Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
red napisał:
Mam pytanie? Jak często okładasz się biczami? (niekoniecznie wodnymi) przecież to zgodne z twoim wyznaniem umartwiać się!?
Jakie umartwianie? Może poznaj bardziej Pismo Swiete: "Radujcie się w Panu zawsze; powtarzam radujcie się."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ratio.nalist Znam tezy autora. I po prostu się z nimi nie zgadzam. Lektura tej ksiązki nie byłaby w stanie wpłynąć na mnie w najmniejszym stopniu, ponieważ pewne rzeczy mam bardzo ugruntowane. Natomiast moge zaobserwować, że ateiści czynia sobie z Dawkinsa jakiegoś bożka, proroka. "Przeczytaj Dawkinsa, to wszystko zrozumiesz" - ile ja razy czytałam takie wypowiedzi? Dawkins to dla mnie kolejny facet który napisal sobie jakąś ksiązkę, jedną z setek tysiecy jakie sa wydawane na całym swiecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zrozumieć można tylko prawdę, uwierzyć można w każdą bzdurę.
Prawda jest jak d..a, każdy ma swoją....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie zdejmę Krzyża z mojej ściany Za żadne skarby świata, Bo na nim Jezus ukochany Grzeszników z niebem brata. Nie zdejmę Krzyża z mego serca, Choćby mi umrzeć trzeba, Choćby mi groził kat, morderca, Bo Krzyż to klucz do nieba. Nie zdejmę Krzyża z mojej duszy, Nie wyrwę go z sumienia, Bo Krzyż szatana wniwecz kruszy, Bo Krzyż to znak zbawienia. A gdy zobaczę w poniewierce Jezusa Krzyż i ranę, Która otwiera Jego Serce, W obronie Krzyża stanę. " Nie sztuką jest burzyć i zdejmować - sztuką jest coś zawieszać i budować!!! Oj potaniała odwaga, potaniała. Tawariszcz Ilicz leżąc na łożu śmierci kazał zawezwać do siebie popa - kogo zawezwą do Ciebie w ostanim dniu i godzinie zwolenniku zwalczania krzyży?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
red napisał:
Wyrosłem na człowieka, chociaż "Kościół" chciał inaczej, i mam nadzieję że ta organizacja zacznie wreszcie funkcjonować na zasadach, która ona sama publicznie wyznaje!!!!
WIEDZ O TYM,ŻE KSIĘŻA TEŻ SĄ GRZESZNIKAMI.KRZYŻ MA PRZYPOMINAĆ O WŁAŚCIWYM POSTĘPOWANIU,DLATEGO JEST POTRZEBNY WSZEDZIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jakie umartwianie? Może poznaj bardziej Pismo Swiete: "Radujcie się w Panu zawsze; powtarzam radujcie się."
Zatem jak się umartwiasz radowaniem się, to daj spokój innym w swoim szczęściu oczywiście!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Dyrektorze. Skoro rodzicom nie zależy na oświacie , nauczaniu dzieci i kształtowaniu świeckiej postawy zyciowej to ktoś inny to musi zrobić i niech to bedzie Pan. Gdybym był uczniem pańskiej szkoły byłbym dumny...Pozdrawiam i życzę dużo siły w walce z przaśnym polskim społeczeństwem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
@ratio.nalist Znam tezy autora. I po prostu się z nimi nie zgadzam. Lektura tej ksiązki nie byłaby w stanie wpłynąć na mnie w najmniejszym stopniu, ponieważ pewne rzeczy mam bardzo ugruntowane. Natomiast moge zaobserwować, że ateiści czynia sobie z Dawkinsa jakiegoś bożka, proroka. "Przeczytaj Dawkinsa, to wszystko zrozumiesz" - ile ja razy czytałam takie wypowiedzi? Dawkins to dla mnie kolejny facet który napisal sobie jakąś ksiązkę, jedną z setek tysiecy jakie sa wydawane na całym swiecie.
Jest jedna istotna rzecz która nas różni, ja nie robie z Dawkinsa bożka czy jakiegoś proroka bo nie mam wewnętrznej potrzeby (tak jak mają wierzący), jednak doceniam to co napisał w swojej książce ponieważ jest to powiew świeżego powietrza w tym zaduchu. W bardzo przystępny sposób rozprawił się z waszymi zabobonami i może dlatego wiele osób poleca Ci tą książke. "Pewne rzeczy masz ugruntowane" wcale się nie dziwie, lata indoktrynacji robią swoje. a wracając do tematu krzyży to powiem jeszcze raz: Szkoła to nie miejsce średniowiecznego kultu (bez obrazy) tylko miejsce w którym młodzi ludzie uczą sie świata, tolerancji itd. Krzyż powinien wisieć w kościele i jeżeli ktoś chce się pomodlić to się tam wybiera. dobranoc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
WIEDZ O TYM,ŻE KSIĘŻA TEŻ SĄ GRZESZNIKAMI.KRZYŻ MA PRZYPOMINAĆ O WŁAŚCIWYM POSTĘPOWANIU,DLATEGO JEST POTRZEBNY WSZEDZIE.
