Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dzik niewinny! Idźcie na spacery! Pikieta w Lublinie przeciwko polowaniom [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 stycznia 2019 r. o 16:33 Powrót do artykułu
A tak przy okazji zapytam: w której lubelskiej restauracji można zjeść prawdziwą dobrą dziczyznę? Bom zgłodniał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodźcie do mnie na wies manifestowac to wam widły w du....e wsadzimy barany jedne. Dzików wam szkoda a ojca wuja czy znajomego to nie jak mu przez asf cały dorobek życia wybija.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palić gumę tuskomatolki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOD - Komitet Obrony Dzików Toż to Monty Python w czystej postaci....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram Was ,dziś nie mogłem być. Jestem w pracy. Ale w weekend wybieram się na spacer do lasu.Pewnie takich jak ja jest wielu. Pozdrawiam. PS. Nie jestem za PO i KOD. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokąd to zmierza. Ludzie stają się coraz bardziej zacofani. Za rok będą iść w marszu przeciw zabijania komarów a za kilka lat zabronia jest pomidory bo to też natura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram Was ,dziś nie mogłem być. Jestem w pracy. Ale w weekend wybieram się na spacer do lasu.Pewnie takich jak ja jest wielu. Pozdrawiam. PS. Nie jestem za PO i kod
(nie)Życzę Ci, żebyś stracił utrzymanie i zrozumiał rolników,  którzy tracą setki tysięcy przez te świnie. Chodzić sobie możesz na szczęście takich pajacow jak ty jest nie dużo i nikt was nie zauważy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne, że tyle ludzi ma coś z głową nie po kolei.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze ze nic nie wskóracie bo jest Was GARSTKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to jest, że polska prawica chce wszystko wybić. Drzewa wyciąć, dziki wystrzelać, potem co? Sarny będziecie wybijać. Polska NIE wykorzystała funduszy na walkę z ASF. Wybicie dzików NIE gwarantuje skutecznej walki z chorobą. To jest zasłona dymna dla nieudacznictwa rządu w walce z ASF. Poza tym co wam siedzi w głowach? Czemu tak nienawidzicie przyrody? Bez przyrody człowiek nie przetrwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś napisze od kiedy Ci protestujący są za POLEXItem i przeciwko UE? Do tej pory si ę wydawało, że KODowcy to za UE a tu taka heca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodźcie do mnie na wies manifestowac to wam widły w du....e wsadzimy barany jedne. Dzików wam szkoda a ojca wuja czy znajomego to nie jak mu przez asf cały dorobek życia wybija.
 Zapomniałeś dodać że wybijają zdrowe stada świń...? To przypomnę: "To jak dogadamy się czy będziemy się szarpać z tymi próbkami na ASF"...! Winą obarczaj urzędników i weterynarzy na smyczy UE a nie dziki... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda jest każdego życia lecz czasami należy wybrać mniejsze zło. Czemu nikt nie protestował jak zabijano rolnikom maciory! U kolegi w rodzinie zabito maciorę i zostawiono jedno dniowe prosiaczki. Gdzie byli obrońcy? Czemu nie protestowali? Ciekawe kto opłaca ten protest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiekszość tych dzików uciekła z Białorusi podobno wojsko robiło porządek a skoro są obrońcy tych dzików to chyba mają coś wspólnego z Łukaszenką no to chyba z Putinem też . a miał być płot na granicy ekolodzy też nie pozwolili ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to jest, że polska prawica chce wszystko wybić. Drzewa wyciąć, dziki wystrzelać, potem co? Sarny będziecie wybijać. Polska NIE wykorzystała funduszy na walkę z ASF. Wybicie dzików NIE gwarantuje skutecznej walki z chorobą. To jest zasłona dymna dla nieudacznictwa rządu w walce z ASF. Poza tym co wam siedzi w głowach? Czemu tak nienawidzicie przyrody? Bez przyrody człowiek nie przetrwa.
 PrzyPOmnę ci, że ASF POjawiło się za rządów po-psl i nie dali rady. Zaczęli natomiast wybijać kury, świnie. Na wybicie Części POpulacji dzików też należy mieć fundusze. Rzeczywiście jeśli POzbędziemy się tylko części POpulacji to nie jest to akcja przeciw ASF, bo pozostała część i tak będzieroznosić. Najważniejsze pytanie - czy populacja dzików POwinna się  mnożyć bez interwencji człowieka?. Co jest ważniejsze "zlepek komurek", czy locha z dziesięcioma warchlakami. Jak widać PO twarzach ważniejsze są lochy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu to ma służyć to "szaleństw. skoro ASF występuje u naszych zachodnich sąsiadów Niemców czy Belgów?Będą strzelać na wschód,udając że za ich plecami nie ma już problemu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej żeby wirus rozprzestrzenił się bardziej. Może nie długo staniecie w demonstracji przeciw zabijaniu warzyw i owoców, hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest tak, jak za dużo półgłówków na studia pójdzie. Pod sufitem się przewraca potem. Ciekawe, ilu z nich widziało polowanie na własne oczy? "Jestem z dzikiem" - toż to przyznanie się do zoofilii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polak topi koty, wyrzuca psa z auta, lub przywiązuje w lesie skazując na śmierć głodową, morduje samicę w ciąży lub matkę młodych, skazując młode na śmierć głodową. Przebywałem w krajach zachodnich i wschodnich - wszędzie kochają i szanują zwierzęta. Kim są Polacy? Naprawdę jesteście tak prymitywni? Nie, przepraszam prymitywne ludy Afryki - oni szanują zwierzęta. Polacy- kim wy jesteście???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znów więcej transparentów jak demonstrantów. Że tak powiem na czerwonym świetle więcej ludzi się zbiera. Może tak KODiści ta, by się wmieszali. Z takim rozmachem, to nawet TVN już ich "protest" prsedstawią ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...