Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dominikańska doczeka się remontu, będzie hotel

Utworzony przez ja, 9 listopada 2012 r. o 21:26 Powrót do artykułu
A kto zechce zamieszkać w takim burdelu, drogi właścicielu? Wziął byś się za remont tej ruiny, a dopiero później myśl o hotelu. Cwelu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do ja. Naucz się czytać ze zrozumieniem i rusz troche tą głową zanim coś napiszesz, daleko Ci do kumatych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze współczuje tym,którzy się biorą do krytyki nie umiejąc nawet dobrze przeczytać tekstu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
A kto zechce zamieszkać w takim burdelu, drogi właścicielu? Wziął byś się za remont tej ruiny, a dopiero później myśl o hotelu. Cwelu
Cała polsko-lubelska mentalność mi jest źle to nikomu nie może być lepiej, po co gość ma robić remont dwa razy ? Raz do przywrócenia lokali mieszkalnych a później ponowny remont do tego aby przystosować do hotelu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...