Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dotacje Covid-19 LAWP. Przedsiębiorca zawiadamia śledczych

Utworzony przez DetectiveCarter, 5 sierpnia 2020 r. o 08:24 Powrót do artykułu
System LSI jest ułomny od 2014 roku, od tego czasu NIKT Z TYM NIC NIE ZROBIŁ. I to jest sprawa KLUCZOWA, jak można przeprowadzać konkurs z wykorzystaniem narzędzia, które jest wadliwe. A jeśli chodzi o zasady i sposób prowadzenia naboru to czego wymagać od BMW urzędników UMWL - jednych partyjnych sługusów z PO-PSL zastąpiły inne z PiS, jedni i drudzy mają pojęcie o przedsiębiorczości i dotacjach jak aborygen o konstruowaniu bomby wodorowej ... Zajmuje się funduszami UE jeszcze od czasów funduszy przedakcesyjnych i powiem jedno: lubelskie instytucje: UMWL, WUP, LAWP to największe zaprzalstwo i kołtuństwo pośród wszystkich IZ-ek i IP w kraju (kto pracuje "w projektach" wie o czum piszę)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Kędzierska zajmuje się "ocenom" wniosków :)))) Tej kobiecie na prawdę nic nie wychodzi. Serdecznie jej współczuję, bo ma ogromnego pecha. Już chyba nic nie jest w stanie zrobić, żeby obronić stanowisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Kędzierska zajmuje się "ocenom" wniosków :)))) Tej kobiecie na prawdę nic nie wychodzi. Serdecznie jej współczuję, bo ma ogromnego pecha. Już chyba nic nie jest w stanie zrobić, żeby obronić stanowisko.
   Jak  można krytykować poprawność językową innych ludzi i robić przy tym błędy ortograficzne. Naprawdę piszemy łącznie:-) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nabór pilnie powinno skontrolować Ministerstwo Rozwoju. Godzina naboru nie była ujednolicona. Powinien być jeden licznik czasu. Czy ktoś wiedział że można przed 10.00 złożyć wniosek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie matko juz dajcie spokój konkurs sie zakończył. Lista zlorzonych wnioskow juz jest wywieszowa. A wy nadal swoje??? Przeciez nie ma szans ze kazdy dostanie. Ludzie uspokójcie się!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kpina z ludzi.. mam 100% strat więc starałem się o uzyskanie tej dotacji za pierwszym razem nie udało mi sie wysłać pakietów bo nie mogłem sie zalogować i konkurs anulowali.. w drugim terminie po tym jaki kabaret był w pierwszym pomyślałem "ok trzeba działać szybko".. I co? Porażka.. czekam cierpliwie do 10:00 wypełnione hasła tokeny.. klikam.. Super.. zielony komunikat potwierdzający wysłanie wniosku lecz godzina przyjęcia 9:59:59.. eliminuje to mój wniosek o czym dowiaduje się w piątek.. 1 sekunda odbiera nadzieję i po raz kolejny czuje się oszukany przecież gdybym wiedział że taka niesynchronizacja mam miejsce to bym odczekał 2 sek dłużej.. Ale głównym kryterium przyjęcia wniosku była kolejność "kto pierwszy ten lepszy".. Czy ktoś ma podobną sytuację? Ciekawy jestem ilu jest poszkodowanych z racji tego że otrzymali potwierdzenie przyjęcia wniosku o 09:59:59?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze dobrać się w końcu do tych przekrętów na srodkach unijnych gdzie praktycznie bez firm pośredniczących albo bez znajomości urzędniczych nie ma szans na uzyskanie środków.A ostatni nabór to już jawna kpina z ludzi .Jeszcze jedno pytanie jaki kapitał obrotowy jest potrzebny tym wszystkim kancelariom adwokackim i doradczym ktorych wiele otrzyma środki z ostatniego naboru?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na uczciwych zasadach nie powinno być żadnych opóźnień żadnej synchronizacji itp. a takowe powinny być podane wcześniej i to że liczy się czas serwera CEST, a nie lokalny lubelski np. poza tym jak nie było problemów jak były o 10.00.00 wszyscy kliknęli równo przycisk a odpowiedź dostali 10.00.16 i 10.01.00 nawet więc czy to nie były problemy? A jeszcze dodam że wtsjrmniczeni wiedzą że pakiet 50 km od Lublina będzię szedł dłużej niż z Lublina a liczyły się milisekundy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przedsiębiorcy - powinniśmy protestować. LAWP stworzył możliwości złożenia wniosków tylko dla znajomych przedsiębiorców którzy nie stracili dochodów 98% podczas pandemii. Dlaczego tak mówię gdyż w dniu złożenia wniosku do LAWP pojawił się komunikat następującej treści cyt. „ W związku z pracami dotyczącymi utrzymania systemu informatycznego w dniu 29 lipca od 9:30 do 11:30 nastąpi czasowe wyłączenie systemu LSI2014. Prosimy o uwzględnienie tej informacji w harmonogramie prac LSI 2014.” Sami osądzie…….. B.S
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...