Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I znowu przyczynek do braku tramwajów w Lublinie, w przeciwieństwie do zapyziałego Olsztyna. Jakby były szyny to nie trzeba by było ich odśnieżać. Ergo - koszty małe !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu przyczynek do braku tramwajów w Lublinie, w przeciwieństwie do zapyziałego Olsztyna. Jakby były szyny to nie trzeba by było ich odśnieżać. Ergo - koszty małe !
 Głupoty. Ulice i tak trzeba oczyszczać, a jeszcze by dochodziła dbałość o zwrotnice takich pojazdów. Przede wszystkim zaś trzeba by było niszczyć Lublin robiąc torowiska i podłączenia prądu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Labydnik. Nie wiesz, niegramoto jedna, że zwrotnice są dziś podgrzewane?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu przyczynek do braku tramwajów w Lublinie, w przeciwieństwie do zapyziałego Olsztyna. Jakby były szyny to nie trzeba by było ich odśnieżać. Ergo - koszty małe !
Głupoty. Ulice i tak trzeba oczyszczać, a jeszcze by dochodziła dbałość o zwrotnice takich pojazdów. Przede wszystkim zaś trzeba by było niszczyć Lublin robiąc torowiska i podłączenia prądu.
 I tak już zniszczono Lublin oplatając go ohydnymi drutami dla trolejbusów, z których teraz większość stoi w zajezdni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto - NAZYWA TO ODŚNIEŻANIEM ? O godz. 7.30 - ulica ORKANA - to nie widziała odśnieżania ze 48 godzin. Należy "przestrzelić kolano lub dwa" - odpowiedzialnemu DYREKTOROWI za te partactwa ! Skierujcie wreszcie porządny sprzęt to ulice będą jak stół ! Miasto - OSZUKUJE LUDZI że odśnieża !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klechów darmozjadów, nierobów do łopat zagonić. Nic nie robią całymi dniami. Łupią tylko niedorozwiniętych ludzi z kasy i złota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tramwaje Lubelskie się nie zatrzymują, przewozimy pasażerów tak jak zwykle: sprawnie, bez opóźnień i do celu. Smutno słyszeć, że nasza konkurencja w postaci MPK, trolejbusów i autobusów grzęźnie w korkach i śnegu, taki los. Tramwaje się jednak nie zatrzymują. Każdego pasażera, któremu zależy na sprawnym dotarciu do celu zapraszamy do przesiadki do naszych linii tramwajowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tramwaje Lubelskie się nie zatrzymują, przewozimy pasażerów tak jak zwykle: sprawnie, bez opóźnień i do celu. Smutno słyszeć, że nasza konkurencja w postaci MPK, trolejbusów i autobusów grzęźnie w korkach i śnegu, taki los. Tramwaje się jednak nie zatrzymują. Każdego pasażera, któremu zależy na sprawnym dotarciu do celu zapraszamy do przesiadki do naszych linii tramwajowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akcja odśnieżania w Lublinie? Chyba ktoś nas chce zrobić w balona. Wczoraj opady śniegu ustały ok 17 godziny. Do godziny 20 jak kręciłem się całkiem sporo po mieście (normalna niedziela że można było zrobić zakupy) widziałem 2 pługi. Za to co dziś widać rano powinien zostać odwołany dyrektor najbardziej niekompetentnego wydziału UM Lublin - ZDiM w trybie natychmiastowym. Rozumiem że do tych 100szt. sprzętu wliczanie panów Heńków, Zenków z łopatami? Prosimy o interaktywną mapę pługów jak to jest w przypadku żałosnej komunikacji miejskiej. ps. pani fisz - a za odśnieżanie przystanków odpowiada ZTM i zleca to MPK? Czemu pani nie chwali się i nie informuje nas jak wyglądają elementy infrastruktury w waszym zarządzaniu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłaszam do odśnieżania Koziego Grodu niejakiego @Labydnika. Co więcej, chętnie będę go nadzorować z nahajem przy boku co by nie markował roboty. Kto za ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłaszam do odśnieżania Koziego Grodu niejakiego @Labydnika. Co więcej, chętnie będę go nadzorować z nahajem przy boku co by nie markował roboty. Kto za ?
