Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Drzwi otwarte w SP5 w Lublinie. Basen, język niemiecki i informatyka [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 lutego 2019 r. o 19:58 Powrót do artykułu
Trochę słaba ta szkoła, też gimnazjum bardzo słabe, już dużo lepsza SP nr 16 lub SP 34
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poziomu nauczanie nie nadrobi się basenami, sportami i innymi fajerwerkami ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokaz gimnastyczny na wysokim poziomie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda, szczególnie, że siódme klasy mistrzostwa sportowego przez tyle hodzin basenu kończą o godzine 18 lekcje. I ja pytam, gdzie tu czas na swoje własne sprawy? Nauka, znajomi itd? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super szkoła. Cieszę się ze już drugie moje dziecko pójdzie do Piątki. A dzisiejszy Dzień Drzwi Ptwartuch na bardzo wysokim poziomie. Perfekcyjna organizacja i ci uśmiechnięci młodzi nauczyciele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta szkoła jest najlepsza na świecie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A właśnie, że się narobi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
7 klasy kończą o najpóźniej o 16.30, a nie o 18.00
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako absolwentka jestem dumna !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny żart:-)))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoła zatrzymała się w miejscu, tam dalej jest PRL. Słaby poziom nauczania, kiepscy nauczyciele. Basen niby jest ale z uczeniem dzieci jest bardzo słabo. Zabrałam dzieci do SP 16 i jest o niebo lepiej, chociaż szkoła przeludniona, duże klasy. Dyrektor rządzi szkoła od ponad 20 lat, dlatego trzymani są słabi nauczyciele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 4 klasie język niemiecki? A kiedy czas na historię, przyrodę, matematykę, polski, angielski??? Dla dziecka przeskok z 3 do 4, mnóstwo nauki a tu jeszcze trzeci język?? Gratulacje, dorośli mieliby problem z nauką, nie mówiąc o czwartoklasistach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetna szkoła , oferuje bardzo dużo możliwości rozwoju dla naszych dzieci . Cieszę sie że moje dzieci są właśnie w tej szkole .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super szkoła, warto przyjść zobaczyć, a nie sugerować się komentarzami konkurencji. Troje dzieci uczyło i uczy się w tej szkole. Poziom trzymany jest od lat. Nigdzie nie dba się tak o bezpieczeństwo, jak tu. Konkurencyjne szkoły robią wszystko by popsuć renomę, ale warto popytać samych uczniów i poziom sam się broni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super szkoła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wasze komentarze są żenujące. Bardzo cieszę się że moje dzieci tam chodzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
16 i 34 to beznadziejna szkoła dużo rzeczy o nich słyszałam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam ta szkole serdecznie. Najlepsi nauczyciele i wszystko super !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za beznadziejne komentarze 5 jest zajebista nauczyciele też
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawa dla dziewcząt za układ gimnastyczny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...