Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Druga Dycha do Maratonu. Bieg ukończyło 857 osób [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 listopada 2019 r. o 18:25 Powrót do artykułu
Jako, że mi niewiele już pozostało zdrowia to wypiłem za biegnących pierwszą setkę tego dnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ci porąbańcy muszą w kółko blokować Lublin. Przecież paru dewiantów nie może terroryzować 300 tys. mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś takim biednym człowiem. Współczuje ci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzisiaj przebieglem 12,5km na biezni na silowni. bieglem 80 minut czyli moja kondycja jest duzo lepsza niz zwyciezcy ktory biegl tylko 30 minut
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem mieszkańcem lublina i jak najbardziej wspieram takie biegi. To promocja dla miasta, wsparcie lokalnych przedsiebiorców, możliwość przećwiczenia przez służby porządkowe działań obejmujących zarządzanie takim dużym tłumem osób. Propagowanie zdrowego trybu życia, dzięki czemu osoby te będą miały szanse uniknąc wielu chorób cywilizacyjnych co odciąży służbę zdrowia. To też wspieranie wielu przedsięwzięć charytatywncy. Trzeba mieć naprawdę ograniczony punkt widzenia aby nie widziec tylu korzyści płynacych z organizacji takich biegów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien być taki bieg że po każdym kilometrze wali się 100 wódki lub browara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...