Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dostał 12 lat za zamordowanie dziewczyny. Ziobro chce wyższej kary. Sąd uchylił wyrok

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 listopada 2017 r. o 13:25 Powrót do artykułu
I bardzo dobrze.Tylko dlaczego tak późno.Dożywocie, a przychodnie zlicytować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
I bardzo dobrze.Tylko dlaczego tak późno.Dożywocie, a przychodnie zlicytować.
 Oj, zgorzkniały tępaczku.. Gdybyś ty jako dorosły, samodzielny człowiek popełnił przestępstwo, to powinni zabrać twojej rodzinie cały majątek? Ciekawe czy jakby był to syn człowieka, który nie ma pieniędzy to też byś tak szczekał? Ludzie, którzy nic w życiu nie osiągnęli lubią psioczyć i ujadać na tych, którzy potrafili się wyedukować, dokształcać i rozwijać swoje zdolności, co w połączeniu z ciężką pracą dało im pieniądze. Widziałeś kiedyś osobę, która osiągnnęła sukces, która by szczekała na innego człowieka, który coś osiągnął? Robią to głównie nieudacznicy, którzy w ten sposób wylewają własną frustrację, związaną ze swoim beznadziejnym życiem. To Mateusz jest tu winny, jako bezduszny przestępca i powinien zgnić dożywotnio w więzieniu, ale nikt nie powinien w to mieszać rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co lepsze pewnie ta sama osoba pod postami o lekarzach szczeka na nich samych i na za duże kolejki, ale hurr durr, zlicytować przychodnię!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Sprawa dotyczy zabójstwa, do którego doszło w sierpniu 2013 r. w Lubartowie" ..... ponad 4 lata korowodów sądowych w sprawie prostej i jasnej jak słońce. Parodia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
25.05.2017 do ministra sprawiedliwości wpłynęła petycja mieszkańców Elbląga o odwołanie prokuratora rejonowego jarosława żelazka. Dlaczego Ziobro boi się opublikować jej na stronie ministerstwa zgodnie z ustawą o petycjach z dn.11.07.2014 (Dz. U. z 2014 r. Poz. 1195 art. 8 §1 )?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ABC... osoby, które osiągnęły "sukces" często osiagają go wdeptując innych w ziemię. Spotkalem już takie stworzenia. Byłą prostytutkę, obecnie bizneswomen, które podwladne traktowała jak śmieci. Ciekawe dlaczego? Gościa, który na oszukaniu kolegów dorobił się majątku. A i u mnie jest ciocia, która wielce broni "Konstytucji", a jej żyrantów ścigają komornicy. Ot, taka mała próbka ludzi sukcesu spłodona po PO-lsce. Taki stan może frustrować uczciwych obywateli w kraju. Szczyl zabił młodą dziewczynę i dostał tylko 12lat? A po 6latach wyjdzie i innej osobie będzie robił z origami sznur wisielczy? Ta sędzina nie zna ukrytego przekazu w origami. Wiecie co oznacza 1000 żurawi? To ma swoją historię. Brawo Ziobro! Bandyci powinni poczuć rękę sprawiedliwości. Inaczej zginie ktoś jeszcze :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SCYZORYKIEM poderżnął jej gardło! !! To ISLAMIŚCi z IS są bardziej"humanitarni", nie zadają tak długiej tortury, bo ścinają głowę mieczem! Co za BYDLĘ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
ABC... osoby, które osiągnęły "sukces" często osiagają go wdeptując innych w ziemię. Spotkalem już takie stworzenia. Byłą prostytutkę, obecnie bizneswomen, które podwladne traktowała jak śmieci. Ciekawe dlaczego? Gościa, który na oszukaniu kolegów dorobił się majątku. A i u mnie jest ciocia, która wielce broni "Konstytucji", a jej żyrantów ścigają komornicy. Ot, taka mała próbka ludzi sukcesu spłodona po PO-lsce. Taki stan może frustrować uczciwych obywateli w kraju. Szczyl zabił młodą dziewczynę i dostał tylko 12lat? A po 6latach wyjdzie i innej osobie będzie robił z origami sznur wisielczy? Ta sędzina nie zna ukrytego przekazu w origami. Wiecie co oznacza 1000 żurawi? To ma swoją historię. Brawo Ziobro! Bandyci powinni poczuć rękę sprawiedliwości. Inaczej zginie ktoś jeszcze :(
