Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gdzie byliście filantropi jak w pandemii starsi i schorowani ludzie stali godzinami pod ZUSami, do przychodni itp na chłodzie i deszczu..? Już wirus zniknął...? Covid z ukrainy nie groźny...? Wiem prawda boli więc możecie mnie minusować mam to wiecie gdzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, że "Centrum Wolontariatu" postawiło ten namiot z gorącym napitkiem i przekąską. To działania w skromnym wymiarze i niezbyt obciążające skarbonkę, a jednak dobrze świadczą o lubelskiej trosce względem potomków ludu, z którym Polacy żyli w Rzeczpospolitej przez stulecia - zwłaszcza przecież po Unii Lubelskiej. Za dnia wprawdzie mróz wydaje się zwykłym lublinianom mało dokuczliwy, ale jednak gdy stoi się długo w kolejce, to jest inaczej. Zbliża się połowa marca, więc powinno się wkrótce ocieplić i uchodźcom powinno być nieco łatwiej. ... Na koniec drobna poprawka. P. Arbaczewska swoim nagłówkiem wprowadza w błąd. Praca wielu osób nie zasługuje na to, by pominąć ją krótkim: "Pomógł ksiądz". Nawet wątpliwe, czy jego wysiłek był najwyższy w tym gronie pomocników, czy dźwigał jakiekolwiek ciężary...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie byliście filantropi jak w pandemii starsi i schorowani ludzie stali godzinami pod ZUSami, do przychodni itp  na chłodzie i deszczu..?  Już wirus zniknął...? Covid z ukrainy nie groźny...?  Wiem prawda boli więc możecie mnie minusować mam to wiecie gdzie...
 Prawdopodobnie po działaniach przeciw p. Shei pomagającemu ocalić sieroty z Ukrainy (Mariupola) trzeba było teraz wykazać się czymś "pozytywnym" i "ocieplić swój wizerunek", więc przyniesiono gorący napitek (itd.). Po poprzednim nagłówku z "pastorem-radykałem" teraz w nagłówku DW pojawił się "ksiądz"! ) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...