Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kto - NAZYWA TO ODŚNIEŻANIEM ? O godz. 7.30 - ulica ORKANA - to nie widziała odśnieżania ze 48 godzin. Należy "przestrzelić kolano lub dwa" - odpowiedzialnemu DYREKTOROWI za te partactwa ! Skierujcie wreszcie porządny sprzęt  to ulice będą jak stół ! Miasto - OSZUKUJE LUDZI że odśnieża !!!
Czego ty oczekujesz przy tak intensywnych opadach śniegu? Myślisz że w kilka godzin da się odśnieżyć całe miasto? To Lublin, nie Dubaj. Tu pieniądze na drzewach nie rosną. Mój osiedlowy parking do tej pory nie ujrzał ani pługu, ani piasku ale jakoś nie mam ochoty nikomu przestrzeliwać kolan z tego powodu.
 Za komuny takie opady śniegu były średnio co kilka dni przez 2-3 miesiące i jakoś nie było problemu z odśnieżaniem.
 Za to w sklepach dla obywateli gorszego sortu na pólkach stął tylko ocet. Nie dotyczyło to ludzkich panów, bo oni zaopatrywali się w specjalnych swoich sklepach, jak i tez mieli swoje ośrodki zdrowia. Wolska marzeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak tam stan nawierzchni Traktu Sułtańskiego z Jakubowic K0ńskich do centrum dewelo-folwarku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co tramwaje to na ropę jeżdżą tak jak trolejbusy potrzebują drutów tak i tramwaje też tylko z tą różnicą że dla jednych wiszą poziomo a dla drugich pionowo więc nie myśl że znikną z naszego krajobrazu 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto - NAZYWA TO ODŚNIEŻANIEM ? O godz. 7.30 - ulica ORKANA - to nie widziała odśnieżania ze 48 godzin. Należy "przestrzelić kolano lub dwa" - odpowiedzialnemu DYREKTOROWI za te partactwa ! Skierujcie wreszcie porządny sprzęt  to ulice będą jak stół ! Miasto - OSZUKUJE LUDZI że odśnieża !!!
Czego ty oczekujesz przy tak intensywnych opadach śniegu? Myślisz że w kilka godzin da się odśnieżyć całe miasto? To Lublin, nie Dubaj. Tu pieniądze na drzewach nie rosną. Mój osiedlowy parking do tej pory nie ujrzał ani pługu, ani piasku ale jakoś nie mam ochoty nikomu przestrzeliwać kolan z tego powodu.
Bez przesady. DA SIĘ !! 3 czy 4 lata temu pracując w Warszawie siedząc w biurze do 3 w nocy były podobne opady śniegu. Podczas powrotu do mieszkania córki, główne drogi zaśnieżone białe tak jak u nas wczoraj. Jakie było moje zaskoczenie o rano o 7 gdy wyjeżdżałem na spotkanie te same ulice były czarne. Więc proszę nie pisać że nie da się, że jesteśmy nie przygotowani - bo ile razy czytaliśmy że maisto jest gotowe do zimy i zima znów nie zaskoczy drogowców. I nie piszemu tu o osiedlowych drogach a głównych ulicach miasta wojewódzkiego. Dla mnie to co dziś było na Zana czy Filaretów to jest skandal.
 Kilka lat temu to i Lublin miał więcej pieniędzy na odśnieżanie. Niestety czasy się trochę zmieniły, rząd wydrenował samorządy z pieniędzy i takie są właśnie skutki, że wszystko działa gorzej, wolniej, itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla Ubogacacza to jeszcze lepiej - pewno zaciera rączki, że dzięki zimie nadarzyła się okazja do ubogacenia zaprzyjaźnionych cfaniaków, którzy żerują na tym, że dzięki solidaruchom miasto-wydmuszka każdą robotę musi zlecać firmom zewnętrznym. Pozostaje jeszcze tylko sprywatyzować mpwik i lpec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak tam stan nawierzchni Traktu Sułtańskiego z Jakubowic K0ńskich do centrum dewelo-folwarku?
 oo widzę że roboty szukasz, kopiejek nie chcą wymieniać? Ale to zbyt odpowiedzialna praca dla Ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto - NAZYWA TO ODŚNIEŻANIEM ? O godz. 7.30 - ulica ORKANA - to nie widziała odśnieżania ze 48 godzin. Należy "przestrzelić kolano lub dwa" - odpowiedzialnemu DYREKTOROWI za te partactwa ! Skierujcie wreszcie porządny sprzęt  to ulice będą jak stół ! Miasto - OSZUKUJE LUDZI że odśnieża !!!