 Popieram, że 12 lat to o wiele za mało i mam nadzieję, że dostanie dożywocie za morderstwo dziewczyny, która dopiero zaczynała dorosłe życie. Ale jak można pluć za to na rodzinę, która nie miała z tym nic wspólnego? I owszem, wielu jest dorobkiewiczów, którzy swoje majątki zbudowali na krzywdzie innych i oszustwach, ale nie można na podstawie tej grupy oceniać wszystkich, którzy zarabiają większe niż średnie pieniądze. Nie wiem, jak można komuś zaglądać o portfela.. A polityki i ugrupowań politycznych bym w to nie mieszała, bo oszuści zawsze byli i będą, ale to, że np. jakiś właściciel sklepu obuwniczego jest oszustem nie oznacza, że wszyscy przedsiębiorcy branży obuwniczej to krętacze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Knefel powinien już dawno siedzieć z najgorszymi zwyrodnialcami za zabójstwo którego się dopuścił z powodu rozchwiania i niedojrzałości emocjonalnej. Jak w tym kraju mają być pieniądze kiedy prostą sprawę wałkuje tyle instancji sądów. A oni jak wiemy nie pracują za średnią krajową tylko jej wielokrotność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby nie wsparcie jego rodziny, to już siedziałby w więzieniu. A rodzina ofiary ma prawo i obowiązek żądać rekompensaty za poniesione szkody. Wychowanie dziecka to olbrzymi koszt. Pozbawienie wsparcia na starość. Niestety jego rodzina za to też odpowie. Gdyby się od niego odcięli, to racja w niczym nie byliby winni. A oni nadal wspierają mordercę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się zmeczył poxrzynaniem gardła że się rozchorował buiedaczysko. I trzeba było go wypuścić z pierdla żeby się podleczył?  Nazwisko lekarza i sędziego którzy to stwierdzili . Proszę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby nie wsparcie jego rodziny, to już siedziałby w więzieniu. A rodzina ofiary ma prawo i obowiązek żądać rekompensaty za poniesione szkody. Wychowanie dziecka to olbrzymi koszt. Pozbawienie wsparcia na starość. Niestety jego rodzina za to też odpowie. Gdyby się od niego odcięli, to racja w niczym nie byliby winni. A oni nadal wspierają mordercę. Oczywistym jest, że zdecydowana większość rodziców będzie wspierać swoje nawet dorosłe dziecko w takiej sytuacji. I nie jestem w stanie ocenić, czy to jest dobre czy złe, bo to zależy od punktu widzenia, ale wspieranie i szukanie legalnych kruczków prawnych w takich sytuacjach nie jest przestępstwem, tylko należnym prawem i LEGALNĄ próbą szukania pomocy dla bliskiej osoby, nawet mordercy. Chociaż mam nadzieję, że żadne luki prawne nie pozwolą mu wyjść na wolność, bo jest bandytą najgorszego sortu. Oczywiście, jeśli w grę wchodziłyby jakieś machlojki na co ŻADNE Z WAS NIE MA DOWODU to wówczas można by było mówić o oddzielnej winie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Gdyby nie wsparcie jego rodziny, to już siedziałby w więzieniu. A rodzina ofiary ma prawo i obowiązek żądać rekompensaty za poniesione szkody. Wychowanie dziecka to olbrzymi koszt. Pozbawienie wsparcia na starość. Niestety jego rodzina za to też odpowie. Gdyby się od niego odcięli, to racja w niczym nie byliby winni. A oni nadal wspierają mordercę.
