Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dopalacze w Lublinie: "Cząstka Boga nadal w sprzedaży

Utworzony przez cząstka forum, 3 stycznia 2014 r. o 19:59 Powrót do artykułu
Kto głupi to kupi :-) polaczki ćpią bo myślą że to światowe i zajebiaszcze, ale to właśnie czyni ich tym kim są - polaczkami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robicie z igły widły chlop sobie prowadzi sklep a wy tylko robicie tak by ktoś nie zarobił i tylko zamykać slepy zajmijcie sie poważnymi sprawami a te dwie małe dzi...ki naćpały się gównem bo nie wiedziały ile mozna moje zdanie jest takie wszytko dla ludzi z umiarem a że te 2dwie rury pazerne przesadziły to już żle zalegalizowac marihuane i problem z głowy bedą się odurzać czymś co nie zabija polska 1000 lat za murzynami nienawidze prawa polskiego w sprawach od narkotyków trzeba podejść z głową a nie tak jak wy to robicie jesteście puści i tyle media są prowodyrem wszystkiego piszecie to co wam karzą z góry i tyle zamias być po wiekszości słuchacie pierduł i tyle opinia publiczna jest ważniejsza pokazac co mozna a co nie i tyle ale wy zawsze afere z niczego krecicie aż gotuje się we mnie jak sobie dodajecie  wszystko i tak tego nie puścicie ale to moje zdanie na ten temat wiec po co pisać o czymś co człowieka wyprowadza z ruwnowagi i denerwuje zajmijcie sie moze dietą i chorymi i budową dróg z poważaniem wkur....ony czytelnik 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W normalnym kraju np w takiej Holandii gdzie bylem ponad 2 lata czlowiek moze sobie normalnie zajarac skreta nawet na ulicy, ja tam kupilem busa od kolorowych ktory tylko wozil narkotyki i to legalnie. Tutaj ciemnota niczym w XIX wieku, malolaty kupuja jakies dapalacze: czastki boga, oddech szczura, pochlaniacz wilgoci i inne badziewie.To wszystko gowno, po tym nie ma odlotu a leb tylko boli.W zyciu tego badziewia nawet za darmo. Nalezy zalegalizowac maryske i inne opium. Popalam sobie maryske odkad wrocilem od pomaranczowych. I nie jestem zadnym narkomanem od razu mowie. Ja w Polsce narkomanow nie widze, kiedys to moze i byli jak latali z tymi strzykawkami. Ale dlaczego ja mam sie chowac kryc Ja to pamietam jak 40 lat temu bylem uczniem i po kiblach palilismy klubowego.Wnerwia mnie to musze zajarac przepraszam za pisownie ale mam lapka z niderladen klawiatura
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robicie z igły widły chlop sobie prowadzi sklep a wy tylko robicie tak by ktoś nie zarobił i tylko zamykać slepy zajmijcie sie poważnymi sprawami a te dwie małe dzi...ki naćpały się gównem bo nie wiedziały ile mozna moje zdanie jest takie wszytko dla ludzi z umiarem a że te 2dwie rury pazerne przesadziły to już żle zalegalizowac marihuane i problem z głowy bedą się odurzać czymś co nie zabija polska 1000 lat za murzynami nienawidze prawa polskiego w sprawach od narkotyków trzeba podejść z głową a nie tak jak wy to robicie jesteście puści i tyle media są prowodyrem wszystkiego piszecie to co wam karzą z góry i tyle zamias być po wiekszości słuchacie pierduł i tyle opinia publiczna jest ważniejsza pokazac co mozna a co nie i tyle ale wy zawsze afere z niczego krecicie aż gotuje się we mnie jak sobie dodajecie  wszystko i tak tego nie puścicie ale to moje zdanie na ten temat wiec po co pisać o czymś co człowieka wyprowadza z ruwnowagi i denerwuje zajmijcie sie moze dietą i chorymi i budową dróg z poważaniem wkur....ony czytelnik 
Kamilku naucz Się pisać bez błędów a potem dopiero staraj Się dzielić z innymi Twoimi wynurzeniami;) Pozdrawiam gimnazjalistów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CBA powinno zająć się paniami z Sanepidu które nawet od syryjczyka wałów biorą ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że rekwirowanie 'Cząstki Boga" jest atakiem na kościoł kat w Polsce i domagam się Specjalnej Komisji P. Macierewicza, która wyjaśni okoliczności walki z "cząstką Boga"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W normalnym kraju np w takiej Holandii gdzie bylem ponad 2 lata czlowiek moze sobie normalnie zajarac skreta nawet na ulicy, ja tam kupilem busa od kolorowych ktory tylko wozil narkotyki i to legalnie. Tutaj ciemnota niczym w XIX wieku, malolaty kupuja jakies dapalacze: czastki boga, oddech szczura, pochlaniacz wilgoci i inne badziewie.To wszystko gowno, po tym nie ma odlotu a leb tylko boli.W zyciu tego badziewia nawet za darmo. Nalezy zalegalizowac maryske i inne opium. Popalam sobie maryske odkad wrocilem od pomaranczowych. I nie jestem zadnym narkomanem od razu mowie. Ja w Polsce narkomanow nie widze, kiedys to moze i byli jak latali z tymi strzykawkami. Ale dlaczego ja mam sie chowac kryc Ja to pamietam jak 40 lat temu bylem uczniem i po kiblach palilismy klubowego.Wnerwia mnie to musze zajarac przepraszam za pisownie ale mam lapka z niderladen klawiatura
  Dla Twojej informacji w Holandii nie można legalnie palić na ulicy. Policja raczej za to nie karze, ale oficjalnie jest zakaz palenia poza wyznaczonymi do tego punktami (czyt. na ulicy) !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CBA powinno zająć się paniami z Sanepidu które nawet od syryjczyka wałów biorą ...
