Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dwa szpitale w Lublinie połączone

Utworzony przez K.., 3 stycznia 2015 r. o 09:08 Powrót do artykułu
Jak to możliwe , mniejszy szpital wchłania więkrzy . Ktoś z Biernackiego miał niezłe plecy w URZĘDZIE......  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekarze ze szpitala im.Jana Bożego  to ludzie nie wykształceni i poprzez ich brak wykształcenia  i  lekceważący  stosunek do pacjenta  zmarła w tym szpitalu bliska mi osoba.   Omijajcie ten szpital szerokim krokiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie jak chcecie zmieniać świat nie czyniąc tych zmian a jedynie krytykując każdy ruch władz samorządowych? Należy raczej zapytać czy każdy weźmie się do pracy i postawą, własnym zaangażowaniem pomoże tej zmianie organizacyjnej żyć? Pracownicy szpitali połączonych stoją przed dużym wyzwaniem...wspierajmy Ich i Panią Dyrektor, która zmaga się na co dzień z "tsunami", a wierzę że dla pacjentów będzie lepiej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż strach komentować wypowiedzi tak mocnych autorytetów z dziedziny medycyny i prawa. To, że mój brat umarł w szpitalu onkologicznym  w żadnym stopniu nie przełożyło się na negatywną ocenę pracy ludzi z tego szpitala. To, że szpital J. Bożego istnieje od 1983 roku wydaje się być znaczącą przesłanką do pozostawienia historycznej nazwy szpitala. Przykro jest czytać takie teksty bo ten szpital robił dużo dla swoich pacjentów i mamy nadzieję, że jeszcze długo będzie robił. Był jedynym szpitalem gdzie , prawie namacalnie , czuło się więź między pacjentem a pracownikami. Swego czasu moja mama po kolejnym pobycie w tym szpitalu powiedziała,że " w tym szpitalu jest klimat do chorowania". Było to określenie -chwilowo-niezwykle śmieszne ale z perspektywy czasu głęboko prawdziwe. Życzę wszystkim dużo zdrowia i mam nadzieję, że jak już " nigdzie i   znikąd pomocy" Jan Boży jak zwykle przyjmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to możliwe , mniejszy szpital wchłania więkrzy . Ktoś z Biernackiego miał niezłe plecy w URZĘDZIE......
analfabeto wiekSZy to wy macie jedynie dlug...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż strach komentować wypowiedzi tak mocnych autorytetów z dziedziny medycyny i prawa. To, że mój brat umarł w szpitalu onkologicznym  w żadnym stopniu nie przełożyło się na negatywną ocenę pracy ludzi z tego szpitala. To, że szpital J. Bożego istnieje od 1983 roku wydaje się być znaczącą przesłanką do pozostawienia historycznej nazwy szpitala. Przykro jest czytać takie teksty bo ten szpital robił dużo dla swoich pacjentów i mamy nadzieję, że jeszcze długo będzie robił. Był jedynym szpitalem gdzie , prawie namacalnie , czuło się więź między pacjentem a pracownikami. Swego czasu moja mama po kolejnym pobycie w tym szpitalu powiedziała,że " w tym szpitalu jest klimat do chorowania". Było to określenie -chwilowo-niezwykle śmieszne ale z perspektywy czasu głęboko prawdziwe. Życzę wszystkim dużo zdrowia i mam nadzieję, że jak już " nigdzie i   znikąd pomocy" Jan Boży jak zwykle przyjmie.
Jaki człowiek,taki komentarz-naiwny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Historia tego szpitala i jego osiaągnięcia to zasługa doskonałych ludzi- pracowników, nie tylko posiadających dobre przygotowanie medyczne ale także o ogromnej empatii i poczuciu odpowiedzialności za los pacjentów. Przez lata kredytowali działalnośc placówki, zarabiając najniższe pensje w regionie,"Po pierwsze pacjent ";takie motto przyświecało ich pracy, Marka Jan Boży potwierdzona została certfikatami ISO I crtyfikatem CMJ.Pomimo nienajlepszej bazy lokalowej bo szpital nie otrzymywał takich dotacji z urzędu przez lata jak inne marszałkowskie  /ona się zmienia na lepsze/pracownicy utrzymali najwieksze dobro w szpitalach; kontrakty przez lata 50 mln.. Pomysly na grabież kontraktów miały kolejne zarządy UM.Gdyby nie pozbawienie kilkunastu milionów kotraktu przeniesionych na Al. Kraśnickie sytuacja tego szpitala byłaby inna....Należy jednak pogratulować pracownikom pasji organizowania opieki nad pacjentem pomimo trudności stwarzanych przez ekipy żądzące.Brawo Dyrekcja i Pracownicy. Jesteście Wielcy przez to co robicie.Zabrali wam Przychód a Wy na przekór żyjecie. Niech inni się uczą ale cóz chyba się wstydzą bo nie potrafią tak pracować więc opluwają dobre praktyki. to  jest ten klimacik lubelskiej nieudolności.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest najgłupszy pomysł jaki dotychczas urodzili.A wynika to stąd,że w  urzędzie marszałkowskim rządzą gumo filcowi,którzy skutecznie załatwili już polskie rolnictwo i w tej grupie jest za dużo orłów.Po załatwieniu rolnictwa wzięli się za służbę zdrowia ,bo tam jest kasa i stołki.Oni wywodzą się z partii ,która pracuje pod hazsłem 'żYWIĄ I BRONIĄ'.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tymi orłami to radziłbym uważać ze względu na konotacje personalne, które się nasuwają.Nie jest to najszczęśliwsze posunięcie Zarządu Województwa, przyklepane decyzją Sejmiku. Arogancja władzy po raz kolejny daje o sobie znać.Nie liczy się interes publiczny tylko dziwnie rozumiane aberracje zmian oparte na słupkach , obłożeniach łóżek, statystykach i szeroko rozumianym interesie agralnym. Jeżeli się mylę to proszę mi odpowiedzieć na pytanie : dlaczego na bazie szpitala Jana Bożego nie stworzono CENTRUM CHORÓB ZAKAŹNYCH dla woj. lubelskiego, tak bardzo ważnej jednostki interesu zdrowotnego województwa?( Której nie ma).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...