Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Disco polo znowu bije rekordy

Utworzony przez Lublin, 10 maja 2008 r. o 07:49 Powrót do artykułu
i potem się dziwicie że lublin mentalnie to wiocha...odpowiedz się sama znajduje...disco polo słuchają ludzie ze wsi.Smutna prawda o lublinie.Po znajomych widać że ci co się urodzili tuta w duzej mierze uciekają do większych miats a w zamain są ludzie z miasteczek i wsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Disco polo jest super. Zapraszam jutro do Bełżyc na Świeto Ludowe PSL. Gwiazdą dnia będzie zespół Skaner.,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JACY STUDENCI TAKIE ZAINTERESOWANIA MUZYCZNE....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin napisał:
i potem się dziwicie że lublin mentalnie to wiocha...odpowiedz się sama znajduje...disco polo słuchają ludzie ze wsi.Smutna prawda o lublinie.Po znajomych widać że ci co się urodzili tuta w duzej mierze uciekają do większych miats a w zamain są ludzie z miasteczek i wsi.
Wiec Kraków i Warszawa to też wiocha, bo tam też się przy tym ludzie dobrze bawią. Won do Meksyksu panie "miastowy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co za różnica, kto gra ? Grunt, żeby się dobrze bawić ! Jak ktoś chce muzyki dobrej, poważnej , na poziomie - zapraszam do ..filharmonii. Na weekend potrzebna jest muza lekka, łatwa i przyjemna.Do grilla , po co więcej? Luzik !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Disco POLO JUŻ UMARŁO! zdechło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bylem na koncercie Akcentu w Krakowie, pozniej impreza disco polo - poprostu bomba!! wiecej takich imprez!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to gienia tokarska sobie popoguje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubia sluchac? to jakis absurd.. to cos nie nazwe muzyka.. te dzwieki poprostu sa zenujaco zadowalajace.. idealne do wydurniania sie. ale tego nie slucha sie na codzien! wiec prosze mi tu pojec nie mylic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielu ludzi słucha disco polo, jedni się przyznają, inni niekoniecznie, ale chyba zapominamy o jednym drobiazgu - to sa Lubelskie Dni Kultury Studenckiej - jeżeli kultura studencka to tłumy ludzi bawiących się przy tekstach "o Ela, Ela, dotknij mego przyjaciela", to coś ze studentami jest nie tak. Przykre, ale prawdziwe. Nie chodzi o to, by nie słuchać disco polo, ale promować muzykę na nieco wyższym poziomie, nawet jak na koncert przyjdzie kilka tysięcy ludzi mniej i nie wypiją hektolitrów piwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a oto dowód na to kto ma rację. zawsze większośc decyduje o tym co będzie - na disco w polu przychodzą rzesze, tak samo na wyborach o wyniku nie decyduje inteligencja tylko ludzie mniej myślący - których są setki. puenta prosta i logiczna - disco w polu -opium dla mas (są poprzeczki, ktorych nigdy nie przeskoczą, muzykę trzeba rozumieć, disco polo to tylko prosta nuta do tańczenia, oczywiście tylko po alkoholu i tylko w dużych ilosciach). pozdrawiam P.S> co do zaproszen organizatorów, widac co lubią, a tym samym co prezentują. Ja bym się wstydził zapraszać na polo, oni tego nie mają, bo sa nieświadomi pewnych standardów kultury, która jest im obca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antydiskopolo napisał:
Disco POLO JUŻ UMARŁO! zdechło[/quote] a grilowanie w polu przy disco-polu to co? impreza wykonawców-widmo? nie oszukuj się. disco-polo żyje i jak widać wciąż się rozwija. wciąż pojawiają się nowe twarze (nie te z lat 90.) takie jak etna czy cliver. [quote name='Kler' post='26908' date='10.05.2008, 22:46']Wielu ludzi słucha disco polo, jedni się przyznają, inni niekoniecznie, ale chyba zapominamy o jednym drobiazgu - to sa Lubelskie Dni Kultury Studenckiej - jeżeli kultura studencka to tłumy ludzi bawiących się przy tekstach "o Ela, Ela, dotknij mego przyjaciela", to coś ze studentami jest nie tak. Przykre, ale prawdziwe. Nie chodzi o to, by nie słuchać disco polo, ale promować muzykę na nieco wyższym poziomie, nawet jak na koncert przyjdzie kilka tysięcy ludzi mniej i nie wypiją hektolitrów piwa.
nie słuchasz d-p to się nie wypowiadaj. może muzyka jest prosta i słowa też, ale przecież teksty nie różnią się niczym od tekstów takich zespołów, jak feel czy doda. są tak samo banalne tylko przystrojone w trochę komercji, image'u i lepszej muzyki (w końcu jak sie ma kasę na promocję to i na lepsze studio i sprzęt też się znajdzie). więc nie mów mi o muzyce na poziomie. jeśli chcesz iść na inny koncert - nikt nie broni. cała masa do wyboru. a skoro większość chce się bawić przy disco - to nie zabraniaj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...ale niekrorzy tutaj pisza glupoty...tak naprawde wiekszosc ludzi slucha disco polo tylko duzo ludzi sie do tego nie przyznaje...jak by nie bylo zadnych koncertow i ktos chodzil by po ulicy pytajac ludzi Czy sluchasz disco polo? 3/4 osob powiedzialoby ze nie ....to skad tyle ludzi bierze sie na oncertach ... i najlepsze jest to ze wszyscy spiewaja i tancza...dla mnie takie wypieranie sie jest smieszne kazda muzyka ma w sobie cos ...i disco polo tez tak samo jak techno jak hip-hop metal itd............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DISCO POLO BYŁO JEST I :DBEDZIE....taka jest prawda ...to jest rodzaj muzyki ktory nigdy nie zginie ....a dlaczego? bo przy techno nie kazdy potrafi sie bawic przy hip-hop tez nie przy metalu? tez nie ...a przy disco polo kazdy sie bawi i do tego jeszcze bardzo dobrze...ja slucham techno przede wszystkim.... ale czasem jak siedze w domu to nie chce mi sie tego sluchac i co wlaczam? DISCO POLO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Disco polo ładna nutka nie każdy przyzna się że słucha disco polo ja mogę się przyznać Disco polo jest na czasie chociasz na nim nie jest . Poprostu nie ma nic lepszego do posłuchania i potańczenia niż Disco Polo . Mój najlepszy zespół jak na tenczas to "Dystans" ale faworyci się zmieniają. Pozdro dla wszystkich fanów muzyki D-P.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...