 100zł!!! Gdybym płacił za parking np. 5,36zł - to jeszcze jestem w stanie zrozumieć, że ze 100zł mi nie wyda, ale zawsze płacę 80zł czyli de facto zawsze muszę mieć wyliczone banknoty!!!! skandal!!!! ostatnio miałem taką sytuację: wychodzę po odebraniu bagażu, mam tylko 100zł - myślę- rozmienię sobie w sklepie - o ile ekspedientka będzie taka miła i rozmieni mi ten banknot (jak mniemam nie tylko ja mam ten problem), a tu niespodzianka sklepy zamnkięte (godzina ok. 17.00)  , idę więc wk....y do Pani z punktu informacyjnego i pytam się co to jest za absurd. Pani rozkłada ręce i wykonuje kilka telefonów, na moje szczęście udaje się znaleźć kogoś kto ma rozmienić tę stówkę... Pytam się: czy to jest lotnisko przyjazne pasażerom?? szczególnie ludziom przylatującym z za granicy?? jeśli ktoś wysiada na lotnisku i wypłaca z bankomatu kasę to zazwyczaj wypłaca w 100zł banknotach. ja już pomijam fakt, że gdzie w cywilizowanym świecie za parkowanie można płacić tylko gotówką????? Nie widze przyszłości tego lotniska-niestety, sam korzystam z niego regularnie, ale po wybudowaniu trasy ekspresowej do warszawy to lotnisko zniknie, no chyba, że samorządy będą dalej sponsorować loty emigracji zarobkowej....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do emeryta - idź do PO oni zaproponują Ci za 1000zł eutanazje. Będziesz pan zadowolony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ty polecisz do Moskwy po emeryturke od Putina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...