Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bełkot odpowiedzi poraża...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sobie nie wyobrażam innego sposobu podróżowania niż kolej na tej trasie. Wagon klasy 1 w JAGIELLE i JADWIDZE jest klimatyzowany, ma gniazdka, jest wygoda na maxa. Jak można tłuc sie autokarem 5h i mówic że to jewst wygoda. Phi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień Dobry,. Szanowny Petencie, Ty to możesz mnie POcałować w…… .Urząd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fragment przedostatniego artykułu z "Dziennika Wschodniego" na ten temat :   "Niewykluczone, że połączenie Lublin - Kielce - Kraków wkrótce zniknie z rozkładu. Na to, by przewoźnik mógł kursować przez Kielce do Krakowa, godził się marszałek Mazowsza, a także marszałkowie województwa świętokrzyskiego i małopolskiego. Tylko lubelski marszałek nie wyraził zgody."   .... Panie Marszałku Województwa Lubelskiego SŁAWOMIRZE SOSNOWSKI (wierny synu PSL-u) ... spotkamy się dnia 25 października przy urnie wyborczej. Tyle w temacie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plepleple
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sobie nie wyobrażam innego sposobu podróżowania niż kolej na tej trasie. Wagon klasy 1 w JAGIELLE i JADWIDZE jest klimatyzowany, ma gniazdka, jest wygoda na maxa. Jak można tłuc sie autokarem 5h i mówic że to jewst wygoda. Phi
Wygoda owszem, tylko co z tego jak godziny przynajmniej jak dla mnie były średnie i bilet w 2 klasie za 60 pln.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbojkotować PSL w pazdzierniku....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i mamy swój wschód biedny ale własny,co nam obcy będzie wchodził z wygodami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sosnowski do rozrzucania obornika , nie do urzędu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacofany region poparł PiS i są tego skutki, a tak ma poważnie jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę. Jak nie posmarujesz to nie pojedziesz. Stare polskie przysłowie!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale o co chodzi ????? Przecież dwa dni temu jechałam z Lublina do Krakowa w PolskiBus Urzędasy wydali pozwolenia wszystko jeździ ............to w czym problem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, ale zaraz znowu zlikwidują, tak jak poprzednią linię. Mafia lubelskich busiarzy ma się nadal dobrze... Tu nie liczy się pasażer - jest to zaskakujące, dlaczego w innych regionach PolskiBus może działać normalnie, a w zapyziałej lubelszcyźnie zawsze wygrywa to gorsze i droższe..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja i muje sunsiady prosiem JW marszłka co by ni zwiszać połunczenia du krakowa co by nasze curki mogli nauki pobirać w krakowie na UJ Jak wruco wykształcune to i tu bydzie lepij Morze w tym języku pan marszałek zrozumie. Pozdrawiam,  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo w lublinie rzadzi mafia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja i muje sunsiady prosiem JW marszłka co by ni zwiszać połunczenia du krakowa co by nasze curki mogli nauki pobirać w krakowie na UJ Jak wruco wykształcune to i tu bydzie lepij Morze w tym języku pan marszałek zrozumie. Pozdrawiam,  
  Gwara - dara. :D :D :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pasażerowie Polskiego Busa - zapamiętajcie sobie nazwisko SOSNOWSKi i nazwę partii PSL i NIGDY nie głosujcie na tego faceta i tę partię.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha typowy belkot urzedniczy,sie mogli choc troche przylozyc,bo pewnie sie spodziewali,ze to pojdzie do prasy.Nawet dla urzednika ta odpowiedz jest srednio zrozumiala a co dopiero mowic o zwyklym obywatelu.Przeslanie jest jedno,urzad ma uklad z busiarzami i ma was w dupie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
warto aby dziennikarze prześledzili powiazania biznesowo towarzyskie działaczy koalicji rządzacej z fiirmami busiarskimi. Warto zobaczyć wpłaty na konta tych partii i komitetów wyborczych tych partii oraz np listy kandydatów do jst, bo tam nazwisk busiarzy będzie co niemiara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg mnie Marszałek to spoko facet. Na pewno zblokowal go jakiś durny przepis, których w naszym prawie jest mnóstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to SKO tak naprawdę rodzaje karty. Marszałek chyba niewiele wiec ma do powiedzenia. Taka to polityka-są ludzie, którym zależy zrzucić winę na marszałka. Ludzie, ależ media nami manipulują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...