Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dyrektor i pracownicy szpitala spotkają się w sprawie sporu zbiorowego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 stycznia 2018 r. o 00:41 Powrót do artykułu
wkręcają medyków w sprawy polityczne, nawet pielęgniarki czy jeszcze niewiele robiących stażystów, to jest Jednak "układ" który sie rekami lub zębami trzymają komfortowych stołków i nieodpowiedzialności ...kasty lekarzy, prawników a nawet części profesorów. Dyżury 12godzin, to trzeba sie przespać bo normalny człowiek nie wytrzyma tego, a dorobić trzeba iść potem na dyżur prywatny. Dlaczego przeciętnemu absolwentowi studiów wyższych pełnych po 10 latach praktyki musi wystarczyć 3tys.zł na rękę z satysfakcją, a mało udanemu lekarzowi to mowa o nędzy. Oto skutki komunistycznego łapówkarstwa lub układów z władzą postsowiecką. Pacjent NFZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekarze i pielęgniarki mają najwięcej ! A gdzie reszta pracowników ! Gdzie radiolodzy, rehabilitanci, a dział techniczny ? Bez hydraulika to szpital leżał by w gównach, bez elektryka nic by nie działało, a to oni zarabiają poniżej min. krajowego z wysługą i dodatkami !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wszystko aby ludzi poròżnić i skłócić PiS zamyka sklepy opieka świąteczna zmniejszona natomiast kościoły czynne aby ludzie dawali na tacę Zamiast dawać pieniądze rządowe dla Rydzyka to można zwiększyć nakłady na pomoc chorym ludziom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....mam nadzieję, że rząd weźmie się za tych typków i postawi do pionu! Oni nie chcą wykonywać obowiązków, a za to powinni pójść siedzieć. Naród kształci, naród żywi, a więc naród ma prawo wymagać! Kidy te ciemniaki zauważa, że po PO już tylko złe zostały wspomnienia? Teraz Polacy zarządzają krajem i wstają z kolan przed takimi, co to niby są panami życia i śmierci milionów rodaków. Nie podoba się, to pakować walizki i jechać dooopy Szkopom podcierać, a y wyhodujemy nowy patriotyczny naród z sercem po właściwej stronie. Bo dlaczego jakiś lekarz ma tyle dostawać kiedy Polacy mogą tylko marzyc? Wszyscy maja takie same żołądki i chcieliby jest ośmiorniczki i popijać czerwonym winkiem... Oni nawet z samorządowcami należycie i godnie nie chcą rozmawiać, tylko stawiają od razu zarzuty, warunki i wymagana..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....osobom interesującym się problemami służby zdrowia podpowiem, że celem poszerzenia wiedzy i horyzontów należałoby porównać wydatki z budżetu państwa na opiekę nad Polakami z wydatkami związanymi z działalnością różnych wiązkowa wyznaniowych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...