Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dwie osoby zmarły w Lublinie na posocznicę. "To choroba bardzo podstępna"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 stycznia 2018 r. o 09:50 Powrót do artykułu
Tak i wszyscy teraz musimy się zaszczepić . A nie wspomina ile osób umiera na sepse już w szpitalu jak leżą na oddziale zostają zarazeni. Ja znam osobiście 3 zgony w śród znajomych rodziny. Zwykłe zapalenie płuc i sepsa w szpitalu niestety ta osoba zmarła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Tak i wszyscy teraz musimy się zaszczepić . A nie wspomina ile osób umiera na sepse już w szpitalu jak leżą na oddziale zostają zarazeni. Ja znam osobiście 3 zgony w śród znajomych rodziny. Zwykłe zapalenie płuc i sepsa w szpitalu niestety ta osoba zmarła.
Ale masz świadomość, że zapalenie płuc może przejść w sepsę? Poza tym jeśli osoba z zapaleniem płuc trafiła do szpitala, to widocznie nie było to 'zwykłe' zapalenie, tylko powodujące znaczne objawy lub występujące u osoby predysponowanej do powikłań (w tym sepsy), np. osoby starszej, dziecka, osoby z niewydolnością nerek itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zdecydowanie za naturalnymi sposobami leczenia. Ogólnie preferuję środki oparte na naturalnych składnikach, choc tych coraz to mniej Za dużo mamy podawanych antybiotyków, dodatkowo są one w jedzeniu, Prawda taka, że jak tak dalej pójdzie, to gdy faktycznie będą potrzebne to nie zadziałają. A jak łatwo lekarze przepisują antybiotyki miałam przykład na sobie. Trądzik - miałam brac antybiotyki, BRAŁAM MASC KONOPNA UNIWERSALNĄ I SERUM AKNEA . Owszem dłużej to pewnie trwało, ale pozbyłam się go. Zapalenie oskrzeli, podobnie, antybiotyk. JA STOSOWAŁĄM SYROP KONOPNY Z Rokitnikiem I herbatę konopną z maliną i liśćmi lipy Owszem miałam ten luksus,że mogłam 14 dni odpoczywać przy tym, ale antybiotyku nie brałam... polecam te produkty na konopiafarmacja pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sposób na sepsę z USA 150 wyleczonych osób. Dawkowanie i nazwy leków po angielsku: Vitamin C, Hydrocortisone and Thiamine For the treatment of Severe Sepsis and Septic Shock Vitamin C, Hydrocortisone and Thiamine dosing protocol Vitamin C: 1.5 g IV q 6 hourly for 4 days or until discharge from the ICU. Hydrocortisone: 50mg IV push q 6 hourly for 6 days or until discharge from the ICU. Taper is not required. Thiamine: 200mg IV q 12 hourly for 4 days or until discharge from the ICU Vitamin C: Vitamin C is provided by the manufacturer as a 50 ml vial at a concentration of 500mg/ml. Three (3) ml of vitamin C will be placed in a 100ml bag of either dextrose 5% in water (D5W) or normal saline and infused over 60 minutes. Hydrocortisone: Optional dosing strategy: Hydrocortisone 50 mg bolus, followed by a 24-hour continuous infusion of 200 mg for 4 days. Thiamine: Intravenous thiamine (200 mg) was placed in a piggyback in 50 ml of either D5W or normal saline and administered as a 15-minute infusion.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokończenie przepisu: will be placed in a 100ml bag of either dextrose 5% in water (D5W) or normal saline and infused over 60 minutes. Hydrocortisone: Optional dosing strategy: Hydrocortisone 50 mg bolus, followed by a 24-hour continuous infusion of 200 mg for 4 days. Thiamine: Intravenous thiamine (200 mg) was placed in a piggyback in 50 ml of either D5W or normal saline and administered as a 15-minute infusion.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...