Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Drzewa zahaczają o autobusy i trolejbusy. Konserwator nie zgodził się na wycinkę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 stycznia 2017 r. o 11:53 Powrót do artykułu
Przycięcie drzew na Bernardyńskiej: Jeżeli drzewa są pochylone w kierunku jezdni, przycięcie gałęzi nie spowoduje upadku drzewa na jezdnię a może raczej spowodować wyprostowywanie się tych drzew. To nie baobab, który został pozbawiony korzeni z jednej strony i urwała mu się 1/3 korony z tej samej strony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś jeździłem tamtędy przez kilka lat autobusem i nie zachaczałem. Trzeba jedynie uważać gdy z przeciwka jedzie drugi autobus. Jadący z góry zwalnia żeby ten jadący pod górę przejechał bliżej środka jezni i po kłopocie. Ile razy w ciągu dnia mijają się autobusy dokładnie w tym miejscu? Ale kiepskiej baletnicy to i rąbek u spódnicy... Niech MPK dalej płaci 1600 na miesiąc to więcej będzie takich "baletnicy w autobusach".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja bym wycioł wszystkie. Lecą z tych drzew różne syfy, ptaki srają na wszystko. Co jakaś burza to samochody przywalone przez jakieś drzewo. Drzewa w mieście to jakieś nieporozumienie. Jak w lesie albo na jakiejś wiosce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zwykle "święte drzewa i trawniki" ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A ja bym wycioł wszystkie. Lecą z tych drzew różne syfy, ptaki srają na wszystko. Co jakaś burza to samochody przywalone przez jakieś drzewo. Drzewa w mieście to jakieś nieporozumienie. Jak w lesie albo na jakiejś wiosce.
Po pierwsze nie "wycioł" tylko wyciął. po drugie-właśnie pokazałeś skąd jesteś-na pewno nie z maiasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MPK Lublin ze względu na bezapieczeństwo ludzi w autobusach i kierowców powinien rozważyć zmianę trasy autobusów przez ul. Bernardyńską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A ja bym wycioł wszystkie. Lecą z tych drzew różne syfy, ptaki srają na wszystko. Co jakaś burza to samochody przywalone przez jakieś drzewo. Drzewa w mieście to jakieś nieporozumienie. Jak w lesie albo na jakiejś wiosce.
Jeszcze weź wytnij "cało swojo rodzine i bedzie git bo nie bedo zuzywać tlenu i powietrze bedzie czystsze"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANIE KIELISZEK - ZACHWIANĄ STATYKĘ MA PAN I I PAŃSKI GURU = ŻUK - ABY UŻYWAĆ TAKICH OKREŚLEŃ, TO TRZEBA MIEĆ TROCHĘ WIEDZY - WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE ( EW. WUML ) TO TROCHĘ ZA MAŁO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hubert opamiętaj się, a co będzie jeśli będzie huragan i drzewo przewróci  się na jadący z ludzmi autobus lub samochód.Czy życie ludzie nie jest ważniejsze od drzewa?Ludzie zastanówcie się gdzie my żyjemy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale na DMM można ciąć - coby nowego osiedla nie zasłoniły... :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozostaje tylko jedno wyjście: MPK zmienia trasy wszystkich linii autobusowych dotychczas jeżdżących przez Bernardyńską. W końcu odpowiadają za stan techniczny taboru miejskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...