Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dowód osobisty wyrobisz na poczcie. Kolejne miejsca w Lublinie

Utworzony przez Mieszkaniec, 2 lutego 2015 r. o 19:29 Powrót do artykułu
Kiedy będzie można złożyć wniosek o dowód w Ratuszu???  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Poczta Polska się zwija, bo prawie wszystko można już tam kupić, zrobić opłaty i uruchomić kredyt - tylko żeby wysłać polecony, to trzeba przeczekać w kolejce wszystkich innych klientów.   Prezydent naszego miasta niech się weźmie za funkcjonowanie BOM, a prezes Poczty Polskiej za przesyłki, bo inaczej wkrótce będziemy tam musieli się... leczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak wspaniały gospodarz tworzy nowe miejsca pracy- dla swoich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...to są działania które mają spowodować zamieszanie, postawić wszystko na nie wiadomo czym (bo na pewno nie na głowie), nikt nic nie wie, nic nie może, nie wiadomo kto za co odpowiada, nie wiadomo do kogo się odwołać, totalne ogólne bezhołowie i bezwład; w tym zamieszaniu jest metoda, DEMONTAŻ PAŃSTWA postępuje!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...