PAN JEZUS ROZPĘDZIŁ HANDLUJĄCYCH W ŚWIĄTYNI.DLACZEGO,ŻEBY NIE BYŁO PROBLEMU INSTYTUCJI KOŚCIOŁA.DUSZA NIE PODLEGA ŻADNYMWYMIAROM FIZYKI. TO JEST KREDO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy ale to wszyscy, jak będziecie umierać zerkniecie na krzyż w myśli. Teraz nie myślicie o tym. Chyba, że myślicie żyć wiecznie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
red napisał:
Zatem jak się umartwiasz radowaniem się, to daj spokój innym w swoim szczęściu oczywiście!
ale gdzie w PismeSwietmym masz zeby sie umratwiac??? jej jak ja nie lubie jak ktos sie wypoiwada na temat czesgos na czym sie nie zna ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zuza napisał:
Wszyscy ale to wszyscy, jak będziecie umierać zerkniecie na krzyż w myśli. Teraz nie myślicie o tym. Chyba, że myślicie żyć wiecznie?
nie wszyscy. żyjemy tu i teraz a nie wiecznie i to jest piękne. Nie strasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m. napisał:
nie wszyscy. żyjemy tu i teraz a nie wiecznie i to jest piękne. Nie strasz.
A Ty nie boj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ale gdzie w PismeSwietmym masz zeby sie umratwiac??? jej jak ja nie lubie jak ktos sie wypoiwada na temat czesgos na czym sie nie zna ...
Umartwiać się można tylko własnymi grzechami.Jak masz sumienie,zrozumiesz to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiew świeżego powietrza w tym zaduchu. ---------------------- Powiew świeżego powietrza...Oj, bo się udławię. W jakim znowu zaduchu? Chyba w tym, który sobie sami stwarzacie i w niego święcie wierzycie. Po za tym wyszło bardzo dużo polemik z Dawkinsem, mozna tez sobie na ten temat poczytac w necie. Facet jak każdy inny. Wywyższany bez sensu na piedestał. Wiesz, coś Ci polece do obejrzenia. Warto ! http://www.youtube.com/watch?v=UKpY6kjp8HA ================= W bardzo przystępny sposób rozprawił się z waszymi zabobonami i może dlatego wiele osób poleca Ci tą książke. ======================== Z niczym się nie rozprawił. Dał dowód swojej ignorancji. Jesteście śmieszni w tym kreowaniu go na autorytet, i z wmawianiem sobie i wszystkim wokół ze on sie z czymkolwiek rozprawił. A tak btw, to czy Twoja ateistyczna, światła kultura nakazuje Ci obrażanie moich przekonań, i tego co jest dla mnie ważne w zyciu poprzez nazywanie tego "zabobonami"? Tak wygląda ateizm stosowany? Dziękuję, postoję. ================== "Pewne rzeczy masz ugruntowane" wcale się nie dziwie, lata indoktrynacji robią swoje. ================= Po pierwsze. Ty też jestes zindoktrynowany. Przez swojego ukochanego Dawkinsa. Kazdy proces wychowania, wpajania dziecku poglądów i określonych zachowań można określic w ten sposób. Nie ma jakościowej różnicy pomiedzy tym, że mówisz do dziecka "Bóg jest" a "Bóg nie istnieje". Po drugie. Czy TY nie rozumiesz, że to nie zadna indoktrynacja sprawiła że jestem osobą wierząca, tylko ze pewne zyciowe doświadczenia, bardzo trudne, mnie do tego doprowadziły. NIe będę o tym pisać bo to sa zbyt osobiste dla mnie tematy. Ty masz bardzo prostą odpowiedź na wszystko. Dawkins, lata indoktrynacji itepe. Tymczasem to wszystko jest bardziej skomplikowane, ale Ty ze swoim prostackim podejściem nie jesteś w stanie tego pojąć. ============== Szkoła to nie miejsce średniowiecznego kultu (bez obrazy) ================ O tak, tak. Sredniowieczny kult. Dawaj, dawaj jeszcze. Jestes przecież taki nowoczesny i oświecony. Dobranoc dobranoc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DYREKTOR,TYŚ POWINIEN BYĆ KOPNIĘTY W DUPĘ I JAZDA DO SOWIECKIEGO ZWIĄZKU,TUMANIE ANTYLUDZKI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ratio.nalist napisał:
Jest jedna istotna rzecz która nas różni, ja nie robie z Dawkinsa bożka czy jakiegoś proroka bo nie mam wewnętrznej potrzeby (tak jak mają wierzący), jednak doceniam to co napisał w swojej książce ponieważ jest to powiew świeżego powietrza w tym zaduchu. W bardzo przystępny sposób rozprawił się z waszymi zabobonami i może dlatego wiele osób poleca Ci tą książke. "Pewne rzeczy masz ugruntowane" wcale się nie dziwie, lata indoktrynacji robią swoje. a wracając do tematu krzyży to powiem jeszcze raz: Szkoła to nie miejsce średniowiecznego kultu (bez obrazy) tylko miejsce w którym młodzi ludzie uczą sie świata, tolerancji itd. Krzyż powinien wisieć w kościele i jeżeli ktoś chce się pomodlić to się tam wybiera. dobranoc.
