Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dni złomu w Lublinie: 10 ton dla zbieraczy (wideo)

Utworzony przez A, 1 sierpnia 2012 r. o 13:51 Powrót do artykułu
Ja rozumiem dni złomu, rozumiem recykling i rozumiem wsparcie finansowe dla zbieraczy. Ale co w tej stercie złomu jest artystycznego, tego nie rozumiem. Swoją drogą to nie miało stać na Placu Łokietka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje, że ktoś tam zainstalował kamerę poklatokwą do tak zwanych timelapsów ... jeśli nie to kiepsko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to cała lubartowska będzie dzisiaj pić za darmo.Skup na szewskiej blisko to kilka kursów nie problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bieda w tym kraju zaczyna przyciągać pseudo artystów. Dzień złomu?? to wygląda raczej na dzień szczura. Gość wyrzucił kupę złomu za tysiaka w środku miasta i nakręca film o ludziach którzy rozwleką to po skupach aby mieć na bochenek chleba. Ciekawe za ile się sprzeda taki film gdzieś w cywilizowanym świecie i co pomyślą widzowie o mieszkańcach tego miasta.. Jednym słowem pośmiewisko z godności ludzkiej pod artystyczną przykrywką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka będzie nastepna akcja zwrocenia uwagi na klopoty ludzkie? Następna akcja "artystyczna" odbędzie się w Etiopii i wysypią tam ziarnka chleba i też będą to kręcić? P.S. wiem wiem nie rozumieją artysty i nie znają się na sztuce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobra akcja, popieram. Każdy z tych ludzi musiał wykonać jakąś pracę a w efekcie dostał na skupie kasę, lepsze to niż opieka społeczna która rozpuszcza ludzi dając im kasę za NIC.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...