Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dobry Fryzjer Lublin

Utworzony przez klientka, 27 grudnia 2012 r. o 18:55
solidne rozwiązania muszą kosztować, zerknijcie na to - ******wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl/ ogólnie dopasowanie czegoś odpowiedniego to nie jest kwestia chwili. trzeba przy każdej pozycji przeanalizować sens i wtedy dopiero można oczekiwać z tego wszystkiego sensownych profitów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w cherry to sobie jedynie koncowki mozesz podciac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poczucie dobrego wyboru jest przecież fundamentem świetnego wyglądu – trudno jest mówić o prezentowaniu się dobrze, gdy prezentujący się wyraźnie czuje, że fryzura którą nosi nie jest dla niego. sporo  modne cięcia fryzjerskie przeczytałam na ******funfashion.pl/modne-fryzury-2016-jakie-ciecie/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A macie jakieś informacje o salonie na ul.Modrzewiowej w lublinieEDYTA?mam blisko może się wybiorę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patrzcie tutaj - ***s://***pro-sprzet.pl/ online najlepiej kupować takie rozwiązania, bo cenowo wychodzi najlepiej, macie tam również najwięcej ciekawych okazji. stacjonarnie nie ma najmniejszych szans na rozsądne szukanie takich rozwiązań, bo niby w jaki sposób? hurtownie nie mają tak dobrych cen. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE POLECAM fryzjera w Galerii Orkana tj Studio Mademoiselle!!!!!!!!!!!!!!!! Miałam tam robione jasne pasemka, które niestety pani mi zrobiła bardzo nie starannie! Na głowie teraz mam pasemka z odrostem. Farba jest nie równo rozłożona na moich włosach! Na czubku głowy mam biały placek a przy czole krzywe i z odrostem pasemka!!! Na pewno juz tam nie wrócę!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o start takiego biznesu, to tutaj macie wszystko - ***s://***wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl/ Nie da się wejść w tę działalność bez takich rozwiązań. Tylko zwrócenie uwagi na wszystko może dać efekt. Po prostu klienci mają konkretne wymagania. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 9 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...