      a co za różnica, kto daje, aby dał., one dbają o siebie, bo rząd ma ich gdzieś, pracują za najniższą krajową, od 4 lat nei maja ani grosza podwyżki i to mają mieć zamrożone płace prawdopodobnie do 2017 r. Także nie mają motywacji do tego aby pracować uczciwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co za różnica, kto daje, aby dał., one dbają o siebie, bo rząd ma ich gdzieś, pracują za najniższą krajową, od 4 lat nei maja ani grosza podwyżki i to mają mieć zamrożone płace prawdopodobnie do 2017 r. Także nie mają motywacji do tego aby pracować uczciwie.
  do tego jeszcze starsi pracownicy to ich zasadnicza jest nawet mniejsza jak najniższa krajowa, bo mają wysługę lat, także ci młodsi mają zasadniczą płacę większą jak ci starzy, bo nie mają wysługi lat za którą w sanepidach płacą. Brawo dla rządu, a może tak wprowadzić procedury, które pozwoliłby na szybsze zagłodzenie pracowników.     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W normalnym kraju np w takiej Holandii gdzie bylem ponad 2 lata czlowiek moze sobie normalnie zajarac skreta nawet na ulicy, ja tam kupilem busa od kolorowych ktory tylko wozil narkotyki i to legalnie. Tutaj ciemnota niczym w XIX wieku, malolaty kupuja jakies dapalacze: czastki boga, oddech szczura, pochlaniacz wilgoci i inne badziewie.To wszystko gowno, po tym nie ma odlotu a leb tylko boli.W zyciu tego badziewia nawet za darmo. Nalezy zalegalizowac maryske i inne opium. Popalam sobie maryske odkad wrocilem od pomaranczowych. I nie jestem zadnym narkomanem od razu mowie. Ja w Polsce narkomanow nie widze, kiedys to moze i byli jak latali z tymi strzykawkami. Ale dlaczego ja mam sie chowac kryc Ja to pamietam jak 40 lat temu bylem uczniem i po kiblach palilismy klubowego.Wnerwia mnie to musze zajarac przepraszam za pisownie ale mam lapka z niderladen klawiatura
To wyp.... tam na stałe bo my tu ćpunów nie chcemy i tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wyp.... tam na stałe bo my tu ćpunów nie chcemy i tyle w temacie
a ja nie chcę w Polsce kogoś, kto karze innym wyp... Nie ty będziesz decydował, co wolno dorosłym. Won z cudzego życia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto głupi to kupi :-) polaczki ćpią bo myślą że to światowe i zajebiaszcze, ale to właśnie czyni ich tym kim są - polaczkami
z obrazę Polaków, i porównanie Polaków do obraźliwych, wymyślonych przez Niemców w czasie II wojny "polaczków" podałbym ciebie do sądu. Cwany jesteś bo anonimowy.  Obrażasz Polaków, mówisz, że są kim są, bo gdzieś w Polsce działa sklep z dopalaczami?! Dałbym ci za to w ryj. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta gonitwa za dopalaczami to jest syzyfowa robota - substancji tego typu i ich analogów jest bez liku i żadne ustawy, przepisy, zakazy i naloty nic nie dadzą w konfrontacji z tablicą Mendelejewa. Kto wie, ten wie. Kto nie wie, ten się wymądrza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Legalne konopie a dopalacze juz nikomu nie beda potrzebne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...