Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ewelina! Co??? Wyjdziesz za mnie!? Oświadczyny podczas meczu żużlowego [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 sierpnia 2018 r. o 16:13 Powrót do artykułu
Żenua, tak jak cały ten "sport" zresztą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenua to jest sekcja pilkarska Motoru..... banda partaczy i wieśniaków!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wiocha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie to romantyczne ;) na miarę ich poziomu mało nie porzygałem się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi się podoba wy złośliwe i zgorzkniałe ponuraki. Dwoje ludzi się kocha, wybrali taki sposób a nie inny. Tak jakby wasze kiczowate kartki, serduszka, gołąbki, oświadczyny na wczasach w Tunezji albo w Hurgadzie były w czymkolwiek lepsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gupi, bedzie zalowal pozniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
totalna wiocha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajny pomysl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zazdrosc ze nie wy macie.taki pomysl,gratulacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On zapytał sebix- Karyna wyjdź za mnie bo nic nie widzę.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje!a z innej beczki Czy klub ma zamiar numerowac miejsca na biletach?bo to co sie dzieje to paranoja jakas z zajmowaniem miejsc!godz 12'00 jestem ok 8 w kolejce przed bramka podchodzi babka w okularach(chytra baba) ochroniarz ja wpuszcza ta idzie na sektor zajmuje ze 40 miejsc i wraca poza stadion i pali glupa i tak co mecz ta sama baba jeszcze kartki drukuje z napisem zajete!polowa z tych miejsc do rozpoczecia meczu pusta a inni ludzie odchodza z kwitkiem bo babsko pół sektora zajęło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada na tym żużlu ,spiker zabawia Januszów jak dzieci w przedszkolu - teraz ładnie wstajemy, rączki do góry, klaszczemy i śpiewamy cała Polska się śmieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z Ta Ewelina bylem pare lat...a oni sie znaja pare miesiecy...zostawila mnie z dnia na dzien bo poznala jego...Zawsze kochalem żużel i bylem zawsze kiedy moglem bo kto wygra mecz???!!!!!!!!!!!!!!!MOTOR!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak mam teraz chodzic jak wszystko bedzie mi przypominalo wlasnie to....Na tym meczu akurat nie moglo mnie byc ale widocznie tak mialo byc...bo serce by mi pękło jak bym to widzial na zywo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z Ta Ewelina bylem pare lat...a oni sie znaja pare miesiecy...zostawila mnie z dnia na dzien bo poznala jego...Zawsze kochalem żużel i bylem zawsze kiedy moglem bo kto wygra mecz???!!!!!!!!!!!!!!!MOTOR!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak mam teraz chodzic jak wszystko bedzie mi przypominalo wlasnie to....Na tym meczu akurat nie moglo mnie byc ale widocznie tak mialo byc...bo serce by mi pękło jak bym to widzial na zywo...
 Przykra sprawa. Znam ten ból. Trzymaj się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymaj się! Widocznie z innym jest bardziej szczęśliwa. A że znają się od kilku mcy nie świadczy o tym że to był błąd bądź im się nie uda. Ja znam osobiście ta pare i szczerze im życzę powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...