Czego ty oczekujesz przy tak intensywnych opadach śniegu? Myślisz że w kilka godzin da się odśnieżyć całe miasto? To Lublin, nie Dubaj. Tu pieniądze na drzewach nie rosną. Mój osiedlowy parking do tej pory nie ujrzał ani pługu, ani piasku ale jakoś nie mam ochoty nikomu przestrzeliwać kolan z tego powodu.
Bez przesady. DA SIĘ !! 3 czy 4 lata temu pracując w Warszawie siedząc w biurze do 3 w nocy były podobne opady śniegu. Podczas powrotu do mieszkania córki, główne drogi zaśnieżone białe tak jak u nas wczoraj. Jakie było moje zaskoczenie o rano o 7 gdy wyjeżdżałem na spotkanie te same ulice były czarne. Więc proszę nie pisać że nie da się, że jesteśmy nie przygotowani - bo ile razy czytaliśmy że maisto jest gotowe do zimy i zima znów nie zaskoczy drogowców. I nie piszemu tu o osiedlowych drogach a głównych ulicach miasta wojewódzkiego. Dla mnie to co dziś było na Zana czy Filaretów to jest skandal.
Kilka lat temu to i Lublin miał więcej pieniędzy na odśnieżanie. Niestety czasy się trochę zmieniły, rząd wydrenował samorządy z pieniędzy i takie są właśnie skutki, że wszystko działa gorzej, wolniej, itd.
 Tak ale opowiadają nam bajki o 100 jednostkach sprzętu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Doba odśnieżania Lublina kosztowała ogromne pieniądze." - a efekty prawie żadne.
 Złośliwy głąb jesteś nie mający o niczym pojęcia. Trzy dni po cztery razy odśnieżam przed swoim domem i efektów nie widać , tylko zwały śniegu z odśnieżania . Przy intensywnych i ciągłych opadach wymagasz czarnych jezdni i chodników?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co na to świry ekologiczne? Na ten przykład @Labydnik atakował mnie w trakcie sierpniowych upałów i udowadniała niegramota, że NIGDY już nie zobaczymy dużych opadów śniegu. Zero argumentum i bezmyślne POwtarzanie to co wyczytał w sieci !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szambo znowu wybiło! I jakaś padlina musi być gdzieś blisko, bo szczury z kanałów wylazły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co na to świry ekologiczne? Na ten przykład @Labydnik atakował mnie w trakcie sierpniowych upałów i udowadniała niegramota, że NIGDY już nie zobaczymy dużych opadów śniegu. Zero argumentum i bezmyślne POwtarzanie to co wyczytał w sieci !
 Tyle w tych bredniach rydzykowej "katoliczki ludowej" prawdy, co w tym, że liże stopy chłopiny "Jasiny" nurkującego w nieczystościach, które mu "wybiły". Ma jakieś natręctwa i bez związku ze sprawami omawianymi w wątku "zwalcza wroga" )))  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale w czym problem? Wystarczy wziąć przykład ze stolicy: Trzaskowski zamieścił zdjęcie odsniezonej w ubiegłym roku ulicy i wszyscy się cieszą. Można? Można:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Labydnik jak zwykle wszytko zaprzecza. Dobrze pamiętam jak w upały sierpniowe straszył wszystkich  trąbolot globalnym ociepleniem i ze dzieci mogą zapomnieć o sankach i bałwankach! A tu co? Kicha kręcona jak mówił śp. Boczek Arnold. Pogoda jaka jest każdy widzi !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Labydnik jak zwykle wszytko zaprzecza. Dobrze pamiętam jak w upały sierpniowe straszył wszystkich  trąbolot globalnym ociepleniem i ze dzieci mogą zapomnieć o sankach i bałwankach! A tu co? Kicha kręcona jak mówił śp. Boczek Arnold. Pogoda jaka jest każdy widzi !!!
