Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Doprowadził do skazania pirata drogowego, który zabił mu rodziców

Utworzony przez ~kierowca~, 18 listopada 2009 r. o 08:04 Powrót do artykułu
Jaki to wyrok 5 lat za życie dwóch osób – gdyby zabił je innym narzędziem niż samochód dostałby 25 lat lub dożywocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego tak jak to ma miejsce w innych krajach, taka jazda samochodem powinna być uznawana za użycie niebezpiecznego narzędzia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nazywa się ta laska w czerwonym? Ktoś wie ? ma numer ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czepiacz napisał:
Jak nazywa się ta laska w czerwonym? Ktoś wie ? ma numer ?
Ja znam numer, zadzwoń 532-33-19 (Prokuratura Rejonowa w Lublinie).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ABSURD pirat recydywista, otrzymuje jedynie 5 lat więzienia i 3 tys. poręczenia - to tylko w Polsce możliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co tam olejnikowa robi? dorabia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czepiacz napisał:
Jak nazywa się ta laska w czerwonym? Ktoś wie ? ma numer ?
No dobrze,ale jak to możliwe żeby tak poważni naukowcy jeździli i ginęli w MATIZIE.To zupełny brak klasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dobrze,ale jak to możliwe żeby tak poważni naukowcy jeździli i ginęli w MATIZIE.To zupełny brak klasy.
Oprócz tego, że pedałujesz, to jesteś zwykłym zerem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
internauto karolek, jest mi ciebie zal bo tak prymitywnego komentarza dawno juz nie widzialem!!!! Oceniac klase ludzi po marce samochodu.... zenujace ! Osobiscie znalem obie ofiary i byli wspanialymi ludzmi a ty musisz sie dzieciaku duzo jeszcze od zycia nauczyc, ciesze sie ze wyrok wkoncu zapadl i jest prawomocny a sprawca i kretacz idzie do wiezienia!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stwierdzam, że polskie prawo jest chore. Jak można za zabicie z premedytacją dwóch osób dostać tylko 5 lat?? Ten pirat drogowy - morderca powinien gnić w więzieniu (a najlepiej w jakimś obozie pracy, niech pracuje na swoje utrzymanie) do końca życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również znałem ofiary od wielu lat i gdybym cie Karolek złapał to urwałbym ci jaja, bo na niej nie zasługujesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za kraj gdzie za zbrodnię dostaje się taki smieszny wyrok?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze takiem bezmózgowi. Szkoda tylko, że 5 lat ode mnie dostałby więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To cholerny "papuga". Złotówy widzi jedynie w oczach. Szkoda, że na kogoś z jego rodziny taki bydlak nie trafił na drodze... Inaczej adwokacina ten by prawił...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
selekcja naturalna, pan wykładowca przez wiele lat skutecznie eliminował przyszłych inzynierów z grona studentów a tu zonk, sam został wyeliminowany z grona żyjacych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Kierowca~ napisał:
To cholerny "papuga". Złotówy widzi jedynie w oczach. Szkoda, że na kogoś z jego rodziny taki bydlak nie trafił na drodze... Inaczej adwokacina ten by prawił...
Adwokat chłopie jest od tego żeby bronić oskarżonego, żeby oskarzony miał sprawiedliwy proces. Inaczej mielibysmy stalinizm, gdzie każdy był oskarzycielem, a wyrok był tylko jeden - winny. A że robi to za wynagrodzeniem, to taki jego zawód. Zastanów sie chłopie zanim coś jeszcze napiszesz, bo widac, ze jak Kubus, serce masz wielkie, ale rozumek malutki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
inżynier napisał:
selekcja naturalna, pan wykładowca przez wiele lat skutecznie eliminował przyszłych inzynierów z grona studentów a tu zonk, sam został wyeliminowany z grona żyjacych
Znałem dra Gustawa - byłem jego studentem. Bardzo dobry wykładowca, z pasją, a że wymagał - to dobrze. Gdyby on nie wymagał to pewnie wielu inżynierów "wyeliminowałoby", jak piszesz, innych poprzez swoje niedouczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że wyrok sprawiedliwy. 5 lat to niemało, będzie przestroga dla innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...