    Oczywistym jest, że zdecydowana większość rodziców będzie wspierać swoje nawet dorosłe dziecko w takiej sytuacji. I nie jestem w stanie ocenić, czy to jest dobre czy złe, bo to zależy od punktu widzenia, ale wspieranie i szukanie legalnych kruczków prawnych w takich sytuacjach nie jest przestępstwem, tylko należnym prawem i LEGALNĄ próbą szukania pomocy dla bliskiej osoby, nawet mordercy. Chociaż mam nadzieję, że żadne luki prawne nie pozwolą mu wyjść na wolność, bo jest bandytą najgorszego sortu. Oczywiście, jeśli w grę wchodziłyby jakieś machlojki na co ŻADNE Z WAS NIE MA DOWODU to wówczas można by było mówić o oddzielnej winie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, że rodzina ma prawo bronić mordercę ze swej krwi. Tak samo jak masz prawo przyjąć lub odrzucić spadek. A skoro przyjmują ten spadek to i spada na nich odpowiedzialność. U mnie w rodzinie był złodziej. Ordynarnie okradł mnie. Dla mnie przestał istnieć. Nawet nie wiem, czy żyje, czy nie. Dla mnie jego czyn kwalifikował się jako wypisanie z rodziny. Naprawdę nie rozumiem jak można takiego mordercę wspierać? Gdyby były jakieś wątpliwości, gdyby to ona do tego czynu parła. A on zabił niby kochaną osobę? Kto morduje ukochaną?! Gdyby mnie nawet żona zdradziła, to prędzej bym nakopał fagasowi, jak zabił swoją wybrankę. Jak można zabić ukochaną??? Chyba, że wychowywało się w rodzinie, gdzie ceni się szczęście tylko jednej strony. To wówczas i mordercę można ukochać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Oczywiście, że rodzina ma prawo bronić mordercę ze swej krwi. Tak samo jak masz prawo przyjąć lub odrzucić spadek. A skoro przyjmują ten spadek to i spada na nich odpowiedzialność. U mnie w rodzinie był złodziej. Ordynarnie okradł mnie. Dla mnie przestał istnieć. Nawet nie wiem, czy żyje, czy nie. Dla mnie jego czyn kwalifikował się jako wypisanie z rodziny. Naprawdę nie rozumiem jak można takiego mordercę wspierać? Gdyby były jakieś wątpliwości, gdyby to ona do tego czynu parła. A on zabił niby kochaną osobę? Kto morduje ukochaną?! Gdyby mnie nawet żona zdradziła, to prędzej bym nakopał fagasowi, jak zabił swoją wybrankę. Jak można zabić ukochaną??? Chyba, że wychowywało się w rodzinie, gdzie ceni się szczęście tylko jednej strony. To wówczas i mordercę można ukochać.
 Rozumiem o co Ci chodzi, ale miłość rodzica do dziecka potrafi być tak silna, że jako rodzic wszystko mu się wybacza i się go wspiera mimo wszystko i nie można o to winić rodziców. To jest niewytłumaczalne, ale bardzo wielu rodziców jest w stanie zrobić dla dziecka wszystko. Nawet jak są takimi potworami jak ten chłopak. Dlatego zupełnie nie dziwi mnie nienawiść społeczna wobec niego, ale nie wolno piętnować rodziny. Gdyby mój brat zabił, to nie chciałabym, żeby ktoś gnoił mnie i moich rodziców, ale zrozumiałabym jad wobec niego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ABC napisał:
undefined napisał:
I bardzo dobrze.Tylko dlaczego tak późno.Dożywocie, a przychodnie zlicytować.
Oj, zgorzkniały tępaczku.. Gdybyś ty jako dorosły, samodzielny człowiek popełnił przestępstwo, to powinni zabrać twojej rodzinie cały majątek? Ciekawe czy jakby był to syn człowieka, który nie ma pieniędzy to też byś tak szczekał? Ludzie, którzy nic w życiu nie osiągnęli lubią psioczyć i ujadać na tych, którzy potrafili się wyedukować, dokształcać i rozwijać swoje zdolności, co w połączeniu z ciężką pracą dało im pieniądze. Widziałeś kiedyś osobę, która osiągnnęła sukces, która by szczekała na innego człowieka, który coś osiągnął? Robią to głównie nieudacznicy, którzy w ten sposób wylewają własną frustrację, związaną ze swoim beznadziejnym życiem. To Mateusz jest tu winny, jako bezduszny przestępca i powinien zgnić dożywotnio w więzieniu, ale nikt nie powinien w to mieszać rodziny.
 tylko zapamiętaj, że ci niejednokrotnie nieudacznicy to sa własnie uczciwi ludzie i napewno ich dziecko za umyślne zabicie  nie dostałoby 12 lat a co najmniej 25 albo dożywocie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ABC napisał:
undefined napisał:
I bardzo dobrze.Tylko dlaczego tak późno.Dożywocie, a przychodnie zlicytować.
