Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dziennikarze TVN i Polsatu w Lublinie na warsztatach

Utworzony przez Miśka, 1 marca 2011 r. o 18:15 Powrót do artykułu
Czego oni mogą nauczyć? Chyba stronniczości, albo JAK OBRÓCIĆ NIEPOWODZENIE PLATFORMY OBYWATELSKIEJ W SUKCES. Węglarczyk za to to jest dopiero dziennikarz od 7 boleści. Wygląda obleśnie i widzę go często w programach śniadaniowych. POgratulować wyboru dziennikarzy do tego szkolenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muahahahahahahhahahahahahahahahahahaha. Osobowości .... Nie nazywajmy tego gówna dziennikarzami, bo obrażamy w ten sposób Pana Kapuścińskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla wiadomości osoby z góry, Węglarczyk przez wiele lat pracował w Wyborczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5.03.2011 (SOBOTA) aula 018 11.15 - powitanie i przedstawienie gości 12.00 - 13.30 – Beata Tadla (TVN24) - "Rola prezentera w programie informacyjnym na żywo" 13.30 - 13.45 – przerwa obiadowa 13.45 - 15.15 – Maciej Mazur (TVN) – „Jak przygotować dobry Stand-up”? 15.30 - 17.00 – Rafał Wojda (TVN CNBC Biznes) - "Dziennikarz w biznesie według Rafała Wojdy" 6.03.2011 (NIEDZIELA) aula 018 12.00 - 13.30 – dr Grażyna Stachyra - “Radio akademickie – drzwi do kariery dziennikarskiej” 13.30 - 14.00 – przerwa 14.00 - 15.30 – Bartosz Węglarczyk (Gazeta Wyborcza) - "Tajniki pracy dziennikarza działu zagranicznego w Gazecie Wyborczej" 7.03.2011 (PONIEDZIAŁEK) aula 018 12.00 – 13.30 – Mateusz Borek (Polsat Sport) - „Komentarz sportowy oczami Mateusza Borka” Zakończenie III Ogólnopolskich Warsztatów Dziennikarskich Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie. Po programie Warsztatów widać, że prowadzący nie kierowali się tutaj polityką, lecz prawdziwą chęcią nauki warsztatu od dziennikarzy. Jeśli ktoś tu widzi politykę, to tylko pogratulować. Dziwne tylko, że jak dzisiaj do nich dzwoniłam to mieli już 300 chętnych osób na Warsztaty i stale nowe zgłoszenia. Może więc trochę umiejętności czytania ze zrozumieniem niektórym z WAS się przyda. Kiedyś Zlatan Ibrahimovic powiedział takie słowa "Nie oceniaj mnie, jeśli mnie nie znasz". Pozdrawiam Uczestnik Warsztatów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto tu jest POlityczny? Beata Tadla, która prezentuje informacje? Maciej Mazur, który groteskowo i z przymrużeniem oka robi materiały, które mają Nas rozluźnić przed tv? Rafał Wojda dziennikarz ekonomiczny poruszający wiele problemów, które dotykają obecnie Polskę z analitykami? Bartosz Węglarczyk, który pisze artykuły o tym co się dzieje zagranicą? a może Mateusz Borek komentując mecz mówi i sprzyja PO? Ludzie odrobinę rozumu... Zamiast się cieszyć, że Lublin równa do wielkich miast w Polsce to biadolicie... Ale najprościej jest narzekać... najtrudniej samemu coś coś zrobić... Ja im gratuluję pomysłu i świetnej warsztatowo kadry od której można wiele się nauczyć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam dzisiaj na tych warsztatach. Było świetnie. pan Maciej poprowadził warsztaty świetnie i opowiadał ciekawie. tak samo pani Beata. naprwadę było fajnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P. napisał:
Byłam dzisiaj na tych warsztatach. Było świetnie. pan Maciej poprowadził warsztaty świetnie i opowiadał ciekawie. tak samo pani Beata. naprwadę było fajnie
Mózg (o ile go masz) został w lodówce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepszy był rafał wojda, a ta baba głupia musiala o smo;lensku gadac... nie nawidze jej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...