Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dobry Mechanik Samochodowy Auto Perfekt Mulak Turystyczna 502 350 205

Utworzony przez Nowak7788, 23 sierpnia 2018 r. o 13:30
Jestem długoletnim klientem SERWISU SAMOCHODOWEGO Auto Perfekt Mulak. Chciałbym podzielić się opinią i zachęcić   do korzystania z usług Tej Firmy, gdyż usługi świadczone przez SERWIS są wykonywane na wysokim poziomie, szybko i rzetelnie. Osoby pracujące są kompetentne, uprzejme i rzeczowe.  W skrócie - Uszkodzony tłok naprawa silnika.Profesjonalny,  i uczciwy mechanik. Szybka diagnoza, zaproponowanie kilku możliwości. W następnym moim aucie dodatkowo wymieniłem filtr powietrza i filtr kabinowy. Efekt bardzo fajny. Silniejszy nadmuch w kabinie. Inna sytuacja u córki gdzie p rzywiozła do auto Perfekt Mulak stary samochód który stał rok bez kompletnie używania, na wstępnie Pan Marek stwierdził, że ten samochód nie wyjedzie z warsztatu w stanie niebezpiecznym dla kierowcy oraz innych uczestników ruchu. To oznaczało że koszty będą duże z uwagi na to że samochód był trochę już stary i stał nieużywany. Kolejny raz widać, że Panom nie zależało na tym żeby wyciągnąć pieniądze tylko żebym była klientka w tym wypadku zadowolona z usługi. Dali jej również znać, że nie opłaca się w stary samochód wkładać nie wiadomo jakich pieniędzy bo przewyższy to kilkakrotnie jego wartość. POLECAM TEN WARSZTAT! Przesyłam pozdrowienia  zadowolony klient
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie dobry to mechanik. Miałem okazję korzystać. Również w Puławach Motorex jest sprawdzony. Przeprowadziłem się tam czas temu i tak krąże z Lublina do Puław.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już to pisałem wcześniej ale może komuś się przyda ta informacja.  Z dotychczasowych prac jestem bardzo zadowolony. Trochę ich było, Opel Corsa C 1.3 CDTI dzięki czemu mam podstawę do ich oceny. Do najważniejszych zaliczę: - Zaślepienie zaworu EGR wraz z modyfikacją oprogramowania - Wymiana turbosprężarki - Wymiana sprzęgła z kołem dwumasowym - Wymiana rozrządu wraz z pompą wody - Wymiana tarcz i klocków hamulcowych wraz z czyszczeniem i smarowaniem - Wymiana termostatu i uszczelnienie układu chłodzenia - Wymiana przegubów przednich (najpierw prawy, a za jakiś czas lewy) Autko ma obecnie 261 tys. km przebiegu i mam wrażenie, że jeździ lepiej, niż na samym początku (192 tys. km). Polecam ten warsztat z czystym sumieniem Brak straty czasu i pieniędzy na dochodzenie co może być przyczyną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strasznie marny to musi być serwis, skoro muszą się podszywać pod "zadowolonych klientów" na otwartym forum internetowym, gdzie nie trzeba się logować żeby cokolwiek napisać....strzeżcie się zatem ludzie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam sie ze Stryjem dobra rada to oszuści doświadczylam tego na własnej skorze.  Z DALEKA OD AUTO PERFEKT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam sie ze Stryjem dobra rada to oszuści doświadczylam tego na własnej skorze.  Z DALEKA OD AUTO PERFEKT.                                                                               UWAGA!!!!!!                                                                        AUTO Perfect  TO USZUści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszędzie tam gdzie piszą dobrze o firmie, to musi być hejt, że firma oszukuje, że to już naciągacze itp. a nie pomyślą, że faktycznie firma fajnie prosperuje, dobrze dba o klienta  i zadowolony klient może napisać o tym. - kogoś widocznie to boli - jak Stryja i jego drugie założone konto itp. :) Nie napiszą dlaczego nie polecają, chociaz zaraz pewnie po tym wpisie zacznie się fala wyssanych z palca  jaki to zły Auto Perfekt itp.  :) Zaraz na mnie też pewnie się hejt wyleje :) ale mądrzy ludzie odzielający złą konkurencję itp. sami wywnioskują i poszukają informacji o firmie zanim zadzwonią.  Faktyczie sprawdzam firmę czasem zanim do niej pojade i pytam się też znajomych a nawet kiedyś sam potrzebowałem pomocy odnośnie skupu aut w internecie, więc wracając do firmy Auto Pefekt oprócz  czasu oczekiwania, to nie mogę im nieczego zarzucić. Co do ceny - normalna. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie chodzi o pisanie dobrze o firmie, tylko o taką śmieszną formę marketingu dla naiwniaków, polegającą na podszywaniu się pod "zadowolonych klientów" 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Regenerację turbosprężarki robiłem koło Lublina w Autoukład gdzie specjalizują się w takich naprawach. Zamiast kupować nową wymienili i odświeżyli tylko te składowe, które musieli do sprawnego funkcjonowania turbiny przez co teraz chodzi jak nówka. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam. Serwis rzetelny i sprawdzony. Uczciwe podejście do klienta i bardzo przystępne ceny. Nie równa praca silnika. Po sprawdzeniu, stwierdzili brak zapłonu w jakimś cylindrze. Diagnoza była trafna. Po wymianie cewki zespolonej, silnik pracuje prawidłowo. Polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...