Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dzień babci i dziadka 2018. Kiedy jest dzień babci i dziadka?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 stycznia 2018 r. o 14:27 Powrót do artykułu
Z rodzeństwem dla dziadków bardziej funkcjonalny prezent kupujemy. Żadne kwiaty, słodycze tylko biobidet na sedes. Wiadomo starszy człowiek to już nie wszytko da radę żeby tak mocno o higienę dbać a ta deska akurat na to pozwala. Jest prosta więc obsługa nie sprawi trudności dziadkom. Zobaczymy jak zareagują na taki prezent
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja postawiłam na kosmetyki, wiec w sumie tez prezent, ktory zawsze idzie wykorzystac. Obkupilam się na skarbcu natury, bo moi dziadkowie maja bzika na punkcie ekologiii ;p 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja postawiłabym na coś praktycznego. ile razy można dostawać kwiaty czy tort?  dobrym przykładem jest ciśnieniomierz.  ***s://pomocedlaseniora.pl/  funkcjonalne i porządne prezenty są najlepsze 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...