Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dawny kolega z PiS krytykuje Pruszkowskiego

Utworzony przez S Y L W E S T E R, 9 stycznia 2013 r. o 21:10 Powrót do artykułu
---------------------------------KOMENTARZ PO DECYZJI PROKURATURY------------------------------------------- Jeżeli p.Pruszkowski przekazał sprawę afery Prezydenta Zuka do Prokuratury, to poczekajmy z opinia mi na decyzje Prokuratury gdyż Prezydent Zuk posiada wiele kontrowersyjnych decyzji aferowych w Ratuszu i wszystko jest możliwe, że to działania negatywne Prezydenta Zuka wobec Pana Pruszkowskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już naprawdę żenada. Ten Dreher sprzedał się w mojej opinii Palikotowi, a teraz gada jak mu kandydat Palikota (Żuk) karze... Dajcie spokój bo śmierdzi na odległość nagonką !!! Nikt mi nie powie, że Pruszon sam sobie ustanowił wynagrodzenie za rządów PO ! Albo respektujemy prawo, albo nie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Pruszkowski, weź pan się już nie kompromituj. Honoru pan za grosz nie masz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Etos zmieszał się z gównem. Wartości moralne głoszone przez Pruszkowskich i innych dotyczą miejsca przy korycie.dla siebie. Nagrody jubilieuszowe zabrane zostały wszystkim poza budżetówką,a ta jest sponsorowana jest przez podatników.. Gdzie jubilieszówki w służbie zdrowia? Pazerny współtwórco systemu pokazałeś swoje prawdziwe oblicze. To pęd na kasę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dorobił się kasiory w polityce dorobił się w tym TBsie mieszkańcy ciągle muszą płacić więcej aby pan Pruszkowski mógł sobie premie wypłacać w niewyobrażalnych wysokościach To jest niedopuszczalne !!!! Tacy Ludzie nie powinni być ani w polityce ani na takich stanowiskach Pruszkowski to zgred jakich mało Cały PiS oraz całe PO to jedna banda zgredów dorobkiewiczów a my na nich płacimy SKANDAL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, że p. Dreher też w budżetówce i z naszych podatków zarabia w SANEPIDZIE. No ale zawsz łatwiej tę drzazgę zobaczyć u kogoś innego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czekam na koniec POPisu, na koniec POlitycznych karier ludzi takich jak Pruszkowski, Dreher...... wymieniac mógłbym takich setkami. Precz z POPiSowa okupacją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent Pruszkowski ma rację, ma rację, mamy w Polsce dmokrację, demokrację, hej! A w sejmiku koledzy, koledzy zagłosują jak należy, jak należy, hej! Będzie sprawiedliwość i prawo i prawo, będzie z radości chłop tańczył se z babą, hej:) Jednym słowem będzie klawo jak ........, szczególnie dla tego co na pensyjkę prezesa zapierdziela,tyle w temacie siostro i bracie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli coś się należy to to już Grecją pachnie,nic tylko dajcie i dajcie.Tak jak sami ustanowili niech teraz odwołaja..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Dreher kolor futra zmienił to premie w LPEC I MPWIK nie przeszkadzają ale jak sąd mówi że się należy to się należy taka umowa taka wypłata Pacta conventa (z łac. warunki uzgodnione ) – załącznik artykułów henrykowskich , umowa o charakterze publicznoprawnym podpisywana w czasie sejmu koronacyjnego przez każdego nowo wybranego w drodze wolnej elekcji króla. Umowy te redagowane były w czasie sejmu elekcyjnego przez reprezentantów sejmu i senatu oraz przez reprezentantów wszystkich kandydatów na tron Rzeczypospolitej z osobna. W paktach konwentach znajdowały się osobiste zobowiązania króla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No Piotrze to ty teraz w PO za autorytet robisz? Jakoś ci nie wierzę. rację mają ci, którzy twierdzą, że pruszkowski sam sobie takiej nagrody nie ustanowił. Myślę Piotrze, że ty jak dostaniesz jubileuszówkę to dasz przykład i się zrzekniesz o ile to możliwe albo przekażesz na cel charytatywny. Powiadom mnie o tym. Możesz to zrobić za pomocą mediów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...