Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2016 - wyniki. Które szkoły w Lublinie wypadły najlepiej?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 lipca 2016 r. o 21:48 Powrót do artykułu
Za jakiś czas pewnie będzie wprowadzony egzamin po 8 klasie - czyli odpowiednik obecnie zlikwidowanego sprawdzianu po 6 klasie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezłe rozwój zawodowy nauczyciela i podnoszenie kwalifikacji. Nie wiem czy mam się śmiać czy płakać. Co za bzdury babo wygadujesz jaki rozwój jakie podnoszenie kwalifikacji śmieszna jesteś babciu. Może dyplomowanie lub mianowanie to rozwój lub podnoszenie kwalifikacji? Każdy nauczyciel robi to tylko i wyłącznie dla większej kasy. Ja robiąc dyplomowanie stwierdzam bzdura i jeszcze raz totalna bzdura, którą wymyślił niejaki idiota handke. Kursy dla nauczycieli to jakaś farsa. Jestem informatykiem-elektronikiem z wykształcenia i przy okazji nauczycielem kursy jakie mi oferuje UM to śmiech (np office365 czy asertywność) to śmiech na sali na studiach więcej się nauczyłem a te kursy to tylko dla papierka i nie wiadomo po co wydanie kasy. Ręce mi opadają jak widzę niunie-nauczycielki latające na szkolenia-kursy-szkolenia a potem dyrektor klepie po plecach i jakie to mądre uczycielki. A najlepsze są te co mają po 10 fakultetów to są dopiero geniusze a w głowie słoma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli to był ostatni rok naboru do gimnazjów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Gimnazjum im. Sebastiana Klonowaci", a kto to taki bo o Klonowicu Słyszałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie nawiązujecie do szkól publicznych? Czyżby reklama szkół niepublicznych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tym Chrobrym to trochę ściema jest. Tam się goni z materiałem, żeby w ciągu 5 lat zrobić całość. 6 klasa zaś to zwykłe klepanie testów, czego pani dyrektor nie ukrywa. Dużo też kładzie się na barki rodziców i szkoda, że pani Czerkas pamięta o tym tylko podczas przyjmowania dziecka do szkoły, bo nauczyciele tam to akurat nic nadzwyczajnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Chrobrym w szóstej klasie to nic innego nie robią tylko testy piszą a jak dziecko nie daje rady to pisze w pokoju u Pani dyrektor. Pytam się więc po co? Dla wyników bo z tym jak dzieci się czują już nikt się nie liczy. Szkoła musi mieć wynik nie ważnie jakim kosztem. Niestety jest to kosztem dzieci. Nauczyciele w tej szkole nie są jacyś nadzwyczajni. To dzieciak swoją morderczą pracą" robią,, wyniki szkole .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gimnazjum 9  - wypadło słabo !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...