Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Duże zmiany w szpitalach w Lublinie

Utworzony przez salo(no)wa, 4 lutego 2013 r. o 08:47 Powrót do artykułu
...blok operacyjny przeszedł gruntowną modernizację (na zdjęciu).... Małe wyjaśnienie.Otóż blok operacyjny w szpitalu kolejowym przeszedł gruntowną modernizację w rzeczywistości (a nie na zdjęciu).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy kondycja finansowa szpitala jest analogiczna do kondycji pozostałych szpitali w Lublinie? Jakie jest zadłużenie tej placówki? ile milinów? Czy jest ryzyko wejścia na konta szpitala komornika? Dalej czy będzie to również sukces, gdy fikcejnie zadłuzony szpital przez NFZ, (które wypłaci sobie milionwe nagrody za to, że nie płaci szpitalom za wykonania) zostanie za grosze z wielką pompą i "sukcesem" "sprywatyzowany"? Czy te pytania zdecydujecie się państwo dziennikarze zadać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy komentarz dotyczący poslkiej słuzby zdrowia: http://www.medicalnet.pl/Decydenci-i-politycy-maja-problemy-z-logika,wiadomosc,4,luty,2013.aspx Cała prawda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.