Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dzień dziecka tuż tuż. Jaki kupić prezent dla dziecka?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 maja 2016 r. o 20:47 Powrót do artykułu
nie dostaję 500 zł na swoje dziecko i nie stać mnie na prezenty, nie będzie dnia dziecka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a my z racji 500+ szarpniemy się dziecku i dostanie jakiś prosty smartfon z media experta, poleci ktoś jakieś marki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł dla jełopów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już kupione - bajkowe kolczyki w Aparcie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraina lodów...To Kraina Lodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myphony są spoko i niedrogie w me, ja bym brał, ale daj znać co wybrałeś, bo to już ostatnie godziny ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymajcie namiary - hepin.pl/product-pol-47796-Wycieczka-rowerowa-GRA-XL-240-x-137-cm-.html Gra dla mniejszych i większych dzieci, chociaż zależy od charakteru. U nas syn ma 3 lata, córka 6 i jakoś się tym bawią. A ogólnie radzę normalne gry zamiast czegokolwiek związanego z elektroniką....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idealnym prezentem dla dziecka są zabawki z postaciami z bajki. sam ostatnio trafiłem na konkurs gdzie można wygrać masę akcesoriów z popularnej bajki masza i niedźwiedź. postanowiłem spróbować i wygrałem domek ogrodowy. moja córeczka jest z niego bardzo szczęśliwa. link konkursu: ***testujmy.pl/masza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bajkowe kolczyki - fajny pomysł:) Ja co prawda nie mam jeszcze swoich ale siostra urodziła córeczkę, która w czerwcu miała trochę ponad miesiąc i podarowałam jej smoczek Lipinipi z napisem Czarująca po Mamusi;) zdjęć ma mała robionych co niemiara jak tylko ma w buzi ten smoczek! Także prezent trafiony;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osczędzajcie na "Mikołajki" nie wydawajcie na byle co!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tutaj macie wszystko pokazane - ******hepin.pl/pol_m_gry-edukacyjne-164.html prezenty edukacyjne robią różnicę, bo przynajmniej przynoszą dzieciom pewne korzyści. a jakie korzyści przyniesie kupienie gry komputerowej? moim zdaniem absolutnie zerowe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Bibabu sa bardzo fajne zabawki dla dzieci, sa takie edukacyjne, drewniane, na prawdę wybór jest duży, zależy tez oczywiście od wieku dziecka, a także od upodobać, bo nie każdemu spodoba sie ta sama gra :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem znacznie lepiej dziecko gdzies zabrać niż kupować mu np. kolejne drogie zabawki ;) Może np. jakiś park rozrywki? Na dzien dziecka, urodziny itd. pasuje idealnie! My byliśmy w tym roku an dzien dziecka w rabkolandzie i to była naprawdę świetna opcja :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja w tym roku organizowałam imprezę dla dzieci w edukido,w  tej ichniej placówce w lublinie  ***edukido.com.pl/ dzieciaki były zachwycone zabawą klockami lego i wszelkimi zabawami oraz niespodziankami przygotowanymi dla ncih!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co myślicie o smartwatchu na prezent dla 9 latki? Są takie fajne dziecięce smartwatche z gps i sos od garetta. Może ktoś z was kupował dziecku smartwatcha?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...