Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Drukował faktury w domu i sprzedawał przedsiębiorcom. Dzięki temu wyłudzali VAT

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 lipca 2019 r. o 17:56 Powrót do artykułu
Nie zorientował się, że PO odejściu POkemonów parasol ochronny nad tego typu przedsiębiorczością się zwinął?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkim przedsiębiorcom zabrać majątek na rzecz skarbu państwa zlodziejom i do pakietu na 15 lat kurestwo ooo. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zorientował się, że PO odejściu POkemonów parasol ochronny nad tego typu przedsiębiorczością się zwinął?
 Masz złe informację. Się rozwiną, ale teraz tylko inni.... Swoją drogą nie wierzę aby nie miał układu w US.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak oczywiście, nie ma za PiSu żadnych afer. Radom, to pikuś przecież, co nie? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... taki " przedsiębiorca " co kupuje lewe faktury do likwidacji na zawsze i konfiskata !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy był on pracownikiem Orlenu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatni partyzant platformy obywatelskiej złapany i wyprowadzony z lasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oszust to oszust. A że szukają igły w stogu siana to co innego. Który urzędnik siedzi w kiciu????? Rząd daje dobry przykład...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto zaczyna zdanie od "Się" ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To był przecież super biznes. Wystarczyło kupić za 5% fakturkę i odliczyć w VAT i podatku dochodowym czyli z faktury 42%. Faktury za milion to 420 tyś czystego zysku. Ryzyko małe, a ewentualna wpadka też. Przecież przy kontroli można było coś pod stołem przekazać urzędasom. Piękny biznes wręcz artyzm stworzony dla wtajemniczonych i znajomych królika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do ANNA: widać nie masz pojęcia o księgowości, a z matematyki to na pewno leżysz. Jeśli faktura jest wystawiona na 100zł brutto (przyjmując VAT23% a PIT 19%) to oszczędza się około 34,15zł a nie 42 !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i dobrze, plusy tj. 500 plus i emeryture plus dostaja za darmo, tu on przynajmniej pracował przy wystawianiu faktur. Ja za swoja uczciwość to mam nainizsza krajową gdzie starcza mi na chleb i wodę, bo wynajmuje mieszkanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...