Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dziś koncert Europe w Lublinie

Utworzony przez -ja-, 24 lipca 2010 r. o 15:47 Powrót do artykułu
Pamietam ten przebój To był wielki hicior. Jak sie oglada te stare teledyski to trochę śmiać sie chce : panowie z trwałymi na głowach, długie włosy, obcisłe skórzane porteczki.. Fajny pomysł z tym koncertem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tylko, że tępe pismaki piszą tylko o tym jednym kawałku, zaniżając w ten sposób wartość kapelki. Oprócz nieszczęsnego (bo zarżniętego dokładnie przez radio) "Final ..." były jeszcze "Rock the Night" i "Carrie". Są jeszcze ostatnie płyty, gdzie Europe gra dobrego r'n'r (zaczynając np. od "Start from the Dark", "Secret Society" poprzez kapitalny "Almost Unplugged" i na "Last Look at Eden" kończąc). Mówiąc krótko, fajnie, że jest coś do słuchania w Lublinie, że coś się dzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
troche sie pogoda zjebała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublinianie jak tam pogoda przy zamku bo nie wiem czy jechać..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No w śródmieściu leje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelak napisał:
No w śródmieściu leje
mam nazdieje ze do 21 sie przejasni, bo inaczej zmokniemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj "Europe", a w poniedziałek proza życia z jednymi z najgorszych dróg w Europie. Dzisiaj "Europe", a w poniedziałek jedne z najniższych średnich dochodów w Europie. Dzisiaj "Europe", a w poniedziałek bez autostrady, trasy szybkiego ruchu, szybkiej kolei i lotniska jedna z najgorszych regionalnych pozycji rankingowych poziomu życia w Europie. Dzisiaj "Europe", a przy okazji rozpoczęcie kampanii wyborczej marszałka województwa, a w poniedziałek około 95 procent z 85 procent dofinansowania UE wróci z powrotem do... starej Europy. Nie mamy tego co mają inni, ale mamy za to kolejne igrzyska, a jutro, a jutro, a jutro to wybory najważniejsze, a po nich to choćby potop - no i na pamiątkę zostanie również pomnik...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam deszcz. Kiedyś chciałam jechać z kolegami do krakowskiego Spodka na ich koncert, ale rodzice mi nie pozwolili. Teraz chętnie zabrałabym moją córkę na koncert. Europe przyjechał do mnie:-) Pozdrawiam fanów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
katowickiego Spodka- miało być, przepraszam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słaba znajomość tematu.Autor ma kiepskie pojęcie o kim pisze. Europe to bardzo solidny band który nagrał wiele świetnych kawałków. Pewnie niektórzy będą zaskoczeni "kopytem".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jjjjjaaaaaaaaa było zajebiście! Chłopaki wciąż dają radę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[media]http://www.youtube.com/v/NVLdaL5Bxdg[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
było cudownie, mam autografy od levena i joeya, zamienilismy pare slow i stalam tuz przy scenie. cud miod i orzeszki <3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koncert rewelacja.Europe to najlepszy zespól jaki wystąpil w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...