Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dzik niewinny! Idźcie na spacery! Pikieta w Lublinie przeciwko polowaniom [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 stycznia 2019 r. o 16:33 Powrót do artykułu
Brodacze grubasy Z Razem sa za aborcja i pedałami, ale przeciwko odstrzeleniu zwierzyny łownej, która trzeba przetrzebiać, bo nie wrogów naturalnych np. Wilków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlałem się że śmiechu . "solidarni z dzikami"....:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ci pseudo ekolodzy nie widzą że jak nie będzie odstrzałów dzików to kilka lat i robią się ich miliony. Ich populacja rośnie o 250% rocznie. Ale co o tym mogą wiedzieć ludzie którzy nie mają rozumków i którymi można sterować jak robotami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwolągi i pożyteczni idioci są wszędzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za lewackie tepaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pier....le.....Serio!!??!!?? Manifestacja w obronie dzików???? Przecież Ci ludzie ośmieszają siebie, innych Polaków i Polskę!!!!! To co, lepiej niech te kochane i przyjazne dziczki rozmnożą się do niewyobrażalnych ilości, opanują wszystkie lasy, pola a potem miasta, tak? Niech zniszczą wszystkie uprawy rolników, lasy, pola, parki. To co Ci ludzie wyprawiają nadaje się do jakiegoś kabaretu. Mam wrażenie, że wyciągnęli ich specjalnie z jakichś zakładów zamkniętych, noclegowni itd dali po 200zł, zrobili im tabliczki i kazali iść manifestować. Przecież to po twarzach widać, że większość z nich nie wie gdzie są i co tam robią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram Was ,dziś nie mogłem być. Jestem w pracy. Ale w weekend wybieram się na spacer do lasu.Pewnie takich jak ja jest wielu. Pozdrawiam. PS. Nie jestem za PO i KOD.
 No wiesz co?. Popierasz kod (komitet obrony dzików), a jednocześnie mówisz, że nie jesteś za po,kod. Masz jakąś paranoję?-potrzebny psycholog- może nie jest jeszcze za późno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polak topi koty, wyrzuca psa z auta, lub przywiązuje w lesie skazując na śmierć głodową, morduje samicę w ciąży lub matkę młodych, skazując młode na śmierć głodową. Przebywałem w krajach zachodnich i wschodnich - wszędzie kochają i szanują zwierzęta. Kim są Polacy? Naprawdę jesteście tak prymitywni? Nie, przepraszam  prymitywne ludy Afryki - oni szanują zwierzęta. Polacy- kim wy jesteście???
 My w większości szanujemy zwierzęta - to co piszesz o polakach jest wielkim kłamstwem. nie jesteś nawet januszem, nie jesteś Polakiem. Nawet ty nie wiesz kim jesteś. Domniemam,żeś "idiot do 10-tej potęgi".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwolągi i pożyteczni idioci są wszędzie
 Ci akurat są szkodliwi, bo psują krew i nerwy normalnym ludziom. Powinno się ich pokazywać w klatkach jako dziwolągi za opłatą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy nowy KOD - Komitet Obrony Dzika. Mentalnością nie różni się od poprzedniego. Czekam na następne KOD-y. Na przykład komitet obrony durnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I z czego tu robić aferę. Odstrzały przecież nie będą w całej Polsce a tylko w kilku województwach. Tak że dzikom nie grozi wymarcie. Bardzo szybko się rozmnażają i odrobią straty. Jest to jakaś sztuczna akcje protestacyjne. Jakoś nie protestowali jak rolnikom wybijali co do nogi stada świń. A przecież zabijali i prośne lochy i z młodymi. A czym dzik się różni od świnki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polak topi koty, wyrzuca psa z auta, lub przywiązuje w lesie skazując na śmierć głodową, morduje samicę w ciąży lub matkę młodych, skazując młode na śmierć głodową. Przebywałem w krajach zachodnich i wschodnich - wszędzie kochają i szanują zwierzęta. Kim są Polacy? Naprawdę jesteście tak prymitywni? Nie, przepraszam  prymitywne ludy Afryki - oni szanują zwierzęta. Polacy- kim wy jesteście???
 Niemcy wybili 836 tys dzików i nikt nie protestował. To jest miłość i szacunek do zwierząt hodowlanych, które dają chleb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda oszolomow rzucić ich na spotkanie z dzikami zobaczymy jak dziki się im odwdziecza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiedzcie mi skąd się biorą takie oszołomy co to ze wszystkiego potrafią stworzyć Komitet Obrony Dzików, Komitet Obrony Drzew czy każde inne? Nie ma ich gdy rolnikowi dzik przeryje pole ziemniaków albo podnoszą podatki czy wiek emerytalny. Gdzie wtedy są ci mędrcy co chcą chronić wszystko prócz człowieka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może to są ci ,którzy zaszczepili się podwójnie i widać wszystkie choroby ich omijają oprócz jednej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
C*** wam w dupę ***i rolnicy! jak nie umiecie zająć się hodowlą świń i zabezpieczyć jej przed ASF to jest wasz ***y problem! Od zawsze był z wami kłopot, tak jak z górnikami. Wybić was trzeba, ***e katolickie bydło!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pole i uprawy mi ryją.Precz z dzikami. i tymi uwiecznionych,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
C*** wam w dupę ***i rolnicy! jak nie umiecie zająć się hodowlą świń i zabezpieczyć jej przed ASF to jest wasz ***y problem! Od zawsze był z wami kłopot, tak jak z górnikami. Wybić was trzeba, ***e katolickie bydło!
 No tak, ty nie nadajesz się do życia w żadnym społeczeństwie. Co zrobić z tobą....?  Teraz, w obecnych czasach okazuje się, że większość społeczeństwa przeszkadza mniejszości, garstce. Jest XXI wiek, a oni rozumki mają z epoki kamiennej. Napadać, zabijać  innych w celach rabunkowych - bo mi się należy. To przypomina mi "Wołyń".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pole i uprawy mi ryją.Precz z dzikami. i tymi uwiecznionych,
 Przecież widzisz napis na tekturce "niech ryją". Oni pozwalają ryć, bo uprawy nie są ich. Oni nie martwią się o Twoją rodzinę, czy będzie miała za co żyć. Oni za te "kabareciki" dostają kasę, to ich "ciężka"- krecia robota. Warto zapamiętać te "prodzikie buźki".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo protestujący. Tak trzymać. Dziki nie są niczemu winne. ASF to tylko pretekst by urządzić krwawą łaźnię. Dziki nie roznoszą A.SF, za to myśliwi i ich psy, umorusane we krwi zabitych zwierząt TAK. W dobie gdy narasta globalne ocieplenie ludzkość powinna się opamiętać i zacząć szanować Matkę Naturę i wszystkie żywe istoty. Cieszę się, że są w Lublinie wrażliwi ludzie, którzy na przekór chorej nacjonalistycznej zarazie umysłów ciasnych i prymitywnych potrafią zagrać głos w słusznej sprawie która dotyczy nas wszystkich i przyszłości naszych dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...