Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dramat pani Katarzyny. Jej dziecko urodzi się i będzie walczyć o życie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 lutego 2018 r. o 10:28 Powrót do artykułu
undefined napisał:
Zasadnicze pytanie: za co i po co płacimy tak wysokie składki zdrowotne?? Za te niemałe pieniądze państwo nie jest w stanie nic zaoferować. Jak widać nasi lekarze są już dawno w Niemczech , lekarze wykształceni za polskie pieniądze w Polsce. Lekarza od kataru można mieć w prywatnym abonamencie za 40 zł / mc a za 100 zł jest już dostęp do wszystkich lekarzy i badań. Za co ja płacę ponad 500zl składki zdrowotnej ?? Czy można pozwać państwo polskie za pobieranie opłat i nie wywiązywanie się z usług zdrowotnych?? Gdyby to była prywatna służba zdrowia  sprawa już dawno miała by finał w sądzie. A państwowe to może tak bezkarnie okradać ???
 Podaj (tylko uczciwie) ile płacisz, a ile korzystasz ty lub twoja rodzina. Najwięcej do gadania mają tacy co to pracują za średnią krajową a na utrzymaniu żona i dwoje dzieci (więc składki podziel przez 4), co ciągle chorują i na badaniach. A takie wady serca jak przytoczona w artykule operuje się w Krakowie tylko, że zawsze lepiej "za granicą" i logiczne, że wtedy sam sobie finansujesz.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
A te cudze bahory będę pracowały na twoją emeryturę
 Żałosny nieuku, zapamiętaj sobie, że na swoją emeryturę każdy pracuje sam i nie skamlaj później, że masz najniższą jak się pracą nie hańbisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Jak wam prscusiom tak źle i mało to wyjechać na zachód i pracować i dawać więcej niż 500 + na ahmeda itp. itd.
 tylko, ze za granicą nainiższa krajowa za pracę  to ok. 5-6 tys.netto  a u nas 1,5 tys. netto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
człowiek pracujący napisał:
undefined napisał:
Zasadnicze pytanie: za co i po co płacimy tak wysokie składki zdrowotne?? Za te niemałe pieniądze państwo nie jest w stanie nic zaoferować. Jak widać nasi lekarze są już dawno w Niemczech , lekarze wykształceni za polskie pieniądze w Polsce. Lekarza od kataru można mieć w prywatnym abonamencie za 40 zł / mc a za 100 zł jest już dostęp do wszystkich lekarzy i badań. Za co ja płacę ponad 500zl składki zdrowotnej ?? Czy można pozwać państwo polskie za pobieranie opłat i nie wywiązywanie się z usług zdrowotnych?? Gdyby to była prywatna służba zdrowia  sprawa już dawno miała by finał w sądzie. A państwowe to może tak bezkarnie okradać ???
Podaj (tylko uczciwie) ile płacisz, a ile korzystasz ty lub twoja rodzina. Najwięcej do gadania mają tacy co to pracują za średnią krajową a na utrzymaniu żona i dwoje dzieci (więc składki podziel przez 4), co ciągle chorują i na badaniach. A takie wady serca jak przytoczona w artykule operuje się w Krakowie tylko, że zawsze lepiej "za granicą" i logiczne, że wtedy sam sobie finansujesz.  
 to nie ich wina, że ci przy korycie wprowadzili tak niską płacę w naszym kraju, bo jeżeli  rzad stać płacić za skesk i rozmnażanie się po 500+ od zrobienia jednego dziecka no to zgroza abysmy my za pracę dostawali taką jałmużnę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Polsce nie można dziecka zoperować? Przecież tyle różnych operacji serca już wykonano, w tym operacji w łonie matki, a w tym przypadku na pewno nie ma lekarzy, którzy potrafiliby taką operację wykonać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a fuuuu napisał:
undefined napisał:
to się ciesz,że twoje dzieci będą miały lżej pobierając 500 + ,to że tobie nikt nie pomagał nie znaczy że już innym nie można pomóc, Ja też korzystam z tego programu ,mam dwójkę dzieci żone z którą zresztą pracujemy od przeszło 10 lat zawodowo
no właśnie mam sie cieszyć, że zapieprzam na cudze bachory, idiota
 Te cudze bachory to twoje wnuki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cześć pracy napisał:
a fuuuu napisał:
undefined napisał:
 to się ciesz,że twoje dzieci będą miały lżej pobierając 500 + ,to że tobie nikt nie pomagał nie znaczy że już innym nie można pomóc, Ja też korzystam z tego programu ,mam dwójkę dzieci żone z którą zresztą pracujemy od przeszło 10 lat zawodowo
no właśnie mam sie cieszyć, że zapieprzam na cudze bachory, idiota
Te cudze bachory to twoje wnuki.
