Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dilerzy ciągle o krok przed służbami. Ile osób zmarło po dopalaczach w woj. lubelskim?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 stycznia 2019 r. o 08:19 Powrót do artykułu
A co to kogo obchodzi że ktoś bierze, przecież mamy demokrację i wolność. Chyba że jest to wolność zakazowo-nakazowa. Każdy ma wolną wolę, tak mówi kościół i może wybierać ale sanepid widać jest mądrzejszy czy bardziej sprytny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naturalna selekcja. Z drugiej strony powinni zalegalizować a przynajmniej zdepenalizowac MJ jak w Holandii i by się młodzi nie truli. ( btw w Holandii tak na prawdę mj nie jest legalna a wiele osób tak myśli)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To mnie obchodzi, że potem takiego człowieka trzeba ratować i leczyć z podatków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja osobiście współczuje ratowników metycznym lekarzom i pielęgniarkom rstrujących tych debili posranych zastanawia mnie mnie jedynie dlaczego w szpitalu wojewódzkim w lublinie na detoksie nie ma ochrony tylko są bite pielęgniarki i ranione pobitym szkłem dyrektor jest ślepy czy głuchy.Natomiast proponuje otworzyć oficjalnie jeden sklep  mieście i niech wciągają wąchają wcieraja  i zdychaja a rodzina niech se ratuje i chowa na cmentarzu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak zwana prokuratura i sądy to moim zdaniem siedlisko niekompetencji, lenistwa i braku szacunku dla człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzedaż dopalaczy to świadoma próba zabójstwa. Powinni karać dożywociem, choć najlepiej aby sprzedawca sam skonsumował towar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma wojny to ci z chorą psychiką słabe jednostki same się eliminują bo byłby przerost ludu tylko szkoda że po drodze tyle zdrowia innym napsują.a diler jest jak żołnierz z jkarabinem który strzela do herlawych umysłów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci co biorą dopalacze powinni płacić za leczenie po ich zażyciu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na 180 przypadków 209 poprawcie tekst
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
200 zatruc to przeciez znikomy ulamek. Dlatego zwarcie szykow - bo jest problem. A jest problem bo pogotowie ma wolne rece. A ma wolne rece wiec - zwarcie szykow w/w. Zacznie sie podrzucanie zeby dobrac sie do osob i je spacyfikowac a potem robic w biznesie ze swoimi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Na 180 przypadkow 209 to byli mezczyzni." Ja to tylko zacytowalem, lepiej niech dokoncza ta reforme systemu edukacji bo liczenie to podstawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...