Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I znowu będzie narzekanie na korki... Już mi się powoli nudzi słuchanie tego malkontenctwa. Najlepiej, żeby nic nie budowali i było tak, jak jest...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy, że będę budowali z sensem, bez opóźnień i wg logicznego planu (w racjonalnej kolejności) - to nie będzie na co narzekać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech budują, budują i jeszcze raz budują! teraz postoimy ale później będzie miło i przyjemnie. nie wiem jak ci malkontenci i wieczni pesymiści ale teraz bardzo przyjemnie mi się jeździ po drogach które w końcu zostały wyremontowane a lista tych dróg z roku na rok się wydłuża
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewna starsza pani, po osiemdziesiątce, przeczytała w gazecie ciekawostkę, że za 4,5 mln lat zgaśnie nasze Słońce. Poruszona do głębi nieuchronnie nadciągającą katastrofą, nie mogła spać przez całą noc. Ja też nie zasnę. Z radości!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na skrzyżowaniu Choiny z Zelwerowicza/Do Dysa pewnie światła i korek od Biedronki do Jakubowic ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zelwerowicza głupku, Zelwerowicza !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a prawa autorskie do tej mapki to P. redaktor posiada ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...