Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Duże zmiany w budżecie obywatelskim w Lublinie. Już nie wszyscy będą mogli głosować

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 stycznia 2018 r. o 08:53 Powrót do artykułu
I co z tego, jak zgłoszone i zwycięskie projekty czekają latami na realizację...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to teraz frekwencja o 50% w dół. Kto będzie chodził do biblioteki by glosować ??, tylko chyba urzędnik który nie ma nic do roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co mieli klepnąć, to klepnęli. Teraz trzeba zabezpieczyć system tego budżetu przed obywatelami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może, po prostu, przestańmy się wygłupiać i skasujmy cały projekt od razu. I tak, małymi krokami, do tego to zmierza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowanie internetowe w bibliotece??? I my tym debliom fundujemy pensje???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za jakieś brednie. Czy urzędnicy rozumieją co to jest Internet? Głosowanie w bibliotece to nie jest głosowanie przez Internet tylko to jest głosowanie w bubliotece. Aż popatrzyłem czy dzisiaj nie jest 1 kwietnia - miałem taką nadzieję, ale okazuje się że niestety nie. Dziennikarze napiszcie lepiej że nie będzie możliwe głosowanie przez Internet a nie takie głupoty wypisujecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie będą chodzili głosować, jak komuś zależy a mamy społeczeństwo bardzo obywatelskie, to problem żaden
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy biblioteka udostępni vpn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już maruderzy, jak przejść kilka kroków do biblioteki... całe szczeście wiem ,ze energii większości, mieszkańcom nie brakuje i pójdą zagłosować, a Ci co mają"internety" w domu bedą dalej siedzieli przy swoich kompach i narzekali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, po skandalicznej, nieuczciwej decyzji przyznania dotacji urszulankom w tej edycji takich kwiatków nie będzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może warto byłoby zrobić sondę w temacie projektów przed jakimi próbuje zabezpieczyć się ratusz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny pomysł z tym budżetem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale głupota, internet w bibliotece jest lepszy od tego w domu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
ale głupota, internet w bibliotece jest lepszy od tego w domu?
 myślę, że dzięki temu będzie mniej kombinowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysły bardzo dobre, jestem za
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowanie przez internet można byłoby głosować tylko na komputerach udostępnianych w filiach Miejskiej Biblioteki Publicznej ??? Bardzo głupi pomysł - 90 % głosów mniej - Nie mam zaufania do obcych komputerów zwłaszcza jeżeli miałbym podawać swoje dane osobowe i pesel Po drugie Lublin tym samym uwstecznia się gdzie wszyscy wokoło się komputeryzują i informatyzują (banki, epuap, pity itp) a tu na budżet obywatelski nie można zagłosować przez internet z domu tylko mam szukać i stać w kolejce w bibliotece żeby dojść do komputera ... Paranoja którą wymyślił chyba ktoś ze średniowiecza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosować będzie można tylko w bibliotece - pewnie chodzi o to, żeby nie kombinować z IP, manipulować wynikami, nie oddawać wiele razy głosu na ten sam projekt, itd. Ludzie to cwaniaki i próbuje wykorzystywać każdą lukę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W DALSZYM CIĄGU BĘDZIE MOŻNA GŁOSOWAĆ PRZEZ INTERNET Z DOMU. Urząd miasta niefortunnie i nieprecyzyjnie poinformował o zmianie na swojej stronie: lublin.eu/mieszkancy/partycypacja/aktualnosci/propozycja-zmian-zasad-budzetu-obywatelskiego,9,3627,1.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FundacjaWolnosci napisał:
W DALSZYM CIĄGU BĘDZIE MOŻNA GŁOSOWAĆ PRZEZ INTERNET Z DOMU. Urząd miasta niefortunnie i nieprecyzyjnie poinformował o zmianie na swojej stronie: lublin.eu/mieszkancy/partycypacja/aktualnosci/propozycja-zmian-zasad-budzetu-obywatelskiego,9,3627,1.html
 ????????????????
  • [ltr] Głosowanie papierowe – osobiste w Urzędzie Miasta [/ltr]
  • [ltr] Głosowanie elektroniczne - w bibliotekach (bez konieczności logowania), a na dzielnicach gdzie nie ma MBP zorganizujemy punkt do głosowania czynny przez kilka dni [/ltr]
Ja tu nigdzie internetu nie widzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba będzie potrzebny jakiś arbiter przy takiej komplikacji zasad.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...