Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ewakuacja budynków KUL. Ktoś wysłał wiadomość o bombie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 stycznia 2019 r. o 12:36 Powrót do artykułu
Pewnie fake, ale tak to już jest jak bez problemów wszędzie można się dostać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zimowa sesja rozpoczęta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek który latami pluł na Kościół i Księży zostanie pochowany w Bazylice Mariackiej w Gdańsku. Kwintesencja działań lewicy 3RP - walka z kościołem... tylko czemu nadal zadziwia postawa kościelnych hierarchów z Gdańska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zimowa sesja rozpoczęta
 Też pomyślałem, że ktoś ma poprawkę czy coś :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek który latami pluł na Kościół i Księży zostanie pochowany w Bazylice Mariackiej w Gdańsku. Kwintesencja działań lewicy 3RP -  walka z kościołem... tylko czemu nadal zadziwia postawa kościelnych hierarchów z Gdańska?
  SANTO SUBITO ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby jakiś UBywatel RP? Wierny widz niezależnych mediów i totalnej opozycji? Jak widać agresja jest po obu stronach politycznej barykady. Tylko czemu Ci  co kierują tymi antykoscielnymi emocjami jak później  trwoga to do Boga?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek który latami pluł na Kościół i Księży zostanie pochowany w Bazylice Mariackiej w Gdańsku. Kwintesencja działań lewicy 3RP -  walka z kościołem... tylko czemu nadal zadziwia postawa kościelnych hierarchów z Gdańska?
 Co toma wspólnego z artykułem powyżej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat KUL to Kościół Łagiewnicki, nie toruński. Z wyjątkami (jak ks. Guz)  oczywiście...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiś zwolennik "rozdziału Kościoła od państwa". Życzę mu abyś został odnaleziony i zapłacił za tę akcję. Czy te debile się mnożą?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie chodzi o bombę pedofilską
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacy studenci taka uczelnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ten budynek dzisiaj ma wspólnego z katolicyzmem ? To kolejna filia Bramy Grodzkiej i kolejny Teatr NN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ech, znajdzie się jeden żartowniś i już nic nie można załatwić ani na uczelni, ani w bibliotece. Chyba trochę za niskie kary są u nas za takie wygłupy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy będzie krucjata w obronie ojczyzny w związku z incydentem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym chorym kraju wszystko stoi na głowie Ziobrowa prokuratura wydaje dziwne orzeczenia z instrukcją gdzie uderzać żeby nie być na bakier z prawem sądy pieszczą się z bandziorami a taki debil uruchamia wszystkie służby ratownicze i włos mu z głowy nie spadnie tylko my podatnicy zapłacimy za jego głupi żart Więc jako podatnik domagam się od prokuratury i sądu przykładnego ukarania tego idioty ku przestrodze dla innych potencjalnych żartownisiów nawet z zamieszczeniem w mediach jego pełnego wizerunku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kaczor między krolami na Wawelu ci nie przeszkadza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...