Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dyrektor CSK pożegnał się z partyjną funkcją. Wiemy, kto go zastąpi

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 czerwca 2019 r. o 00:37 Powrót do artykułu
jesli pis szybko nie odwoła krakowskiego to zapłaci za to spadkiem poparcia w wyborach parlamentarnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co by nie powiedzieć Krakowski to lepszy gospodarz od poprzednika megalomana...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd mi za lubelski PIS... Kiedy Kaczyński rozgoni tą bandę...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam Dyrektora CSK, ale w pełni popieram. W końcu ktoś powiedział jedynie słusznemu "artyście", powiatowemu celebrycie co sadzi o jego "wielkiej sztuce". Takich jarków koziarków jest w naszym mieście dużo więcej, a to dzięki układom w Urzędzie Miejskim. Ci "wielcy artyści" - Grupa wzajemnego żyrowania realizuje wszystkie fuszki w mieści i okolicach bez żadnego konkursu, czy choćby zapytania ofertowego. Doskonały sposób na bardzo dobra kaskę, a jedynym śladem po tych dokonaniach zostaje jak w Misiu, protokół zniszczenia. Miałem nadzieję ze nowa Pani Wiceprezydent od spraw kultury coś zmieni - marzenia ściętej głowy. Nie zrobili tego jej poprzednicy to i ona nie chce podpaść szefowi. To jest dobra praca i daje szansę na awans /patrz dyrektor Muzeum Lubelskie na Zamku/. Na szczęście jest w Lublinie kilka instytucji zależnych od Urzędu Marszałkowskiego i zdaje się że jest szansa na zmiany układu sił i dobrą sztukę. Mam nadzieję, że poza CSK przyjdzie też czas na Muzeum na Zamku i inne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...