 Rzeczywiście, "katolicy" miewali zawsze silną skłonność do posługiwaniu się przemocą dla podporządkowania sobie innych. (Bo też trudno przekonać do zabobonów i głupot "katolickich".) I to exemplum rydzykowszyzny płynie w tym ciemnym nurcie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Labydnik - a do czego się nadajesz innego, niegramoto? Negujesz istnienie Proxy War. Na serio dywagujesz o żegludze wielkiej do Elbląga bez przekop na Mierzeji. Inne exemplum mogę sypnąć jak z rękawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Labydnik - a do czego się nadajesz innego, niegramoto? Negujesz istnienie Proxy War. Na serio dywagujesz o żegludze wielkiej do Elbląga bez przekop na Mierzeji. Inne exemplum mogę sypnąć jak z rękawa
 "Katoliczka ludowa" ciągle kłamie i ma jakieś natręctwo zajmowania się osobami z Forum DW. Niech się zajmie wątkiem, a nie bredniami o tym, co to ona by z kimś zrobiła lub co by o kimś nakłamała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto - NAZYWA TO ODŚNIEŻANIEM ? O godz. 7.30 - ulica ORKANA - to nie widziała odśnieżania ze 48 godzin. Należy "przestrzelić kolano lub dwa" - odpowiedzialnemu DYREKTOROWI za te partactwa ! Skierujcie wreszcie porządny sprzęt  to ulice będą jak stół ! Miasto - OSZUKUJE LUDZI że odśnieża !!!
 Czego ty oczekujesz przy tak intensywnych opadach śniegu? Myślisz że w kilka godzin da się odśnieżyć całe miasto? To Lublin, nie Dubaj. Tu pieniądze na drzewach nie rosną. Mój osiedlowy parking do tej pory nie ujrzał ani pługu, ani piasku ale jakoś nie mam ochoty nikomu przestrzeliwać kolan z tego powodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O tym, że co roku jest zima i wiążą się z tym odpowiednie wydatki to chyba Miastu wiadomo od dziesięcioleci. Pozostaje zatem uchwalając budżet podejmować realne uchwały z realnymi kosztami, a nie drogi byle jak odśnieżone, drogi osiedlowe są jak drogi między polami i jedno co jest pewne to informacje, ile to kosztowało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klechów darmozjadów, nierobów do łopat zagonić. Nic nie robią całymi dniami. Łupią tylko niedorozwiniętych ludzi z kasy i złota.
 To czy ktoś kogoś łupi, czy nie, to sprawa tylko tych, których to dotyczy, więc nie zajmuj sobie tym głowy. A kto jest darmozjadem to już bardzo subiektywna ocena.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle zero argumentum @Labydnik. Niech uczestnicy tego zacnego Forum odnajdą wczorajszy artykuł o Abramsach w Białej Podl. @Labydnik udowadnia źe nie ma żadnej Proxy War, a wybitni generałowie Wojska Polskiego twierdzą że już od wiosny jest 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Doba odśnieżania Lublina kosztowała ogromne pieniądze." - a efekty prawie żadne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto - NAZYWA TO ODŚNIEŻANIEM ? O godz. 7.30 - ulica ORKANA - to nie widziała odśnieżania ze 48 godzin. Należy "przestrzelić kolano lub dwa" - odpowiedzialnemu DYREKTOROWI za te partactwa ! Skierujcie wreszcie porządny sprzęt  to ulice będą jak stół ! Miasto - OSZUKUJE LUDZI że odśnieża !!!
Czego ty oczekujesz przy tak intensywnych opadach śniegu? Myślisz że w kilka godzin da się odśnieżyć całe miasto? To Lublin, nie Dubaj. Tu pieniądze na drzewach nie rosną. Mój osiedlowy parking do tej pory nie ujrzał ani pługu, ani piasku ale jakoś nie mam ochoty nikomu przestrzeliwać kolan z tego powodu.
 Bez przesady. DA SIĘ !! 3 czy 4 lata temu pracując w Warszawie siedząc w biurze do 3 w nocy były podobne opady śniegu. Podczas powrotu do mieszkania córki, główne drogi zaśnieżone białe tak jak u nas wczoraj. Jakie było moje zaskoczenie o rano o 7 gdy wyjeżdżałem na spotkanie te same ulice były czarne. Więc proszę nie pisać że nie da się, że jesteśmy nie przygotowani - bo ile razy czytaliśmy że maisto jest gotowe do zimy i zima znów nie zaskoczy drogowców. I nie piszemu tu o osiedlowych drogach a głównych ulicach miasta wojewódzkiego. Dla mnie to co dziś było na Zana czy Filaretów to jest skandal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto - NAZYWA TO ODŚNIEŻANIEM ? O godz. 7.30 - ulica ORKANA - to nie widziała odśnieżania ze 48 godzin. Należy "przestrzelić kolano lub dwa" - odpowiedzialnemu DYREKTOROWI za te partactwa ! Skierujcie wreszcie porządny sprzęt  to ulice będą jak stół ! Miasto - OSZUKUJE LUDZI że odśnieża !!!
Czego ty oczekujesz przy tak intensywnych opadach śniegu? Myślisz że w kilka godzin da się odśnieżyć całe miasto? To Lublin, nie Dubaj. Tu pieniądze na drzewach nie rosną. Mój osiedlowy parking do tej pory nie ujrzał ani pługu, ani piasku ale jakoś nie mam ochoty nikomu przestrzeliwać kolan z tego powodu.
  Za komuny takie opady śniegu były średnio co kilka dni przez 2-3 miesiące i jakoś nie było problemu z odśnieżaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...