Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Esbek: Wojtas mi nie donosił

Utworzony przez fingerling, 6 stycznia 2009 r. o 21:50 Powrót do artykułu
Hehehehe kto jeszcze wierzy w takie bajeczki,SB fikcyjnie rejestrowała i sama sobie tym szkodziła. Prawda jest taka że SB nigdy nie fałszowała swoich wewnętrznych akt i nie ma na to ani jednego dowodu poza zeznaniami samych SBeków co jest zrozumiałe że bronią własnych agentów zgodnie ze swoimi zasadami że o agenta dba się do końca jego życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
palił trawkę ale się nie zaciągał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... i 3,4 tys. zł wziął za nic. Oj dobrze było w tamtych czasach spotkać jakiegoś dobrodusznego oficera SB i zarejstrować się. I premia była i plan wykonany. Przecież nie trzeba było donosić, bo niby po co? Cała ta SB, to tylko taka niewinna zabawa była w złych SB-eków i niewinnych opozycjonistów. Tylko plecy od milicyjnych pałek bolały naprawdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żenada!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio moda widzę wśród byłych kapusiów na wyciąganie byłych esbeków z kapelusza. Najpierw TW "Bolek" wyciągnął jednego, teraz następny.O ile się nie mylę to sąd w pierwszej kolejności bierze dowody wynikające z dokumentów a dopiero w drugiej z zeznań świadków. Gdyby dowalić jednemu ubekowi z drugim za składanie fałszywych zeznań przed sądem, może mniej chętnie opowiadali by te ckliwe opowiastki. Ale przecież Ćwiąkalski i spółka nie dadzą zrobić krzywdy koalicjantowi, przynajmniej na razie. Teraz sądy są zajęte ściganiem ludzi PiS-u, w ramach zemsty za to że Ziobro ośmielił się naruszyć status quo obowiązujące od czasów okrągłego stołu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu główny esbek Kiszczak wydał przez media "instrukcję" i teraz całe to esbeckie nasienie je realizuje. Konsekwentnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...