 "Katoliczka ludowa" wypełzła spod jej bożka, p. Rydzyka ma urojenia i z natręctwem wszędzie je wciska. Niech spada pod chłopinę "Jasinę" i nurkuje głębiej... )))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
– Każde spotkanie prezesa z partyjnym aktywem, to odciąganie setek licjantów od ich zadań.... "– Ile to kosztuje? To są setki tysięcy złotych, może miliony. Nie chciałbym mówić konkretnie, bo licja cały czas zasłania się tajemnicą. Daje bardzo ogólnikowe informacje. Komendanci boją się ich udzielać. Patrząc na cały objazd Jarosława Kaczyńskiego, to kwoty będą liczone w MILIONACH złotych –" mówi Brejza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
– Każde spotkanie prezesa z partyjnym aktywem, to odciąganie setek licjantów od ich zadań.... "– Ile to kosztuje? To są setki tysięcy złotych, może miliony. Nie chciałbym mówić konkretnie, bo licja cały czas zasłania się tajemnicą. Daje bardzo ogólnikowe informacje. Komendanci boją się ich udzielać. Patrząc na cały objazd Jarosława Kaczyńskiego, to kwoty będą liczone w MILIONACH złotych –" mówi Brejza
 Gdyby ten brejza razem ze swoim szefem Tuskiem nie siali nienawiści i nie namawiali bezpośrednio do przemocy, nie byłoby problemu. Oni napuszczają dzicz i ty tego nie widzisz? Dziwne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szambo znowu wybiło! I jakaś padlina musi być gdzieś blisko, bo szczury z kanałów wylazły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
– Każde spotkanie prezesa z partyjnym aktywem, to odciąganie setek licjantów od ich zadań.... "– Ile to kosztuje? To są setki tysięcy złotych, może miliony. Nie chciałbym mówić konkretnie, bo licja cały czas zasłania się tajemnicą. Daje bardzo ogólnikowe informacje. Komendanci boją się ich udzielać. Patrząc na cały objazd Jarosława Kaczyńskiego, to kwoty będą liczone w MILIONACH złotych –" mówi Brejza
Gdyby ten brejza razem ze swoim szefem Tuskiem nie siali nienawiści i nie namawiali bezpośrednio do przemocy, nie byłoby problemu. Oni napuszczają dzicz i ty tego nie widzisz? Dziwne.
 POmyliłeś znowu kalsteina, ministranta zero i antoniego... z oPOzycją. To jest dopiero sianie nienawiści w wykonaniu piss, w telewizji zwanej tfu, publicznej. A cyrk objazdowy starego dziadka jest najlepszym co mógł zrobić, bo nawet zatwardziały beton z wiosek i miasteczek po tym gdy widzi jak ludzki pan izoluje się od gorszego sortu i niedopuszcza obywateli na swoje spotkania z... obywatelami nawet i on pęka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szambo znowu wybiło! I jakaś padlina musi być gdzieś blisko, bo szczury z kanałów wylazły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Labydnik jak zwykle wszytko zaprzecza. Dobrze pamiętam jak w upały sierpniowe straszył wszystkich  trąbolot globalnym ociepleniem i ze dzieci mogą zapomnieć o sankach i bałwankach! A tu co? Kicha kręcona jak mówił śp. Boczek Arnold. Pogoda jaka jest każdy widzi !!!
"Katoliczka ludowa" wypełzła spod jej bożka, p. Rydzyka ma urojenia i z natręctwem wszędzie je wciska. Niech spada pod chłopinę "Jasinę" i nurkuje głębiej... )))
Ty nie masz innego słownictwa w swoim reperturze? "Katolik ludowy" już się nudny zrobił. Wzbogać słownik, twój ziomek Kompozytor już zanudza od dawna, widzę że i tobie płyta się zacięła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...