Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To kolejne marnotrawienie publicznych pieniędzy. Po co takie wyświetlacze, co one zmienią. Przystanki są nagminnie niszczone, wybijane są szyby, łamane ławki. Teraz wandale zniszczą jeszcze drogą elektronikę. Czy nie lepiej skupić się na tym co jest niż ciągle wymyślać pseudo udogodnienia. W tym mieście powinny być postawione pancerne przystanki, z pancernymi szybami. Kosze nawet te betonowe co ważą po kilkadziesiąt kilogramów są nagminnie przewracane i niszczone. Nie wiem nawet czy pancerne ważące po kilkaset kilogramów coś by pomogły. To kur...kie miast ludzi upośledzonych i różnego pokroju świrów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daj popracować Ludziom. Jest co wstawiać, jest co niszczyć , jest co naprawiać, będą kamery.Mamy prace ! KAŻDY RODZIC, mówi że syn lub córka to niemożliwe. Piękne ale prawdziwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek wracaj na wiochę jak w mieście źle się czujesz a co do wyświetlaczy to super pomysł działają takie min w Londynie tylko ze tam autobusy jeżdżą co 6 -10 min a w Lublinie 30min
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mietek, nic dodać nic ująć. Przyjdzie taki kretyn i będzie walczył "o honor" z tablicą informacyjną . Żal mi was Lublinianie, weźcie ogarnijcie się i swoje dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajnie tylko kto będzie jeździł tymi autobusami za 1,5tyś i brał taką odpowiedziałność bo zarobki zamiast w góre to idą w dół! wszyscy stąd wyjadą i zostaną same tablice elektroniczne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klm napisał:
fajnie tylko kto będzie jeździł tymi autobusami za 1,5tyś i brał taką odpowiedziałność bo zarobki zamiast w góre to idą w dół! wszyscy stąd wyjadą i zostaną same tablice elektroniczne! [/quote] [quote name='klm' timestamp='1339487741' post='638348'] fajnie tylko kto będzie jeździł tymi autobusami za 1,5tyś i brał taką odpowiedziałność bo zarobki zamiast w góre to idą w dół! wszyscy stąd wyjadą i zostaną same tablice elektroniczne!
[media]http://www.youtube.com/watch?v=qIulESNOQn4[/media] Miasto opustoszeje tak,jak tu na tym filmiku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Diamentowej szyby na przystanku wytrzymują dwa dni od wstawienia.Ile wytrzymają wyświetlacze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek napisał:
To kolejne marnotrawienie publicznych pieniędzy. Po co takie wyświetlacze, co one zmienią. Przystanki są nagminnie niszczone, wybijane są szyby, łamane ławki. Teraz wandale zniszczą jeszcze drogą elektronikę. Czy nie lepiej skupić się na tym co jest niż ciągle wymyślać pseudo udogodnienia. W tym mieście powinny być postawione pancerne przystanki, z pancernymi szybami. Kosze nawet te betonowe co ważą po kilkadziesiąt kilogramów są nagminnie przewracane i niszczone. Nie wiem nawet czy pancerne ważące po kilkaset kilogramów coś by pomogły. To kur...kie miast ludzi upośledzonych i różnego pokroju świrów.
Idąc Twoim tokiem rozumowania (pseudorozumowania) nie należy sprzątać bo i tak się pobrudzi, zabałagani, nie należy nic naprawiać, bo przecież naprawione też się kiedyś po psuje. Brawo geniuszu. Chyle czoła!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziś widziałem na Zana koło Leclerka ten wyświetlacz -autobus,którym jechałem (w którym siedziałem) wyświetlacz wyświetlał,że będzie on za 3 minuty. Miejmy nadzieję,że pomyłki to na razie tylko "próba mikrofonu"? :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie....żeby tylko informacja wyświatlana na ekranie zgadzała sie z rzeczywisctością. Bo jak narazie prawie żaden autobus nie jest na czas...a wiec i to urzadzenie staje sie mało praktyczne:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...