Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dzielnice walczą o inwestycje na swoim terenie

Utworzony przez 1,2,3, 12 stycznia 2011 r. o 07:00 Powrót do artykułu
PANOWIE RADNI....OŚ. ŁĘGI CZEKA NA WASZĄ POMOC...JEST TU ZESPÓŁ SZKÓŁ, PRZEDSZKOLA,SUPERMARKETY.....ALE DOJAZD DO NICH ŻADEN !!! CZAS ZAJĄĆ SIĘ TYM PROBLEMEM BO PRZECIEŻ MA TU POWSTAĆ TEŻ BASEN ??? CHYBA, ŻE TO "MYDLENIE" WYBORCZE !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bronowice są najlepsze!!!!Obiecywano 4 ogródki zabaw dla dzieci pod wezwaniem niektórych świętych-nie zrealizowano.Idzie wiosna,a okoliczne pieski nie mają się gdzie załatwiać.A i miejscowi amatorzy mózgoj..bów równiż nie mają gdzie spokojnie wypić bełta. Obiecywano aquapark,również nic w tej sprawie się nie dzieje.Obiecywano deptak prowadzący od wieżowca nr,32 przy ul.Pogodnej do targu -inwestycja jest w reakizacji.Otóż ten "deptak" budowany jest na terenie tamtejszego kościoła,bo w niedalekiej przyszłości będzie tam płatny parkimg strzeżony.Tak właśnie niektórzy z rady dzielnicy oszukują mieszkańców.A bardziej komnieczna i pilna inwestycja,to poprawienie nawierzchni drogi dojazdowej do bloków 2426,28 przy ul Pogodnej (za d.Aurą) i do pozostałych budynków przy ul.Plagego i Laśkiewicza (w głebi osiedla). Dodać należy,że utworzono tam niby fryzjernię przed którą stoja stale 3-4 auta na kraśnickiej rejestracji i zajmują cały chodnik,a piesi nie mają którędy przejść szczególnie w okresie zimy. A co do grogi za Aurą (obecnie Chilito taka inwestycja jest niezbęna ,ponieważ drogę dojazdową do osiedla (ul Rudlickiego,Plagego i Laśkiewicza kilka budynków) zagrodziła spółdzielnia mieszkaniowa z ul.Zimowej. A rada dzielnicy olewa mieszkańców.Ale za to rada dzielnicy jest na każde skinienie miejscowego proboszcza *sporo osób z radfy dzielnicy usłużnie działa w radzie parafialej).Jak więc ma być dobrze?Albo jest rada dzielnicy i działa dla mieszlańców,alop też dzielnicą rządzi pleban poprzez radę dzielmnicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...