Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zakazy sprzedawania drożdżówek itp. w szkolnych sklepikach to największy bezsens 2015 roku...Dzieci i tak chodzą sobie do pobliskich sklepów i kupują co chcą...ja wychowałem się na szkolnych sklepikach, w których były drożdżówki, słodycze i jestem chudy i bez cukrzycy...dzieci mają taką przemianę materii, że mogą jeść tabliczkę czekolady dziennie a i tak to spalą w ciągu dnia. Radziłbym po prostu nie robić z dzieci łajz i nie dawać im zwolnienia z wf-u albo zakazu zabawy z kolegami na dworze bo biedactwo się przemęczy albo będzie miał kaszelek...Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sklepiku w szkole mojej córki jakoś nie mają tak tragicznego problemu. Znam się z ajentem i choć początkowo było zachwianie, to teraz widzi poprawę. Przede wszystkim promowanie w samej szkole - plakaty, jakieś mini-kampanie, że nie należy się bać zdrowego jedzenia. Sklepik zamawia produkty ze Stewiarni, dzieciom smakują przekąski i chyba o to chodzi, prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego w sklepikach szkolnych sprzedawane są chińskie zabawki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma aż tak źle na www.sklepiki-szkolne.pl jest pełny asortyment do sklepików szkolnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz można kupować produkty zgodne z ust. na ***szkolne-sklepiki.pl polecam!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...