a jak mam jedno wnucze które dla cholerów pisowskich nie jest dzieckiem bo mu się nie nalezy 500+ to co barannie dalej mam zapieprzać na cudze bachory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro tak świetnie działa nasz system leczenia to czemu na przypadek dziewczynki z Lublina Zosi Gawędy lekarze w Polsce załamali ręce i stwierdzili, że niestety nie poradzą?  Zaproponowali operację , ale na przeżycie nie dali szans małej... rodzice pieniądze zebrali, pojechali do Malca i udało się... :)  Warto poczytać ! Zosia żyje i rozwija się dzieki lekarzon z Niemiec.. w Polsce nie miałaby szans...  Rodzice Mateuszka robią co mogą i walczą o życie małego... powodzenia, trzymam kciuki !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magda napisał:
Skoro tak świetnie działa nasz system leczenia to czemu na przypadek dziewczynki z Lublina Zosi Gawędy lekarze w Polsce załamali ręce i stwierdzili, że niestety nie poradzą? Zaproponowali operację , ale na przeżycie nie dali szans małej... rodzice pieniądze zebrali, pojechali do Malca i udało się... :) Warto poczytać ! Zosia żyje i rozwija się dzieki lekarzon z Niemiec.. w Polsce nie miałaby szans... Rodzice Mateuszka robią co mogą i walczą o życie małego... powodzenia, trzymam kciuki !!!
 Pierdu, pierdu: każda operacja jest związana z ryzykiem śmierci. Masz odwagę pomawiać polskich lekarzy? To zgłoś do prokuratury nieudzielenie pomocy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magda napisał:
Skoro tak świetnie działa nasz system leczenia to czemu na przypadek dziewczynki z Lublina Zosi Gawędy lekarze w Polsce załamali ręce i stwierdzili, że niestety nie poradzą? Zaproponowali operację , ale na przeżycie nie dali szans małej... rodzice pieniądze zebrali, pojechali do Malca i udało się... :) Warto poczytać ! Zosia żyje i rozwija się dzieki lekarzon z Niemiec.. w Polsce nie miałaby szans... Rodzice Mateuszka robią co mogą i walczą o życie małego... powodzenia, trzymam kciuki !!!
 Podaj swoje pełne dane "Magda" skoro masz odwagę pisać nieprawdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejny dziadek napisał:
cześć pracy napisał:
a fuuuu napisał:
undefined napisał:
  to się ciesz,że twoje dzieci będą miały lżej pobierając 500 + ,to że tobie nikt nie pomagał nie znaczy że już innym nie można pomóc, Ja też korzystam z tego programu ,mam dwójkę dzieci żone z którą zresztą pracujemy od przeszło 10 lat zawodowo
no właśnie mam sie cieszyć, że zapieprzam na cudze bachory, idiota
Te cudze bachory to twoje wnuki.
a jak mam jedno wnucze które dla cholerów pisowskich nie jest dzieckiem bo mu się nie nalezy 500+ to co barannie dalej mam zapieprzać na cudze bachory
 Ty jako  dziadek to raczej pierdzisz w domu a nie zapieprzasz. Żal CI dziadku to se przypomnij ile socjalu za komuny wyciągnołęś od Państwa i nie zapomnij o tych darmowych zakładowych wczasach i koloniach dla dzieci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...