Znałem czowieka który był na łożu śmierci, nie wierzył w Boga itd. był tak zatwardziałym ateistą ze aż stach. Kiedy zostało mu pięć godzin życia, kiedy go żegnałem, rekami zrobił znak krzyża. Myślcie co chcecie lepiej jest w Jezusa wierzyć, jak zostać sam na sam umierać. ps... tak tak mózg wydziala specjalne enzymy kiedy to zaraz (zdejmę soczewki) widzimy tunel, tunel tunelem ale... to jest dalej nie ciekawi was to, ateiści już chcecie spać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
powiew świeżego powietrza w tym zaduchu. ---------------------- Powiew świeżego powietrza...Oj, bo się udławię. W jakim znowu zaduchu? Chyba w tym, który sobie sami stwarzacie i w niego święcie wierzycie. Po za tym wyszło bardzo dużo polemik z Dawkinsem, mozna tez sobie na ten temat poczytac w necie. Facet jak każdy inny. Wywyższany bez sensu na piedestał. Wiesz, coś Ci polece do obejrzenia. Warto ! http://www.youtube.com/watch?v=UKpY6kjp8HA ================= W bardzo przystępny sposób rozprawił się z waszymi zabobonami i może dlatego wiele osób poleca Ci tą książke. ======================== Z niczym się nie rozprawił. Dał dowód swojej ignorancji. Jesteście śmieszni w tym kreowaniu go na autorytet, i z wmawianiem sobie i wszystkim wokół ze on sie z czymkolwiek rozprawił. A tak btw, to czy Twoja ateistyczna, światła kultura nakazuje Ci obrażanie moich przekonań, i tego co jest dla mnie ważne w zyciu poprzez nazywanie tego "zabobonami"? Tak wygląda ateizm stosowany? Dziękuję, postoję. ================== "Pewne rzeczy masz ugruntowane" wcale się nie dziwie, lata indoktrynacji robią swoje. ================= Po pierwsze. Ty też jestes zindoktrynowany. Przez swojego ukochanego Dawkinsa. Kazdy proces wychowania, wpajania dziecku poglądów i określonych zachowań można określic w ten sposób. Nie ma jakościowej różnicy pomiedzy tym, że mówisz do dziecka "Bóg jest" a "Bóg nie istnieje". Po drugie. Czy TY nie rozumiesz, że to nie zadna indoktrynacja sprawiła że jestem osobą wierząca, tylko ze pewne zyciowe doświadczenia, bardzo trudne, mnie do tego doprowadziły. NIe będę o tym pisać bo to sa zbyt osobiste dla mnie tematy. Ty masz bardzo prostą odpowiedź na wszystko. Dawkins, lata indoktrynacji itepe. Tymczasem to wszystko jest bardziej skomplikowane, ale Ty ze swoim prostackim podejściem nie jesteś w stanie tego pojąć. ============== Szkoła to nie miejsce średniowiecznego kultu (bez obrazy) ================ O tak, tak. Sredniowieczny kult. Dawaj, dawaj jeszcze. Jestes przecież taki nowoczesny i oświecony. Dobranoc dobranoc.
WPISZ SOBIE-TAŃCZĄCA POLSKA PRAWDZIWE NAZWISKA. DOBRANOC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
JESLI BOGA NIE MA JA NI TRACE NIC, TY TRACISZ WSZYTKO...
to ty wierzysz tylko z wyrachowania , chyba tak jak większość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
WPISZ SOBIE-TAŃCZĄCA POLSKA PRAWDZIWE NAZWISKA. DOBRANOC
NIGDY NIE BYŁEM INDOKRYNOWANY PRZEZ KOŚCIÓŁ.PO PROSTU URODZŁEM SIĘ W WIERZE.ATEISTOM TEGO BRAKUJE.TO TAK JAK BYŚ NIE UMIAŁ ZAŚPIEWAĆ GAMY DO-MAJOR.KTO TEGO NIE UMIE JEST NIESZCZĘŚNIKIEM ZA KTÓREGO TRZEBA SIĘ MODLIĆ.ZASRANY ATEISTO,ZAŚPIEWAJ SEWERYNA KRAJEWSKIEGO.CO NIE UMIESZ? BO BÓG CI NIE DAŁ TAKIEJ ZDOLNOŚCI.ZARECYTUJ PARĘ KSIĄG- PANA TADEUSZA NA PAMIĘĆ.JA SIĘ TEGO NAUCZYŁEM.BO JESTEM POLAKIEM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...