Oj, zgorzkniały tępaczku.. Gdybyś ty jako dorosły, samodzielny człowiek popełnił przestępstwo, to powinni zabrać twojej rodzinie cały majątek? Ciekawe czy jakby był to syn człowieka, który nie ma pieniędzy to też byś tak szczekał? Ludzie, którzy nic w życiu nie osiągnęli lubią psioczyć i ujadać na tych, którzy potrafili się wyedukować, dokształcać i rozwijać swoje zdolności, co w połączeniu z ciężką pracą dało im pieniądze. Widziałeś kiedyś osobę, która osiągnnęła sukces, która by szczekała na innego człowieka, który coś osiągnął? Robią to głównie nieudacznicy, którzy w ten sposób wylewają własną frustrację, związaną ze swoim beznadziejnym życiem. To Mateusz jest tu winny, jako bezduszny przestępca i powinien zgnić dożywotnio w więzieniu, ale nikt nie powinien w to mieszać rodziny.
 ja jak ciężko pracuję to nie mam nawet czasu zrobić dziecka, zgorzkniały tępaczku ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
"Sprawa dotyczy zabójstwa, do którego doszło w sierpniu 2013 r. w Lubartowie" ..... ponad 4 lata korowodów sądowych w sprawie prostej i jasnej jak słońce. Parodia.
 dokładnie. sprawca znany od samego poczatku, złapany od razu po zabojstwie,  4 lata mineły i sprawa dalej jest roztrząsana. tak działają polskie sądy, ale zawsze znajdzie sie stado debili z transparentami i zniczami pod sądami, broniący tego co jest obecnie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby mój brat zabił to bym o nim zapomniał i próbował przeprosić rodzinę poszkodowanej, by jie myśleli,,że zło siedzi w genach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dotarło napisał:
ABC napisał:
undefined napisał:
 I bardzo dobrze.Tylko dlaczego tak późno.Dożywocie, a przychodnie zlicytować.
Oj, zgorzkniały tępaczku.. Gdybyś ty jako dorosły, samodzielny człowiek popełnił przestępstwo, to powinni zabrać twojej rodzinie cały majątek? Ciekawe czy jakby był to syn człowieka, który nie ma pieniędzy to też byś tak szczekał? Ludzie, którzy nic w życiu nie osiągnęli lubią psioczyć i ujadać na tych, którzy potrafili się wyedukować, dokształcać i rozwijać swoje zdolności, co w połączeniu z ciężką pracą dało im pieniądze. Widziałeś kiedyś osobę, która osiągnnęła sukces, która by szczekała na innego człowieka, który coś osiągnął? Robią to głównie nieudacznicy, którzy w ten sposób wylewają własną frustrację, związaną ze swoim beznadziejnym życiem. To Mateusz jest tu winny, jako bezduszny przestępca i powinien zgnić dożywotnio w więzieniu, ale nikt nie powinien w to mieszać rodziny.
tylko zapamiętaj, że ci niejednokrotnie nieudacznicy to sa własnie uczciwi ludzie i napewno ich dziecko za umyślne zabicie  nie dostałoby 12 lat a co najmniej 25 albo dożywocie
 Przecież mówię, że on też powinien dostać dożywocie. A ci uczciwi ludzie, gdyby byli takimi dobrymi ludźmi i wzorami do naśladowania to nie zaglądali by komuś do portfela i nie szczekali na kogoś, komu TEŻ UCZCIWIE udało się coś osiągnąć w życiu i więcej zarabiać. Bo z Twojej wypowiedzi wynika, że uczciwy człowiek nie moża zarabiać dużo, tylko musi przynosić do domu grosze. Dobry i ucziwy człowiek nie psioczy na rodzinę sześć pokoleń wstecz, tylko dlatego, że jeden członek tej rodziny popełnił nawet najgorsze przestępstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...