Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dyskusja o górkach czechowskich. Nikt z Urzędu Miasta nie przyszedł. Kolejna na sesji

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 lutego 2018 r. o 20:03 Powrót do artykułu
  KONIEC RAJU DLA PIESKÓW SRAJĄCYCH GDZIE POPADNIE, PORA URZĄDZIĆ NA TYM TERENIE PARK DLA MIESZKAŃCÓW  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
park świetny pomysł nawet jeśli trzeba będzie poświęcić część terenu pod zabudowę mieszkaniową
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie gadanie to trwa od kilkunastu lat. I jak parku nie było, tak dalej nie ma. Tylko krzaczory coraz większe, że niedługo na górki czechowskie nawet się wejść nie da bez sekatora. Jałowa dyskusja trwa, a mieszkańcy dalej nie doczekali się sensownego miejsca, które mogliby odwiedzać, spacerować itd.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z Czechowa, już nie zagłosuje w moim okręgu na radnego z PO. Prośba do Kukizowców - dajcie sensownych kandydatów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli nasi Ratusz ma wyborców w nosie. Jedna ślepowata obiecywała Wenecję w Lublinie to PO co Jej Górki Czechowskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dyskusja o górkach czechowskich. Nikt z Urzędu Miasta nie przyszedł." Nikt z pośredników w sprawowaniu przez społeczeństwo władzy nie przyszedł, co nie przeszkadza spotykać się im z potencjalnym deweloperem i mówić, że jego prawo jest świętsze niż innych. Może to i dobrze, bo teraz sytuacja jest już całkowicie jasna i nawet nie trzeba się domyślać dlaczego nie będzie ponownego wyłożenia projektu Studium, co miało nastąpić pod koniec ubiegłego roku, co publicznie osobiście obiecywał obecny jeszcze prezydent naszego miasta, że będzie inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy parku zrobić ze 3 wybiegi dla piesków odgrodzone od parku i będzie ok. Komu w Lublinie przeszkadzają właściciele i Ich pieski. Bo mnie raczej przeszkadzają auta. Bulę co roku podatek od nieruchomości za 107 m kw. działki przynależnej do bloku gdzie jest parking i nie mogę z tego parkingu korzystać bo włąściciele aut z innych bloków upodobali sobie ten parking. Niektórzy stawiają po 3 auta i w nosie mają Tych co by chcieli skorzystać z postoju na placu, który opłacają od lat. Miasto zgarnia hajc milczy, SM udaje, że nie ma sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli do wyborów tbv nie przepchnie zmian. To po wyborach napewno będzie rada z Pisu i d..a!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga deweloperski troll już na stanowisku będzie pisał o śmietniskach i pieskach bo i nie ma o czym. On nie myśli o wspólnym dobru czy naszym zdrowiu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pełna sala była, a tu takie zdjęcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po jasną cho*erę mieli przychodzić skoro "kanapki" przyjęte, zegarki już na właściwych nadgarstkach i wszystko ustalone. Żuk, Adamowski, Karnowski , Waltz ..... ci jak pokazuje praktyka nie mają zwyczaju rozmawiać z plebsem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt z UM nie przyszedł bo oni już wiedzą co tam będzie wzięli za to kasę pod stołem. ich nie obchodzi co mieszkańcy chcą tylko obchodzi ich kto ile za co da..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ten Pan na pierwszym palnie to niby kto? artysta? i On myśli że Prezydent mjego miasta ma czas dla "artysty"? ma czas żeby jego "artystyczne" banialuki komentować? MyśliszPanie "artysto" że masz coś do powiedzenia? ok. to je też jestem "artystą" i chcę żeby dziś do mnie prezydent przyszedł i mnie przekonywał że nie mam racji. Pokory troche. znasz swoje miejsce? z czego żyjesz? ze szczekania? to musisz szczekać rozumiem./ weź się artysto do roboty a nie szukasz darmowego chleba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo mało zwykłych ludzi, dlaczego nie interesują się losem górek, na sali sami politycy, widać ,ze zblizają się wybory, czy to tylko polityczna gra???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedyś Pruszkowski nie odkupił terenów jak były sprzedawane to teraz developer mógłby ZAKAZAĆ wręcz wchodzenia na Jego teren. Cieszy mnie fakt i mam nadzieje ,że skoro firma z Lublina to widać ,ze łagodniej patrzy i liczy się ze zdnaniem mieszkańcow Lublina, chca park wybudować, inna firma już dawno by całe górki zabudowała , na zasadzie teren prywatyny mam to w nosie i robię co chcę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyżby obrońcy wyprowadzania piesków na kupkę ???? Bo nie trzeba pprzątać po pupilu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcie najdobitniej pokazuje, że zainteresowanie było znikome. Ludzie wolą park i zabudowę od chaszczy i śmieci. I wcale im się nie dziwię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od siebie dodam.Nie warto polemizować z tymi wynajętymi gnidami co tu trollują. Próbują zrobić z Górek śmietnik czy inaczej je dezawuować. śmieci się sprząta nie betonuje. Nazbierało sie ich tam z 10 wywrotek i odpowiada za to właściciel ,któremu to jest ewidentnie na ręke. Ja sam niejednokrotnie ze spaceru zabierałem co nie co. Do czasu sprzedaży Echo śmieciły prawie wyłącznie chamskie ekipy budowlane z domków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam nawet psa bałbym się wyprowdzać w te chaszcze niewiadomo co kto tam zostawił.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę wstyd dla miasta, że ma tak betonowego prezydenta, do którego nie docierają żadne ludzkie argumenty! Wszystko zabetonować! Liczy się tylko kasa, a beton zostaje na wieki! Gdzie ludzkie oblicze miasta? Gdzie planowanie przestrzenne uwzględniające potrzeby mieszkańców? Gdzie jakaś przestrzeń rekreacyjna dla wielotysięcznego Czechowa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...